Нові надходження Список нових надходжень за 4 квартал 2015 року

Список нових надходжень за 4 квартал 2015 року

 
Небесна сотня : книга-реквієм / упоряд. О. Трибушна, І. Соломко. - Харків : Фоліо, 2015. - 206 с.

Герої цієї книги — звичайні люди з різних куточків нашої держави. Вони дуже різні — заробітчани, науковці, підприємці, вчителі… Якби не Майдан, вони б ніколи не зустрілися. Це він об’єднав їх, зробив побратимами та «воїнами світла».Ця книга була написана заради того, аби пам’ять про величезну самопожертву героїв Небесної сотні назавжди залишилася в серцях українців. Вона — німе нагадування всім нам про те, якою ціною ми здобули свободу та новий шанс для своєї країни стати справжньою      європейською державою.
В'ятрович, В.  Україна : історія з грифом "Секретно" / В. В'ятрович ; ред. С. С. Скляр. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2015. - 511 с.

Ця книга — зустріч із минулим. Тут — 61 історія, 73 роки і величезна кількість людей, котрі дивляться на читача зі світлин та архівних документів. Разом вони складають образ українського ХХ століття — часу, коли світ по-справжньому відкрив для себе Україну та українців, століття, коли творилося обличчя України. Сьогодні Володимир В’ятрович розповідає про минуле України 1918—1991 років. Описані в сухих звітах і відтворені сьогодні істориком хитрі спецоперації, смертоносні ходи, інформаційні війни та складні партії на кількох гравців — спроба знайти відповідь на питання: що творить нашу долю — воля людини чи     обставини? 

Орел, Л.   Українська родина : обряди і традиції / Л. Орел. - Київ : Видавництво імені Олени Теліги, 2015. - 512 с. : іл. - Включ. бібліогр. - До 200-ліття від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. - Програма "Українська книга" 2015 року. - ISBN 978-966-355-121-0 : 200.00 грн.

 
Книга висвітлює звичаї та обряди українського народу, які здавна були збережені і передавалися від покоління до покоління впродовж його життя та побуту: родини, хрестини, виховання дітей, молодіжні вечорниці та досвітки, весільні обряди, ярмаркування тощо. Подано відомості про народне будівництво (хата, громадські будівлі, вітряки). Це етнографічні нариси, наукові розвідки та польові дослідження.


Історія європейської цивілізації. Рим / під ред. Умберто Еко ; [пер. з італ. Л. Д. Ципоренко та ін.]. - Харків : Фоліо, 2014. - 1102 с.

 
Це сучасний підручник історії Європи, в якому представлена повна картина політичного, військового та культурного світу Стародавнього Риму. Грандіозна праця охоплює період античності від середини VIII ст. до н.е. (з часів першої урбанізації) і до падіння Римської імперії у V ст. н.е.
 
Видання є частиною багатотомного проекту, який має три основні томи, що охоплюють період від античності до сучасності (ХХ ст.)
 
У додатку міститься багатий ілюстративний матеріал, який у зображеннях відтворює історичні події, споруди, постаті та предмети образотворчого мистецтва Стародавнього Риму.
 
 
Антитерористична операція. Мобілізація. Соціальні гарантії учасникам АТО : практичний посібник :   / упоряд. А. В. Григоренко, Л. С. Григоренко. - Київ : Центр учбової літератури, 2015. - 168 с.
 
Посібник розрахований на військовозобов’язаних,військовослужбовців, учасників  антитерористичної операції та осіб,які брали участь у забезпеченні її проведення,осіб,які переміщені з районів проведення АТО та волонтерів.
Шкляр, В. Тінь сови : там,де живе душа: роман / В. Шкляр ; [передм. А. Куркова]. - 2-ге вид. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2015. - 301 с.
 
Любов та смуток часто ходять поруч…. Коли приходить біда,Степан заради коханої жінки жертвує найдорожчим. Смерть сильніша за кохання?Чи навпаки? Ця непідвладна часові історія двох надихає і дарує надію. Бо їхнє кохання перетворюється на легенду…
Андрухович, С. Фелікс Австрія : роман / С. Андрухович. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2015- 281 с.
 
Станіславів кінця ХІХ – початку ХХ століття. Звичайне місто на кресах «щасливої Австрії», в якому живуть, страждають, нероздільно закохуються, захоплюються наукою і шарлатанськими виступами всесвітньо знаних ілюзіоністів, розважаються на балах і карнавалах, ходять на шпацер і ховають таємниці у різьблених комодах. І на тлі епохи, яка для нащадків щораз більше обростатиме міфами про ідилічне життя, - долі двох жінок, що переплелися так тісно, як стовбури дерев – у нерозривному зв’язку, який не дає ні жити, ні дихати, ні залишитися, ні піти.
Забужко, О. Тут могла б бути ваша реклама : збірка / О. Забужко ; худож. Р. Лужецький. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2015. - 318 с.
 
«Польові дослідження з українського сексу», що розпочинає збірку, — це один з перших романів у сучасній українській літературі, що відверто описує особисте життя жінки! Роман перекладено 11 мовами та двічі інсценізовано! Також до книжки увійшло 9 оповідань, написаних за тридцять і три роки! Серед них — «Сестро, сестро», «Я, Мілена» та інші.
Лис, В. С. Соло для Соломії : роман / В. С. Лис ; передм. Т. Прохасько. - 2-ге вид. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2015. - 364 с.
 

Красуня, від якої не відвести очей, так люди говорили про Соломію. Петро і Павло згодні були на все, аби взяти її за дружину. А мати, що все життя страждала через помилку молодості, повчала дівчину: слухайся серця, а не розуму...

Кінг, С. 11/22/63 = Одинадцять / двадцять два / шістдесят три : роман / С. Кінг ; пер. з англ. та комент. О. Красюка. - 3-тє вид. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2015. - 894 с.
 
22 листопада 1963 року в Далласі пролунали три постріли. Президента Кеннеді було вбито, і світ змінився.У наш час звичайний вчитель Джек Еппінг дізнається, що у барі його приятеля розташований портал, що веде в 1958 рік.Джек може почати нове життя у часи Елвіса Преслі та рок-н-рола, познайомитися з відлюдником Лі Харві Освальдом і не дати йому вбити президента. Але чи можна грати з минулим?
 
Що чекає на світ, де Кеннеді залишиться живим?
Кокотюха, А. А. Київські бомби : роман / А. А. Кокотюха. - Харків : Фоліо, 2015. – 380 с.
 
1907 рік. У Російській імперії – конституційний переворот. Влада широким фронтом наступає на громадянські права та свободи людей. У відповідь звучать постріли та летять саморобні бомби. Київ тих часів стає ареною бойових дій. Тут, немов гриби, виростають бойові організації, чиї дії вже не підпорядковані єдиному центру. Андрій Волох, молодий українець, вигнаний з університету за участь у протестах, теж бере до рук зброю. Тепер він – Полтава. І його подальша доля тісно переплітається з радикальним ватажком бойовиків Залізняком, професійним терористом Штерном, жандармським ротмістром Підвисоцьким та Фаїною — вдовою страченого революціонера, котра прагне помсти…
Кокотюха, А. А. Адвокат із Личаківської : роман / А. А. Кокотюха. - Харків : Фоліо, 2015. - 285 с. : іл. - (Ретророман)

Книга переносить читача на початок ХХ століття, а саме 1908 рік та розповідає про молодого киянина Клима Кошового, який дивом вирвався з тюрми й тікає від переслідувань царської влади до Львова. Але й тут його заарештовує поліція — біля трупа відомого адвоката Євгена Сойки. Покійний мав у місті сумнівних друзів та могутніх ворогів. Самогубство — чи вбивство? Пошуки істини водять Кошового темними лабіринтами львівських вулиць. На шляху — зухвалі батяри, міські кримінальні королі та російські терористи-бомбісти. А ще поліцейський комісар Марек Віхура, в якого Клим постійно плутається під ногами. Правда приголомшить Кошового та його нового відданого друга Йозефа Шацького. Й назавжди змінить долю загадкової та впливової красуні Магди Богданович...

Кокотюха, А. А. Привид із Валової : роман / А. А. Кокотюха. - Харків : Фоліо, 2015. - 288 с. - (Ретророман)
 
Початок ХХ століття, 1909 рік. Успішний київський адвокат Клим Кошовий від переслідувань царської охранки тікає до Львова, де стає лише скромним помічником старого нотаря. Його нудні злиденні будні порушує візит комісара кримінальної поліції: у кишені трупа, знайденого у будинку на вулиці Валовій, виявили візитівку Клима. Сам чоловік загинув за досить дивних обставин, хоча офіційно це нещасний випадок. Але той дім має у Львові недобру славу. Кажуть, у ньому вже сто років блукає привид Чорної пані. Всякого, хто зустрінеться з нею, чекає погибель. І така смерть на Валовій — не перша. У гонитві за привидом Кошовий та його відданий друг Йозеф Шацький змушені зануритися у львівські нетрі та спуститися на міське дно. Ризикуючи життям, вони таки дізнаються правду про привида. І вона дуже не сподобається загадковій та впливовій красуні Магді Богданови.
Роздобудько, І. В. Гудзик-2 : роман : Десять років по тому / І. В. Роздобудько. - Київ : НОРА-ДРУК, 2015. - 319 с. - (Читацький клуб)
 
У цій книжці – продовження найпопулярнішого роману Ірен Роздобудько «Ґудзик». Колись він втратив все: кохану людину, смак до життя, сенс працювати в країні, що поволі котиться в прірву… Але життя не зупинилося. Улюблені герої знову зібралися разом: Денис, Ліка, Єлизавета Тенецька. Десять років по тому…
Волонтери : мобілізація добра / С. В. Жадан, І. І. Карпа ; укл. І. Карпа. - Харків : Клуб Сімейного Досуга, 2015. - 253 с.
Люди для людей! Під цим девізом працюють сотні волонтерів у зоні АТО. Сповнені болю та обурення, віри та гіркоти, суму та надії історії про тих, хто, забувши про спочинок, допомагає біженцям і бійцям АТО, ризикуючи власним життям намагається зберегти чуже. До книжки увійшли твори відомих українських авторів: С. Жадана, І. Карпи, М. Кідрука, Г. Вдовиченко, Л. Денисенко, І. Роздобудько, І. Славинської, Г. Шиян, А. Любки, К. Бабкіної.
 

 

 

 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter