Нові надходження Список нових надходжень за 3 квартал 2014 року

Список нових надходжень за 3 квартал 2014 року

Думенко, В. Б.  О здоровье тела, разума, души : что надо в 30 знать, чтобы быть здоровым в 50, и радостно прожить до 100 : справочник / В. Б. Думенко. - Киев : Гиперион, 2014. - 464 с. : портр. - Включ. бібліогр. 
 
Ця книга є сучасним путівником по здоровому харчуванню, корисним фізичним навантаженням, дихальним вправам і загартуванню. Автор знайомить з комплексним методом очищення організму. Значна увага приділяється умінню керувати своїми думками, емоціями, боротьбі зі стресами, формуванню взаємовідносин з людьми, а також духовному здоров'ю - умінню пробачать, любити і бути вдячними Життю.


Зіновіїв, К. Золоте чересло: книга народних ремесел, звичаїв та побуту в Україні, писана Климентієм Зіновієвим, поетом кінця XVII - початку XVIII ст. / К. Зіновіїв; упоряд. В. Шевчук, О. Шугай; пер. з давньоукраїнської сучасною укр. мовою О. Шугая ; вступ. ст. і приміт. В. Шевчука. - Київ: Мистецтво, 2009. - 336 с. 

Видатний поет Климентій Зіновіїв жив у кінці ХVII – на початку ХVIIІ ст. Його рукописна збірка, яку Іван Франко зарахував до найкращих надбань українського письменства, пробула в безвісті півтора століття, побачивши світ лише 1912 року. Писав Климентій Зіновіїв тогочасною книжною українською мовою. Він багато мандрував, дуже добре знав народні звичаї, ремесла, побут, любив людей праці, про що й хотів повідати нащадкам.

Ковтун, Т. М. Вирій загублених душ : роман / Т. М. Ковтун. - Київ : Зелений Пес : Гамазин, 2012. - 190 с. 

На початку двотисячних років випускниця університету Аня Легкоступ намагається самоствердитися як педагог, а згодом – як підприємець, але зазнає фіаско.

Керована «досвідченою» матусею, героїня швидко зрозуміла й прийняла як закон: у цьому світі кожен – сам за себе… І стало їй на батьківщині тісно, закортіло чужого вирію-раю… Летіла туди як на крилах, вірячи у свою щасливу зорю…
 
Нелегальна робота попелюшкою в одному з італійських готелів… А це лише початок. Згодом вона долає нелегкий шлях до свого нового статусу – громадянки Франції, працівниці авторитетної дипломатичної установи. Обдарованість, гострий розум і особливий душевний склад допомагають молодій жінці пристосуватися до життя в інших країнах і з гідністю реалізувати себе як особистість.

Ковтун, Т. М. Не повертайся спиною до звіра : роман / Т. М. Ковтун. - Київ :Зелений пес : Гамазин, 2012. - 360 с. 

У книзі Тетяни Ковтун "Не повертайся спиною до звіра" висвітлюється така вічна тема, як стосунки індивідуума і влади. У центрі розповіді - обставини життя Євгена Чубенка, який, ще будучи студентом, набуває газетярського досвіду в одному зі столичних часописів. Молодий герой закохується спочатку в одну, а потім в іншу дівчину, але основний роман, який переживає він - це захоплення журналістикою.

Головний герой через свою недосвідченість і надмірну довірливість якоїсь миті перестає відчувати межу між політикою і власною професією, що згодом стає для нього гірким уроком. Читач отримає уявлення про сучасне життя в Україні, хоча деякі персонажі книги - реально діючі політики - вже відходять в історію.


Мистецтво української діаспори : повернуті імена. Вип. 1. - Київ : Тріумф, 1998. - 382 с. : іл. - Видання здійснене за підтримкою Міжнародного фонду "Відродження".

У збірнику матеріалів вміщені дослідження та спогади відомих митців західної української діаспори. Є узагальнюючі  статті про проблеми і тенденції розвитку образотворчого мистецтва У США, Канаді і країнах Західної Європи.

 
Прихильникам  сучасного мистецтва пропонуємо ознайомитись з журналом ART-Ukraine - це видання, що висвітлює розвиток  мистецтва та культури.
 
В журналах публікують репортажі, коментарі, огляди, інтерв'ю, аналітику, статті про культурні форуми, масштабні виставки, українські та світові аукціони, антикваріат, особистостей культури.

 

ART-Ukraine : журнал. № 2(21) 2011, березень-квітень / голов. ред. А. Ложкіна. - Київ,2011. - 160 с. : іл.
 
Прекрасна дама на ім’я Бієнале – етимологія терміну та історія найвидатніших світових бієнале.

Переозброєння Мистецького Арсеналу – огляд першої в Україні виставки сучасного мистецтва Arsenale-2012.

Одкровення пророків постмодерну – апокаліптична тема у творчості сучасних митців.
 


ART-Ukraine : журнал. № 3 (28), 05 - 06/2012 / голов. ред. А. Ложкіна. - Київ, 2012. - 156 с. : іл.

До 5-річчя видання оновлений дизайн, підсумки 5-річчя від 5 провідних арт-експертів ; офіційний арт-гід Art Kyiv Contemporary 2012 ; Цадок Бен-Девід, Володимир Дубосарский та Олександр Виноградов.


ART-Ukraine : журнал. № 5- (29-30), 09 - 11/2012 / голов. ред. А. Ложкіна. - Київ, 2012. - 146 с. : іл.

Перша київська міжнародна бієнале сучасного мистецтва : найкращі часи, найгірші часи відродження та апокаліпсис у сучасному мистецтві.

 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter