Нові надходження Список нових надходжень за 2-e півріччя 2013 року (ч.1)

Список нових надходжень за 2-e півріччя 2013 року (ч.1)

Природничі науки.

Березняк, В. В. Атлантида : сторінки прадавньої української історії / В.В. Березняк .-  К. : Науковий світ, 2012 .- 208 с.


Таємницю Атлантиди буде розгадано найближчим часом, і всі припущення перейдуть у площину реальної історії прадавніх пращурів українського народу - хатів (пізніших венедів) і шумерів (атлантів, антів). У цьому глибоко переконаний автор книжки, який присвятив багато років свого життя вивченню рідної минувшини.


Літературознавство.
Бакуменко, О. Д. Володимир Югов : літературний портрет / О. Д. Бакуменко. - Київ : Альтерпрес, 2011. - 65 с. : іл., портр. - (Літературна галерея). - Включ. бібліогр.
 
Розповідь лауреата Всеукраїнської літературно-мистецької премії ім.. Нечуя-Левицького, письменника Олександра Бакуменко про життя і творчість відомого письменника Володимира Югова зацікавить численних шанувальників російськомовної прози і поезії в Україні.


Югов, В. Т. Литературные имена. портреты, исследования, судьбы и время. Кн. 3/ В. Т. Югов.- К.: Альтерпрес, 2010 – 248 с.
 
Книга російського письменника Володимира Югова, який живе та працює в Україні (м. Київ). Тонке відчуття душі письменника, його таланту, з яким він пише, вміння показати цікаво та з повагою нелегке життя творця літературного літопису, - захоплює читача.
 

Також в нашій бібліотеці представлені інші книги В.Т. Югова: «Пороги», «Вкус яда», «Обманутые поколения», «Врата рая», «Спящий Аполлон», «День поминовения».

Художня література(твори).
Антощак, М.  Воістину люблю : поезії / М. Антощак. - Тернопіль : Терно-граф, 2012. - 124 с. : портр.

У збірці поезій «Воістину люблю» молодого автора Миколи Антощака із Бердянська Запорізької області розкриваються почуття любові до рідного краю, матері -України. Молодий поет намагається висповідатися перед читачами за пережите і переболіле. Поезія його безпосередня, щира і відкрита. Тематика творів різноманітна — від патріотичної до інтимної лірики.

Голота, Л. В. Жіночий апокриф : вибрані твори / Л. В. Голота ; передм. Д. Дроздовськог ; ред. Ю. Буряк. - Київ : Український письменник, 2012. - 560 с. : портр. - (Бібліотека Шевченківського комітету).

Книга містить поетичні та прозові твори відомої української письменниці з вагомому доробку за 40 років творчої діяльності.


Макеенко, Т. Сказки для взрослых детей : Жизнь Мяучит! / Т. Макеенко, А. Макеенко. - Севастополь : Телескоп, 2012. - 320 с. : ил.

Коти - це дивні створення. Будучи повноправними жителями наших сімей, вони зберігають в собі безліч таємниць. Ніхто не знає, що у них на думці, але з ними часто відбуваються настільки таємничі історії, що вони не піддаються жодній логіці. "Казки для дорослих дітей" містять в собі багато таких історій, які трапилися з двома братами - Білим котом Басей і Чорним котом Муром.


Югов, В. Т. Врата Рая : сибирский срок / В. Т. Югов. - Киев : Альтерпрес, 2009. - 318 с.: портр.

Ця книга відомого російського письменника Володимира Югова, який мешкає та працює в Києві та побачене. Сюжети в книзі з нелегкого слов’янського життя напередодні розпаду великої країни.


Мистецтво.
Валерій Франчук : сад любові : живопис, графіка : альбом-каталог / упоряд. В. Франчук, А. Франчук, Л. Піддубна. - Київ : ІРІДІУМ, 2012. - 212 с. : іл., портр.

Книгу-альбом присвячено лауреату Національної премії імені Тараса Шевченка, заслуженому художнику України, лауреату премії імені Василя Стуса, визначному українському сучаснику Франчуку Валерію Олександровичу. В ній представлена значна частина творчого доробку митця.

Видання розраховане на широке коло читачів, шанувальників образотворчого мистецтва, молодь, студентів художніх вузів.


 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter