Нові надходження Список нових надходжень за 3 квартал 2015 року

Список нових надходжень за 3 квартал 2015 року

 
Гаскелл, Е. Зникнення та інші оповідання / Е. Гаскелл ; пер. з англ. І. Андрущенка. - Київ : Знання, 2014. - 158 с.

Елізабет Гаскелл (1810—1865) - англійська письменниця ХІХ століття, автор кількох соціальних романів, а також різноманітних за тематикою повістей, оповідань, нарисів, у яких органічно поєднуються риси романтизму і реалізму. До цієї збірки увійшли вибрані твори Е. Гаскелл, написані у жанрі готичної прози. Автор майстерно передає характерну для готичної традиції атмосферу жаху й таємничості, водночас легко і без педантизму вплітаючи в оповідь вікторіанські моральні настанови і демонструючи витончене почуття гумору.
Гуцало, Є. П. Позичений чоловік : роман / Є. П. Гуцало ; післям. М. Слабошпицького. - Київ : Знання, 2012. - 384 с.

Роман «Позичений чоловік» поєднує у собі анекдот, небилицю, містифікацію, бурлеск і є зухвалою спробою письменника у фантастичній, жартівливій формі розповісти про повсякденне життя сучасної людини. В основі сюжету вигадана історія про те, як жінка позичила іншій жінці на місяць свого чоловіка. Навколо головного героя роману Хоми Прищепи — «дивака і характерника, гуманіста і пройдисвіта, джигуна і мудреця» — розгортається каскад неймовірних пригод.

Шевчук, В. 0. Фрагменти із сувою мойр : Ч. 1 / В. Шевчук. - Київ : Либідь, 2014. - 264 с.

 
Пропоноване видання становить першу частину клаптикового роману «Фрагменти із сувою мойр».
 

Герой твору, молодий учитель, розв’язує загадку: хто вона, та чарівна коханка, яка знає про нього майже все, а він про неї — практично нічого…

Шевчук, В. 0. Фрагменти із сувою мойр : Ч. 2: роман / В. Шевчук. - Київ : Либідь, 2014. - 216 с.


Пропоноване видання становить другу частину клаптикового роману «Фрагменти із сувою мойр».
 
Світ — це система сфер. Представники соціального дна і люди зовні пристойні, зазнаючи химерних взаємопоєднань і відторгнень, усвідомлюють сакраментальну істину: «Одне лише в нашій волі — любити и ненавидіти, а вибір має зробити кожен сам».

Шевчук, В. 0. Фрагменти із сувою мойр : Ч. 3 / В. Шевчук. - Київ : Либідь, 2014. - 216 с.

 
Пропоноване видання становить третю частину клаптикового роману «Фрагменти із сувою мойр». Його герої — ніби автори, які грають в ефектних сценах. Зазнаючи химерних взаємопоєднань і відторгнень, вони усвідомлюють сакраментальну істину: “Одне лиш в нашій волі — любити чи ненавидіти, а вибір має зробити кожен сам”. Оповідь подається іронічно, а заразом і трагічно, отже, перед нами — улюблена знавцем українського Бароко форма трагікомедії. Дія роману розгортається в ХУІІ, ХУІІІ, ХХ століттях, а останні епізоди виводять до століття ХХІ-го.
Воронина, Л. Таємне Товариство Боягузів, або Засіб від переляку № 9 : повість : для середнього шкільного віку / Л. Воронина ; худож. В. Шпанко. - Київ : Знання, 2015. - 126 с.

Уявіть собі, що одного чудового ранку ви прокидаєтеся й помічаєте, що навколо вас відбуваються фантастичні події. Ось ви біжите знайомою вулицею і раптом провалюєтеся крізь люк у секретний штаб Таємного Товариства Боягузів. А ще дізнаєтеся, що ваша рідна бабуся винайшла часоліт, а Землю от-от мають захопити підступні космічні прибульці, які заразили більшість людей вірусом страху І порятунок людства залежить тільки від вас!

Виявляється, що головне — це вміти здолати свій страх. І тоді найпотужніша зброя перетворюється на пил, а нездоланних космічних завойовників роблять безпорадними… звичайні земні квіти. От тільки треба в слушну мить зуміти скористатися загадковим ЗАСОБОМ ВІД ПЕРЕЛЯКУ № 9!

Воронина, Л. Таємне Товариство Брехунів, або Пастка для синьоморда : повість : для середнього шкільного віку / Л. Воронина ; худож. В. Шпанко. - Київ : Знання, 2015. - 135 с.


Що б ви зробили, якби довідались, що на Землю має прибути десант космічних піратів-синьомордів? Мабуть, знизали б плечима й вирішили, що це дурний жарт. Та, виявляється, загроза цілком серйозна, адже синьоморди мають на нашій планеті своїх агентів, котрі вже підготували вторгнення космічних завойовників. І лише Клим Джура та його вірні друзі можуть врятувати людство від страшної катастрофи. Але для цього треба проникнути у підземний саркофаг, розгадати таємницю давніх єгипетських богів і оживити Сонячного Сфінкса.
 
Прочитавши фантастичну повість Лесі Ворониної “Таємне Товариство Брехунів”, ви дізнаєтесь, чи пощастить нашим героям знешкодити підступних прибульців, провівши небезпечну операцію.
Історія країн Західної Європи та Північної Америки Нового часу (кінець XV - початок XIX ст.) : навчальний посібник / З. А. Баран та ін. ; за наук. ред. З. А. Баран. - Київ : Знання, 2015. - 533 с.

У навчальному посібнику розкрито тенденції суспільного, політичного, економічного та культурного розвитку Західної Європи, їхні вияви у країнах регіону та Північної Америки у добу Нового часу (кінець XV — початок ХІХ ст.). Тематична побудова підпорядкована поєднанню двох засад: з одного боку — показати взаємини народів і держав на тлі поширення провідних цивілізаційних ідей, а з іншого — дати студентам важливу інформацію про основні події в історії країн Заходу. Для студентів історичних та інших гуманітарних спеціальностей університетів, а також усіх, хто цікавиться історичним минулим.

Гирич, І. Б. Магдебурзьке серце Києва : культурологічний нарис / І. Гирич. - Київ : Либідь, 2014. - 87 с.

 
Поділ із цілковитою підставою іменують магдебурзьким серцем Києва, шануючи ознаку традиційної європейськості. Багатий на фактаж і яскраві постаті культурологічний нарис історика І. Гирича - одна з розвідок серії «Твій Київ». Книжку ілюстровано архівними світлинами й сучасними зображеннями пам’яток унікального історичного району столиці. Для широкого загалу читачів, залюблених у Київ.

Управлінське документування : підручник для ВНЗ / за заг. ред. Ю. І. Палехи. - Київ : Ліра-К, 2015. - 367 с. - (Діловодство в інформаційно-консультаційній діяльності)

 
У посібнику всебічно розкривається питання організації діловодства в кадрових службах. Наведені зразки оформлення основних документів по роботі з персоналом. Детально описана технологія, порядок роботи з документами, організація контролю за їх виконанням, систематизація та збереження документів.

Туризмологія : концептуальні засади теорії туризму : монографія / кер. проекту В. С. Пазенок, В. К. Федорченко. - Київ : Академія, 2013. - 368 с.

 
Багатоманітність туризму як унікального суспільного явища і соціального інституту різновимірно розкриває теоретичний погляд, даючи концептуальне розуміння його цивілізаційної природи, ціннісної і смислотвірної основи, культурного значення, а також економічного, правового, етико-психологічного, педагогічного та інших сутнісно-функціональних аспектів. Він домінує у пропонованій монографії, яка є результатом багаторічної роботи провідних вітчизняних дослідників буттєвості туризму у його ретроспективному та сучасному вимірах.

Мельник, М. Т. Індустрія моди : навчальний посібник для ВНЗ / М. Т. Мельник. - Київ : Ліра-К, 2015. - 265 с.

 
Розглядається мода як окрема сфера діяльності, даються визначення основних фешн-понять, описується структура індустрії моди та особливості функціонування фешн-підприємств, аналізуються процеси виробництва й поширення моди.
Климова, К. Я. Основи культури і техніки мовлення : навчальний посібник для вузів / К. Климова. - 2-ге вид., випр. й доп. - К. : Ліра-К, 2007. - 240 с.

У посібнику здійснено спробу систематизувати теоретичний матеріал з проблем формування культури і техніки мовлення, вміщений у підручниках, посібниках та окремих наукових і науково-популярних статтях, запропоновано схеми і таблиці.
Крижанівська, Н. Я. Основи ландшафтного дизайну : підручник для ВНЗ / Н. Крижанівська. - Київ : Ліра-К, 2014. - 218 с.

У книзі розглядаються питання формування ландшафтних об’єктів у різні історичні епохи. Враховуючи зростаючі вимоги до підготовки фахівців у галузі ландшафтного проектування, приділено велику увагу теоретичним питанням. Наведено типологію 99 об’єктів ландшафтного дизайну. Визначені основні фактори, що впливають на їх формування. Висвітлено прийоми проектування об’єктів ландшафтного дизайну. Надано рекомендації щодо створення малих садів, в тому числі зимових садів та садів на дахах. До книги може додаватись диск зі збільшеними ілюстраціями, що входять до книги.

Седих, К. В. Психологія сім'ї : навчальний посібник для ВНЗ / К. Седих. - Київ : Академія, 2015. - 192 с.

 
Навчальний посібник розкриває основні аспекти сім'ї як психологічного феномену. У виданні йдеться про сім'ю як соціопсихологічну систему, її виховний потенціал, чинники стійкості і криз. Цінний теоретичний і прикладний матеріал авторка зосередила в розділах про психологію інтимних стосунків у подружній парі та розлучення, а також про психологічну допомогу сім'ям.
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter