Бібліотека №119

 Бібліотека № 119 для дітей Деснянської ЦБС
 

На Лісовому масиві Деснянського району м. Києва з липня 1971 року працює бібліотека № 119 для дітей.Бібліотека розташована на першому поверсі житлового будинку і займає площу 118 кв. м., на якій знаходяться  два відділи обслуговування: абонемент і читальний зал, працю Wi-Fi-зона.
 
Фонд бібліотеки на 1.01.2016 р. сладає 16,5 тис. примірників.
На абонементі читачі одержують книги додому строком на 15 днів, а в читальному залі працюють із довідковою літературою та знайомляться з новими надходженнями періодичних видань. Бібліотека обслуговує дітей дошкільного віку, учнів 1-9-х класів, вихователів дитячих закладів, учителів та батьків.

Пріоритетним напрямком роботи бібліотеки є робота з читачами дошкільного віку за програмою „Мої перші кроки в бібліотеці”.

Діяльність нашої бібліотеки спрямована на те, щоб у громадянській свідомості утвердився погляд на дитячу бібліотеку як на серйозну школу раннього розвитку дитини. І бібліотекарів хвилює питання: „Яку допомогу ми можемо надати малюкам та їх батькам у такому стрімкому розвитку? Що дитина відчує, уперше прийшовши до бібліотеки? Відчуття радості й світла чи бажання обійти цей будинок?” Адже перший читацький досвід багато в чому визначає подальше життя дитини.

Із цією метою в бібліотеці впроваджуються різноманітні форми популяризації книжкового фонду: тематичні полиці, книжкові виставки, бесіди, голосні читання, літературно-художні ранки, вікторини тощо. Масові заходи, що проводяться в бібліотеці, сприяють заохоченню юних читачів до читання, активному відвідуванню нашої бібліотеки, співпраці з нею, розширенню дитячого світогляду.

Бібліотека протягом кількох років активно співпрацює з благодійним фондом „Бізнес для дітей”, представники якого допомагають у поповненні книжкового фонду, організації масових заходів тощо.

Працівники бібліотеки також приділяють увагу етичному та естетичному вихованню підростаючого покоління. Цьому сприяє багаторічна співпраця з науковцями  Національного Києво-Печерського  історико-культурного заповідника.

Бібліотека запрошує всіх не байдужих до книжкового світу, де їх привітно зустрінуть бібліотечні працівники, нададуть кваліфіковану допомогу, порадять у виборі книжок, яких у фонді близько 20 тис. примірників, та запросять до участі в різних масових заходах.
 

Пошук

 
 
Літературний календар
 українських письменників
  на жовтень 2016 року
 

2 жовтня – 110 років від дня народження Івана Багряного (1906-1963), українського письменника, політичного і громадського діяча
 

6 жовтня - 140 років від дня народження С.О. Єфремова (1876-1939), українського публіциста, літературознавця, критика, громадсько-політичного діяча
 

135 років від дня народження І.А. Кочерги (1881-1952), українського драматурга
 

15 жовтня - 95 років  від дня народження Д.О. Луценка (1921-1989), українського поета
 

17 жовтня - 80 років від дня народження І.Ф. Драча (1936), українського поета, кіносценариста, драматурга, державного і громадського діяча, першого голови Народного Руху України (1989), Героя України (2006)
 

20 жовтня – 155 років від дня народження Дніпрової Чайки (1861-1927), української письменниці, перекладачки