Нові надходження Список нових надходжень за 4 квартал 2014 року

Список нових надходжень за 4 квартал 2014 року

Україна у Великій війні, 1939-1945 / упоряд. Л. Герасименко, В. Расевич ; відп. ред. І. Юхновський. - Київ : Емма, 2014. - 264 с. : іл., карт.
 

У виданні представлено матеріали про причини, перебіг і наслідки однієї з найбільших і найтрагічніших подій в історії українського народу XX століття - Другу світову війну. У запропонованій книзі проаналізовано події, що відбувалися на території сучасної України, або були пов'язані з діяльністю українців, починаючи від проголошення Карпатської України у березні 1939 p., і завершуючи подіями на Далекому Сході у вересні 1945 р. У праці описуються війна, організація самооборони, буденне життя під різними окупаційними режимами, національно-визвольна боротьба українців та ідейно-політичні лінії розколу в середовищі українських націоналістів.

Погиба, Л. Г. Українська мова фахового спрямування : підручник / Л. Г. Погиба, Т. О. Грибіниченко, Л. М. Голіченко. - Київ : Кондор, 2012. - 349 с. - Включ. бібліогр.
 

Відповідно до програми Міністерства освіти і науки України "Українська мова за професійним спрямуванням" для вищих навчальних закладів, укладено цей підручник з метою допомогти викладачам і студентам (курсантам, слухачам) удосконалити навички у володінні усним і писемним фаховим мовленням, набути знання і вміння у користуванні різними стилями літературної мови. Для всіх шанувальників української державної мови.

Забужко, О. С. Музей заброшенных секретов : роман / О. С. Забужко ; пер. с укр. Е. Мариничевой. - Москва : АСТ : Астрель СПб, 2013. - 699 с.
 

Книга над якою автор працювала багато років являє собою родинну історію, що охопила час від сорокових років двадцятого століття до сьогодення. Здається усе було пережито героями і кохання і зрада, і радість і смуток.  Це захоплююча розповідь про зовсім різні часи, але одні і ті ж почуття.

Вильмонт, Е. Н. У меня живет жирафа : роман / Е. Н. Вильмонт. - Москва : Жанры : АСТ, 2014. - 320 с. - (Романы Екатерины Вильмонт)
 

У неї налагоджене життя , коханий чоловік, власну справу. Але після зустрічі з людиною, в якого була закохана ще школяркою , життя раптом починає підносити їй сюрпризи, і часто неприємні , а часом навіть страшні…

Рубина, Д. Русская канарейка : роман. Кн.1 : Желтухин / Д. Рубина. - Москва : Эксмо, 2014. - 476 с.
 

Кипучее, неизбывно музыкальное одесское семейство и алма-атинская семья скрытных, молчаливых странников... На протяжении столетия их связывает только тоненькая ниточка птичьего рода — блистательный маэстро кенарь Желтухин и его потомки. На исходе XX века сумбурная история оседает горькими и сладкими воспоминаниями, а на свет рождаются новые люди, в том числе «последний по времени Этингер», которому уготована поразительная, а временами и подозрительная судьба. «Желтухин» — первая книга трилогии Дины Рубиной «Русская канарейка», красочной, бурной и многоликой семейной саги...

Рубина, Д. Русская канарейка : роман. Кн. 2 : Голос / Д. Рубина. - Москва : Эксмо, 2014. - 507 с. - (Дина Рубина.)
 

«Голос» — вторая книга трилогии Дины Рубиной «Русская канарейка», семейной саги о «двух потомках одной канарейки», которые встретились вопреки всем вероятиям. Леон Этингер — обладатель удивительного голоса и многих иных талантов, последний отпрыск одесского семейства с весьма извилистой и бурной историей. Прежний голосистый мальчик становится оперативником одной из серьезных спецслужб, обзаводится странной кличкой «Кенар руси», («Русская канарейка»), и со временем — звездой оперной сцены. Но поскольку антитеррористическое подразделение разведки не хочет отпустить бывшего сотрудника, Леон вынужден сочетать карьеру контратенора с тайной и очень опасной «охотой». Эта охота приводит его в Таиланд, где он обнаруживает ответы на некоторые важные вопросы и встречает странную глухую бродяжку с фотокамерой в руках.

Улицкая, Л. Е. Конец сюжетов : Зеленый шатер : роман ; Первые и последние : повесть ; Сквозная линия : рассказы / Л. Е. Улицкая. - Москва : АСТ, 2013. - 863 с.
 

В сборник вошли прозы Людмилы Улицкой "Конец сюжетов" вошли роман "Зеленый шатер", повесть "Сквозная линия" и цикл рассказов "Первые и последние".

Харрис, Р. Индекс страха : роман / Р. Харрис ; пер. с англ. В. А. Гольдич, И. А. Оганесовой. - Москва : Эксмо, 2014. - 351 с. - (Легенда мирового детектива)
 

Деякий час тому комп'ютерний геній Олександр Хоффман познайомився з фінансовим аналітиком Хьюго Квері . Той запропонував ученому створити інтелектуальну електронну систему, штучний розум , здатний здійснювати віртуальні торги на фондових біржах. Хоффман з ентузіазмом взявся за справу - і досяг абсолютного успіху. Унікальна система Віксан приносила її творцям безпрецедентні прибутку, керуючи поведінкою гравців на ринку. Олександр навіть вивів новий біржовий індекс , назвавши його « індексом страху».

Вишневский, Я. Л. Сцены из супружеской жизни / Я. Л. Вишневский ; пер. с пол. М. Тогобецкой. - Москва : АСТ, 2013. - 160 с.
 

Про любов і про секс, про їх місце в житті чоловіка і жінки пише Януш Вишневський в новій збірці есеїв. Він знову і знову розмірковує над тим, яким чином між двома людьми виникає ні з чим не порівнянне відчуття близькості і як співвідносяться один з одним близькість тіл і близькість душ. І ми відчуваємо подих життя, одночасно гірке і солодке від того, що навіть саму найбільшу близькість так легко втратити.

Берри, С. Парижская вендетта : роман / С. Берри ; пер. с англ. О. Орловой. - Москва : Эксмо, 2014. - 447 с. - (Книга-загадка, книга-бестселлер).
 

Закінчивши зі службою в секретній групі «Магеллан», агент Коттон Малоун вирішив нарешті зав'язати з життям, повної смертельно небезпечних пригод, і осів в тихій, спокійній Данії. Або, принаймні, так йому здавалося спочатку…

Стрэйд, Ш. Дикая : опасное путешествие как способ обрести себя / Ш. Стрэйд ; пер. с англ. Э. И. Мельник. - Москва : Эксмо, 2014. - 462 с.
 

Коли життя стає чорно-білою, коли нема чого втрачати, немає ні мети, ні майбутнього, ні бажання жити, люди часом вирішуються на відчайдушні вчинки. Втративши матір, зруйнувавши свій шлюб і зв'язавшись з наркоманом, Шеріл дійшла до тієї межі, за якою зяяла безодня. Їй потрібна була вагома причина, щоб почати нове життя, перестати займатися саморуйнацією і спробувати врятувати себе. І вона самостійно вирушила у пішу подорож довжиною 1770 км. Похід Шеріл був не тільки важким, але і небезпечним.

Олесь Доріченко : живопис : альбом / упоряд., ред. Р. Калиша. - Київ : Народні джерела, 2010. - 128 с. : іл., портр.
 
Олесь Доріченко повідав читачам про ті автобіографічні стежки, що десять літ тому привели його, колись відомого танцівника, соліста балету, до занять живописом, хоч підсвідомо він готовий був до того все життя. Знайомство з численними музеями та митцями, особисті зустрічі з Катериною Білокур, Давидом Сікейросом, Іваном Гончаром крізь часи та відстані запалили в ньому несамовиту жагу до творчості. Мистецтво, омріяне живодайним духом української сутності напоює пагони творчості Олеся Доріченка, стало для нього моментом істини і сповіддю. Матеріал ілюстровано творами з виставки в залах НСМНМУ, присвяченої 70-літтю від дня народження автора.
 
 
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter