Нові надходження Список нових надходжень за 1 квартал 2015 року

Список нових надходжень за 1 квартал 2015 року

Шевченко, Т. Г. Кобзар / Т. Г. Шевченко ; ред. В. А. Барна. - [Факсимільне вид. 1840 р.]. - Київ : Дніпро, 2014. - 258 с. : портр.
 

"Кобзар" - нове факсимільне видання 1840 року. Воно відтворює примірник, що зберігається у відділі рукописів Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка АН УРСР. Поряд з недавньою факсимільною копією варіанта "Кобзаря", який, власне, й був реальним фактом і чинником літературного процесу початку 40-х років минулого століття та наступних десятиліть.

Девиль, А. Чужой клад : роман / А. Девиль. - Харьков ; Белгород : Клуб Семейного Досуга, 2010. - 445 с.
 
"Озеро страху"
 
П’ятдесяті роки ХVIII століття. Глухів – столиця Гетьманщини. До   чергового приїзду гетьмана Кирила Розумовського готується театральна   вистава. Але раптом одна за одною гинуть дві молоді акторки.
Небезпека загрожує Анастасії, виконавиці головної ролі. Здається, вбивця не відстає від неї ані на мить... Розкрити зловісну таємницю допомагає Анастасії людина, яка на початку знайомства здається дівчині дуже підозрілою.

"Прокляте обійстя"

Поліна закохується у сусіда по обійстю, але несподівано дізнається його таємницю. На допомогу дівчині приходить її товариш Олексій. Невдовзі вона розуміє, що їх поєднує не лише спільна таємниця…

Дереш, Л. Намір! : роман / Л. Дереш. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2009. - 272 с.
 

Як це – коли давні друзі тебе не розуміють, а нові не приймають?  
Як це – одного раз виявити, що пам’ятаєш події, які ніколи з тобою не відбувалися?
Яке це – любити людей, яких ніколи не зустрічав?

Як це  – з кожним днем спостерігати як під ногами осипається твій маленький і затишний світ. А ЗА НИМ ОГОЛЮЄТЬСЯ ПІТЬМА КОСМОСУ?
 

Головним героєм роману є звичайний хлопець з незвичайною можливістю. У Петра неймовірна пам’ять, яка не тільки допомагає без зайвих зусиль здавати шкільні екзамени, а й відправляє його в мандри у інші реальності.

Гербіш, Н. Теплі історії до кави / Н. Гербіш. - Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2013. - 163 с. - (Теплі історії).
 

Надійка Гербіш– закохана жінка, вперта мандрівниця, письменниця й перекладачка, трохи фотографиня і трохи – кавова чарівниця. У цій книжці зібрані історії про почуття й настрої, сумніви й рішення, далеку дорогу й затишний дім, чужі міста й близьких людей, солодкий шоколад і терпкувато-гірку каву. Є любов і сміливість, крихта суму й багато радості, чимало мрій і не менше спогадів.

Гербіш, Н. Теплі історії до шоколаду / Н. Гербіш. - Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2013. - 140 с. : іл., портр.
 

Надихнути, втiшити, додати солоду й радостi. Ця книжка — збірка добрих, теплих, шоколадних, цілющих слів. Тут містяться історії про різних людей, життя, любов, слова, дружбу, смуток, пошуки, усміх, подорожі, домашню випічку, міста, кутові будинки, про велосипеди, кіно й картини, про музику, лікарні, студентів, книжки, про неосвітлені вулиці й старі листи, маленькі дрібниці й великі зміни.

Маринина, А. Б. Жизнь после Жизни : роман / А. Б. Маринина. - Москва : Эксмо, 2010. - 413 с. - (Королева детектива. Дело ведет Каменская).
 

В підмосковному місті Томілін відбуваються два загадково пов'язаних вбивства літніх жінок, пов'язаних з клубом для пенсіонерів "Золотий вік" - в обох випадках на грудях убитих були виявлені розбиті дзеркала і вирвана одна сережка з вуха - точнісінько згідно старовинній легенді цих місць про садибі Вяземских. Хто ж вбивця - психопат-нащадок давнього роду або ж справа в тому, що на колись занедбану садибу, відреставровану меценатом Бегорским, вже давно задивляються місцеві влади…

Даррел, Л. Горькие лимоны : литературные путешествия : роман / Л. Даррел ; пер. с англ. В. Михайлина. - Москва : Б.С.Г.-ПРЕСС, 2007. - 393 с. - (Sac de Voyage).
 
Книга "Горькие лимоны" представляет собой замечательный образец столь традиционной в английской литературе путевой прозы. Главный герой романа - остров Кипр.
 

Забавные сюжеты, колоритные типажи, великолепные пейзажи - и все это окрашено неповторимой интонацией и совершенно особым виденьем, присущим Даррелу.

Кларк, С. Боже, спаси президента! Пол Уэст на Ривьере : роман / С. Кларк ; пер. с англ. Д. Андрющенко. - Москва : РИПОЛ классик, 2011. - 350 с. - (Боже, спаси...).
 

Англичанин Пол Уэст и не мечтал о таком везении - две недели на Средиземном море совершенно бесплатно, а главное, в компании очаровательной блондинки-океанографа. В то же время его старая подруга Элоди собирается замуж за аристократа, и Полу поручено сложнейшее задание - организовать банкет. Готовить для французов - рискованное занятие, а тут еще оказывается, что его девушка что-то от него скрывает...

Ахерн, С. Посмотри на меня : роман / С. Ахерн ; пер. с англ. М. Бабичевой. - Москва : Иностранка, 2009. - 431 с.
 

Елізабет виховує сина своєї непутящої сестри, Люка. У хлопчика з'являється уявний друг Айвен. Згодом Айвена починає бачити і Елізабет. Він вчить її радіти життю, дивитися на світ з оптимізмом та щирістю. Відкриваючи своє серце світу, Елізабет відкрила його і для Айвена... Він зумів повернути Елізабет легкість сприйняття світу, а взамін отримав те, на що точно не очікував - кохання.

Мураками, Харуки. Ничья на карусели : рассказы / Х.  Мураками, ; пер. с яп. Ю. Чинаревой. - Москва : Эксмо, 2009. - 158 с. - (Мураками-мания).
 

В новом сборнике рассказов Мураками уподобляет жизнь карусели, с которой невозможно сойти: мы никого не обгоняем и никто не обгоняет нас, однако нам это вращение кажется яростной ничьей с воображаемыми врагами.

Гиффорд, Т. Сокровища Рейха : роман / Т. Гиффорд ; пер. с англ. И. Басавиной. - Москва ; Санкт-Петербург : Эксмо : Домино, 2007. - 479 с. - (Mystery Line).
 
Все началось с телеграммы, полученной Джоном Купером, затворником и интеллектуалом. «Срочно будь в фамильной вотчине. Бросай все. Семейному древу нужен уход. Выше голову, братишка».
 
Но, прибыв на место встречи, герой видит тело мертвого брата, а вскоре убийцы начинают охоту и на него.
 

Лишь разгадав семейную тайну, Джон Купер может избежать гибели.

Крайтон, М. Крылья : роман / М. Крайтон ; пер. с англ. Р. Волошина. - Москва ; Санкт-Петербург : Эксмо : Домино, 2012. - 395 с. - (Проект "Бестселлер").

Накануне миллиардного контракта, способного спасти авиастроительный концерн "Нортон Эйркрафт" от финансового краха, его аэробусы N-22, на которые делалась основная ставка, один за другим попадают в авиакатастрофы. Что это? Роковое стечение обстоятельств или просчеты конструкторов? Для того чтобы найти ответ на эти вопросы, есть всего одна неделя и только один человек - Кейси Синглтон, руководитель группы раследования происшествий. Но выяснить правду - не всегда означает спасти репутацию.
Дали, С. Дневник одного гения / С. Дали ; пер. с фр. О. Захаровой. - Санкт-Петербург ; Москва : Домино : Эксмо, 2009. - 383 с. : ил. - (Интеллектуальный бестселлер).

Сальвадор далі викликає захоплення не лише своєю творчістю а і своєю особистістю. Такі люди як він це рідкість і не тільки тому що відноситься до небагатьох геніїв, а ще і до числа тих небагатьох геніїв який прямо заявляв про свою геніальність і не тільки заявляв а і пишався нею. На сторінках ви зустрінете багато роздумів про його друзів і знайомих, зокрема відомого поета Лорку, засновника сюрреалістичного напряму Бретона, поета-сюрреаліста Поля Елюара, в якого, до речі, наш геній культурно відбив дружину, яка стала музою його життя, його святом, його святою Галою!

Лаубер, Л. Сотвори свое будущее : как силой мысли изменить судьбу / Л. Лаубер, Л. Л. Хей ; пер. с англ. Е. К. Кудрявцевой. - Москва : Эксмо, 2012. - 254 с. : ил. - (Психология позитива)

Луиза Хей – известный во всем мире психолог, автор бестселлеров «Исцели свою жизнь», «Сила внутри нас», «Исцели свое тело» и многих других «Сотвори свое будущее. Как силой мысли изменить судьбу» – не просто история о двух судьбах, эта книга – реальная возможность убедиться, что у нас всегда есть возможность изменить свою жизнь.

Пауш, Р. Последняя лекция / Р. Пауш ; совместно с Джефри Заслоу ; пер. с англ. Т. О. Новиковой. - Москва : Эксмо, 2013. - 286 с.

Ренді Пауш написав цю книгу, коли дізнався, що жити йому залишилося декілька місяців. Ця книга - його послання дітям, друзям і близьким, учням і колегам, всім нам. Це розповідь про те, як треба жити, як цінувати кожну мить. Як ставитися до дитячих мрій. Як жити так, щоб не втрачати ні секунди дорогоцінного часу. Це шанс кожному із нас зрозуміти уже зараз: що я повинен встигнути?

 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter