18.02.2017

Галерея мистецтв
«Магічний світ Ебру»
Майстер-клас

18 лютого в Галереї мистецтв ім. П.Загребельного відбувся  надзвичайний майстер-клас "Магія Ебру".
Малювання на воді дає вам можливість реалізуватися у творчій сфері, відчути себе художником і отримати справжнє задоволення від мистецтва.

Картини вийшли яскравими,  незвичайними, кожен рух шилом або гребенем створив неповторний образ. Завдяки мистецтву Ебру ми надихаємось, фантазуємо, релаксуємо, і отримуємо справжню арт-терапію!
До нових зустрічей!
 

17.02.2017

Бібліотека №115
Моя країна Україна
Презентація книги

Поки в Польщі проходять бої вовняними клубками, приуроченні до святкування Дня кота, найвідоміший кіт України – Воркіт – святкує у бібліотеці №115.

Повна зала дітлахів та дорослих завітала на презентацію книжки «Щоденник котячих мандрів» за участі авторки – української казкарки, сценаристки та ілюстраторки Лани Ра.

Аудиторія охоче згадувала всіх знайомих котів та їх чудернацькі звички. Авторка щоденника ж розповіла про дивовижні пригоди, які трапилися котові, герою «Щоденника», у мандрах Україною. Найцікавіші місця оповідок були зачитані артистичним помічником письменниці  – Женею.
З великого екрану виступав і сам Воркіт. Діти радо зустріли комусь вже знайомі, а для когось нові, серії пластилінового мультсеріалу студії «Новаторфільм» «Моя країна Україна», за яким вийшла книжка.

«Щоденники кота» - це пригодницький екскурс містами та історією України. Подорожувати з котом веселіше, а Україною – цікавіше. Тож, крізь сторінки щоденника ви отримаєте змогу побувати в містах Одеса, Кривий Ріг, Львів, Коломия, Мелітополь, Саки, Вилкове, у селах Легедзине та Шешори, промчати луганськими степами, пірнути до Чорного озера, здійнятися горою Опук та найцікавіше –  поблукати часом.
Черга за путівником із автографом авторки вишикувалась щільна та довга, вкорочувати очікування довелося цукерками, що зробило кінець свята вдвічі солодшим.

Дякуємо всім, хто прийшов! Бажаємо скоріше взятися за читання «Щоденника»!
 

16.02.2017

Бібліотека №115
«Усе починається з добра»
Година доброти

«У внутрішньому світі
людини доброта – це сонце»

В. Гюго

Сьогоднішній день яскрава ілюстрація влучному вислову французького письменника. Адже, на вулиці вже ледь-ледь, але пахне весною та примружує очі сонечко, а до бібліотеки на святкування неофіційного, але прекрасного свята – Дня спонтанного прояву доброти – завітали усміхнені, веселі та завжди щиросердні діти.

Приємностями, доброзичливістю та гарним настроєм ділилася з учнями 6 класу ЗОШ № 249 бібліотекарка, яка згадала з дітьми найдобріші книжки, запропонувала вікторину на знання найщиріших літературних героїв та влаштувала конкурс люб’язності та ласкавості.
Приємні слова та компліменти збільшують рівень гормонів щастя, а щасливі люди – рівень добра у світі.

Ми щасливі, що сьогодні зробили світ трішечки кращим!
 

16.02.2017

Бібліотека ім. Ю. Гагаріна
«Тюльпан» - подарунок - талісман»
Майстер-клас

2017 – рік Японії в Україні, тому черговий майстер-клас учасники творчої майстерні «Сонечко», що у бібліотеці ім. Ю. Гагаріна для дітей, вирішили присвятити «орігамі» – традиційному японському мистецтву. З задоволенням приєдналися до цього і юні саморобники підліткового клубу «Космос» освітньо - культурного центру «Дивосвіт».  Натхненні розповідями бібліотекарів про те, як паперові скульптурки служили частиною японських церемоній і чому створювати їх потрібно лише в доброму настрої, діти зупинили свій вибір на «Тюльпану». Подивіться, що з цього вийшло!
Завітайте до творчої майстерні «Сонечко» - і питання з подарунками друзям для вас буде вирішено!


 

16.02.2017

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
16 лютого в ЦРБ ім. П. А. Загребельного відбувся День Нової книги. Працівники бібліотеки представили читачам та колегам нові надходження.

Запрошуємо наших користувачів  до читання нових книжок!
 

15.02.2017

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
«Багатобарвність музичної палітри Франца Шуберта»
літературно-музичні години

«Він змусив поезію звучати, а музику розмовляти…»
Ф. Грильпарцер.

13 та 15 лютого в ЦРБ ім. П. А.Загребельного  відбулись літературно-музичні години «Багатобарвність музичної палітри Франца Шуберта» , присвячені до 220-річчя від дня народження видатного австрійського композитора, одного з основоположників романтизму, автора понад тисячі музичних творів, серед яких пісні, симфонії, велика кількість творів камерної та літургійної музики.

В заходах взяли учні старших класів загальноосвітньої школи № 248.
Увазі читачів була представлена персональна книжкова виставка, яка розповідає про головні віхи життєвого та творчого шляху композитора. Відвідувачі заходу мали можливість прослухати й пройнятися дивовижним, найпопулярнішим шедевром Шуберта «Аве Марія», переглянути уривки з художньої кінострічки «Шуберт. Песнь любви и отчаяния», за допомогою якої можна було опинитися в часі, коли творив шедеври визначний Шуберт, познайомитись з його життям та оточенням. Також учасники заходу ознайомились з зображенням нотного ряду октету Шуберта та рукописом останньої сторінки варіацій для фортепіанного  в  чотири руки, які зберігаються в одному із музеїв Австрії. Найактивніші користувачі взяли участь в інтелектуальній грі та отримали подарунки від бібліотеки.
 

15.02.2017

Бібліотека ім. С. Олійника
«Свято Стрітення Господнього: що ми знаємо про нього»
Година духовного спілкування
за проектом «Два храми духовністю єдині»

15 лютого – свято Стрітення Господнього, яке завершує цикл зимових свят. То ж  з нагоди цього свята до бібліотеки ім. С. Олійника завітали  учні школи № 147 та протоієрей храму святих великомучеників Адріана та Наталії отець Ігор. Священик розповів про свято Стрітення: його походження, традиції, повір’я та обряди, відповів на численні запитання школярів.
Бібліотекар провела огляд літератури з даної теми, що представлена на виставці «Цілющі джерела духовності».

На завершення зустрічі всі присутні отримали в подарунок книжки про життя святих та солодощі. 

 

15.02.2017

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
«Австрія: минуле та сучасне»
за проектом: «Читаючи, подорожуй світом!»

15 лютого в ЦРБ ім. П. А. Загребельного було розпочато цикл публічних заходів за проектом «Читаючи, подорожуй світом!» до Міжнародного року сталого розвитку туризму. Учні загальноосвітньої  школи № 119 взяли участь у культурологічній годині «Австрія: минуле та сучасне».

Читачам було представлено виставку-подорож, яка знайомить з географічним положенням, природними умовами, історією, політичним устрієм та культурою Австрії. Бібліотекар презентувала слайд-шоу, що допомогла присутнім ознайомитись з дев’ятьма об’єктами світової спадщини ЮНЕСКО.
Учасники заходу здійснили віртуальну подорож до музею Моцарта у місті Зальцбург. Із задоволенням школярі прослухали увертюру композитора «Чарівна флейта».

Відвідувачі бібліотеки також мали можливість подивитись документальну кінострічку «Австрія. Найкращі місця на планеті».

«Цікавою сторінкою» заходу стала участь читачів у вікторині «Хто найкраще знає культуру Австрії…».

Переможці отримали подарунки від бібліотеки.

Приєднуйтесь до наших заходів!
 

15.02.2017

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
Шановні користувачі!

Пропонуємо Вашій увазі виставку-пораду
«
Будь сучасним! Читай українське!»

Твори, представлених авторів – це історичний, соціологічно-психологічний портрет України.

Звертаючись до виставки ви можете прочитати твори письменників - лауреатів Шевченківської премії, письменників-лауреатів конкурсу «Коронація українського слова»; популярні романи, повісті, оповідання  талановитих сучасних українських письменників різного віку, які користуються неабияким попитом у наших користувачів.
Шануймо українське  слово, бо саме рідне слово є тим носієм духовності нації, що нас об’єднує, дозволяючи залишатися своєрідною, цікавою, незалежною спільнотою, не забуваючи про свою історію та будуючи своє майбутнє…

Виставка діятиме протягом року.
 

14.02.2017

Галерея мистецтв
«Відкриття художньої виставки»

14 лютого о 17.00 в Галереї мистецтв Деснянського району відбулося відкриття виставки заслуженого художника України Юлія Скаканді та його родини. Також на виставці були представлені роботи  спеціального гостя – члена Національної спілки художників України із Закарпаття Василя Дуба.
Пропонована виставка – розмаїття візуальних бачень мистецьких стилів Юлія Скаканді, Василя Дуба, Георгія Зубковського, Ірини Зубковської-Скаканді та Юлії Скаканді.
В експозиції були представлені ілюстрації до книжок відомих  письменників, казок та  пейзажі дивовижного Закарпаття.

На відкриті виставки виступили: очільник громадської організації   «Український дім» Роман Кухарук, який відмітив якісну роботу галереї мистецтв та дав позитивну оцінку роботам Юлія Скаканді, акцентувавши увагу на його графіці. Разом з тим Роман Кухарук приділив значну увагу життєдайному живопису талановитого митця Василя Дуба. Цікавий та іскрометний виступ Цезарія Ганушкевича мав професійний характер мистецького аналізу, доступний широкому загалу.
Після офіційних заходів відбувся невимушений обмін враженнями та думками. Митці мали змогу поспілкуватись із журналістами.
 

13.02.2017

ЦРБ ім. П.А. Загребельного
«Мандруємо країнами Західної та Північної Європи…»
за проектом «Читаючи, подорожуй світом !»

Шановні користувачі!

Генеральна Асамблея ООН затвердила прийняття 2017 року Міжнародним роком сталого розвитку туризму, що сприятиме кращому порозумінню та взаємній підтримці між різними народами усього світу.
Всіх бажаючих запрошуємо до ЦРБ ім. П. А. Загребельного ознайомитись з туристичною мозаїкою «Мандруємо країнами Західної та Північної Європи…»,яка допоможе мешканцям нашого району дізнатись про велику спадщину різних європейських цивілізацій, доторкнутись до сторінок історії, економічного розвитку, науки, культури, мистецтва різних націй та народностей, що проживають на європейській території та забезпечить якнайкраще розуміння духовних цінностей, притаманних різним народам, сприяючи тим самим зміцненню миру в усьому світі.

Виставка та публічні заходи за проектом  будуть діяти протягом року.
Ласкаво просимо до бібліотеки!
 

Відео


Колектив Центральної бібліотеки № 141 нагороджено дипломом 1-го ступеня міського конкурсу "Тобі Перемого!"за кращу електронну книжкову виставку для молоді (див. відео)

ФотогалереяАкція Деснянської ЦБС м.Києва до Всеукраїнського дня бібілоітек "Читай з користю та насолодою! Місце зустрічі - бібліотека!"

Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter