Бібліотека №1

18.02.2018

«Масляну святкували, люту зиму проводжали…»
Народознавча година

В останній день Масниці відбулась народознавча година «Масляну святкували, люту зиму проводжали…» ,у рамках проекту ЦБС «Пам’ятай! Відроди! Збережи!» до Року охорони культурної спадщини України, для відвідувачів бібліотеки №1.
Бібліотекар запропонувала гостям свята ознайомитись із тематичною виставкою - інсталяцією, з  інформаційними пам’ятками про свято: « Сім фактів про масляну», «Символ Масляної».

Для учасників заходу було представлено відео : «Українські традиції святкування Масляної», пройшов майстер – клас: «Лялька від сивої давнини до сучасності».

А яке свято без млинців? В  бібліокафе  із рум’яними та запашними млинцями  жваво з гумором та піснями завершили цей святковий захід.
 

11.01.2018

«Прийшла зима з бадьорістю, з морозною прозорістю…»
Літературно – мистецька година

11 січня в дитячому дошкільному закладі №175 с. Биківня відбулась літературно - мистецька година, за проектом «Пам’ятай! Відроди! Збережи!», організована бібліотекою №1.

Бібліотекар ознайомила дітей та дорослих з традиціями святкування зимових свят в українських родинах . Діти подивились відео-матеріали, які розповідають про етнічні особливості відзначення зимових свят, прослухали українські колядки. Дітки взяли активну участь у заході : співали, читали колядки і щедрівки, грали в ігри: «Зліпи сніговика!», «Прикрась ялинку!», проявили літературні здібності під час вірша - добавлянка -«Зима! Зима! Вона прекрасна! Вся біла,сніжна, світла…ясна», залюбки подивились мультфільм: «Один, два, три – ялинонько, гори!».

Маленьким та дорослим учасникам заходу була представлена тематична виставка-свято: «Рік Новий – казковий час, хай здивує щастям Вас!».


Запрошуємо всіх до бібліотеки та бажаємо веселих зимових свят!
 

19.12.2017

«З нетерпінням я чекаю нині свято Миколая!»
Літературний ранок

18 грудня в дитячому дошкільному закладі №175 було проведено святковий літературний ранок за ініціативи бібліотеки № 1.

Дітлахи ознайомились з книжками, представленими на пізнавальній виставці-інсталяції: «Слухняним – цукерки, а неслухняним – різочка» та дізнались про історичні традиції відзначення цього дивовижного свята. Маленькі учасники заходу подивились відео - матеріал - казку про Святого Миколая, в якій розриваються такі якості, як добро, чемність, ввічливість, милосердя.


Діти із задоволенням взяли участь в інтерактивній частині заходу: розповідали вірші, розгадували загадки, співали, танцювали. Найактивніші із малюків отримали від бібліотеки в подарунок - книги.
 

04.12.2017

«Закритись від Світу? Відкритись і жити!»
Тематична бесіда

4 грудня в бібліотеці №1 відбулась презентація виставки «СНІД» : життя людства під загрозою», яка присвячена Всесвітньому Дню боротьби зі СНІДом.
Читачі різних вікових категорій  ознайомились з літературою, представленою на книжковій виставці та взяли участь у дискусії «ВІЛ і СНІД». У чому відмінність?». Користувачі бібліотеки  дізнались, що головним інструментом профілактики є всебічні знання про хворобу, шляхи інфікування та чинники, що сприяють цьому. Таким чином, у людини з’являється можливість захистити себе, зменшити шкоду від ВІЛ для особистості та суспільства.

Присутні зробили життєстверджуючий висновок:

«Життя повне радощів  та задоволення!
Зберігаючи своє здоров’я, ми зберігаємо радість життя!».

 

03.12.2017

«Пізнай самого себе і ти пізнаєш весь світ…»
Презентація  виставки
 
3 грудня в бібліотеці № 1 читачам різних вікових категорій було презентовано виставку-портрет, присвячену 295-річчю від дня народження Григорія Сковороди, українського просвітителя - гуманіста, філософа, поета, байкаря та музиканта.

Найбільш цікавими для відвідувачів бібліотеки виявились літературні досягнення народного вчителя, як талановитого байкаря. А відомий крилатий вислів філософа із байки «Ворона і чиж»: «…Серце і звичаї людські, а не зовнішні якості мають свідчити за те, хто ти є. Дерево по плодах пізнається» актуальний і сьогодні.
 

09.11.2017

«Читаймо та вивчаймо українське!»
Літературна зустріч
 
З  нагоди Дня української писемності та мови  до бібліотеки №1 на зустріч зі школярами СШ №23 завітали: Голова літературного форуму – Тетяна Іванчук,  українські поети Роман Кухарук, Юрій Титарів, Анатолій Горовий, Тетяна Шпичук.

Обдаровані діти з радістю зустріли поетів. Цікавинкою для юнацтва було жеребкування порядку виступу поетів.
В теплій та дружній атмосфері українського слова пройшли поетичні читання та літературна дискусія юнаків та дівчат з виступаючими. Читачі бібліотеки  ознайомились з творчістю  поетів, прізвища яких відомі далеко за межами нашої країни.

Гості бібліотеки подарували свої книжки для зацікавлених читачів. На добру згадку про чудовий літературний захід відбулась фотосесія поетів з талановитими учнями.
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter