Бібліотека ім. В. Кучера

13.03.2016

«Єдине ціле: жінка і весна»

13 березня в бібліотеці ім. В.Кучера  відбулася літературно-музична композиція  «Єдине ціле:жінка і весна».З давніх-давен на нашій українській землі образ довгоочікуваної весни уособлювала гарна молода дівчина з вінком квітів на голові. Народний образ весни - це образ краси, сили і надії. Першим і по-жіночому особливим місяцем є Березень. Зі словами пошани і вдячності звернулася до жінок бібліотекар Юрченко К.Л.   Жінка і весна… Ці милозвучні слова такі різні, але водночас й схожі. Адже, жінка така ж чарівна, привітна, чутлива та тендітна, хоча інколи, буває мінливою та примхливою, як рання весна.
 
Вшанувати жінку-берегиню, добру матір, бабусю, сестру, подругу прийшли привітати учасники хору «Гомін» та співак – аматор Тимощук Василь Арсентійович.
 
У читальному залі бібліотекарем Кулидою О.В. представлено яскраву святкову виставку „А жінка в світ приходить для любові”, яку  гості  з цікавістю переглядали та знайомилися з книжковими новинками.
 
 
 

6.03.2016

«Серце А.Бучми належить Україні»
 
«Весь світ театр,
а люди в ньому – актори»

До 120 років від дня народження А.М. Бучми,  українського актора, режисера театру і кіно, педагога в бібліотеці ім. В.Кучера відбулося відеознайомство «Серце А. Бучми належить Україні». Бібліотекар Юрченко К. Л. розповіла багато цікавих фактів про його життя.

Гості масового заходу з цікавістю переглянули документальний  фільм «Амвросій Бучма» та ознайомилися з тематичною розкладкою  «Серце А.Бучми належить Україні».

 
 

21.02.2016

Вітальні листівки своїми руками
 «Весела майстерня»

Листівка, зроблена своїми руками,  безумовно, має більшу цінність для одержувача. І, звичайно ж, для дарувальника також. Виготовляючи листівку власноруч, людина вкладає в неї всі свої сили й уміння. Якщо листівка виготовлена руками дитини, вона буде довго зберігатися рідними й близькими "на пам'ять". Та й самій дитині через кілька років буде дуже приємно згадати про свою творчість.
 
Працівники бібліотеки ім. В. Кучера та співробітники благодійної організації «Шлях до майбутнього провели  майстер-клас із виготовлення декоративної листівки. В заході взяли участь діти із багатодітних родин та родин учасників АТО. Під керівництвом  майстрині Прокопенко Наталії діти своїми руками виготовляли вітальні листівки, щоб потім своїми маленькими шедеврами порадувати своїх батьків і друзів.
 
 
 

20.02.2016

«Собака -  вірний друг людини»
«Весела майстерня»

Про те, скільки радості й тепла приносять у наш дім веселі чотирилапі друзі, написано чимало. Залишаючи за дужками прописні істини про корисність дружби з братами нашими меншими, бібліотека  ім. В. Кучера спільно з  благодійною організацією «Шлях до майбутнього», провели годину зоотерапіїї  для дітейі з багатодітних родин та родин учасників АТО. 
 
Діти із задоволенням поспілкуватися з братами нашими меншими, дізналися як за ними доглядати та взяли участь у майстер-класі з виготовлення аксесуарів для них.
Захід ще раз підтвердив, що собака – вірний друг людини, який не посміється та не зрадить, допоможе в усьому, де може, зрозуміє її настрій та спробує покращити, незважаючи на те, що він має чотири лапи та хвіст і не вміє розмовляти словами. Та взаєморозуміння без слів ще більш цінне. Тож варто бути вдячним нашим улюбленцям за їхню відданість та відплачувати їм тим же самим.
 
 

18.02.2016

"Пам’ять героїв стукає в наші серця"
 
Злетіла ввись Небесна Сотня,
а кат зарився десь в багно…
Скарає меч його Господній
і суд людський усе одно!
 Михайло Федак
 
20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

18 лютого в бібліотеці ім. В.Кучера відбулося вшанування пам’яті Героїв України, Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за рідну землю, за Україну. Їм - мужнім, незламним українцям, та їхнім побратимам чиї душі уже на небесах було присвячено вечір-реквієм «Пам’ять героїв стукає в наші серця". Бібліотекар Лисенко В.М. звернулась до учнів 10 класу «Люди бережіть серця свої, щоб не стали вони каменем! Розбудуйте в душах Божий храм, щоб не повторити великий гріх. Кожен із цієї Небесної Сотні, як і ми з вами мали свою сім’ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії і свої невідкладні справи. Але поклик  їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну. Ось вони перед вами, Герої Небесної Сотні, вони згасли як зорі, але вони житимуть в нашій пам’яті вічно»

Під пісню  «Пливе кача» хвилиною мовчання присутні на заході вшанували пам’ять  тих людей, яких було вбито в мирний час ХХІ століття. Вірші, присвячені героям Майдану, прочитав поет та учасник трагічних подій на Майдані Мутузний Михайло Олексійович. Відеоролик «Небесна сотня. Юні ангели» відновив знову у пам’яті присутніх ті героїчні  і трагічні події Майдану. Адже Небесна Сотня – це наш біль і наша гордість, це наші сльози і наш душевний щем вдячності за все, що вони зробили для нас. Вони загинули, щоб гасло Бог і Україна стало виміром нашого життя.
 

 
 

14.02.2016

«Про любов свою таємну я нікому не скажу, лиш маленьку Валентинку в твою сумку положу».

В бібліотеці ім. В.Кучера відбувся тематично-розважальний вечір до дня Святого Валентина «Про любов свою таємну я нікому не скажу, лиш маленьку Валентинку в твою сумку положу».

Спільно з бібліотекарем гості масового захорду помандрувати країною Любові і Кохання, поблукати вулицями далекого щастя, бо навіть невзаємна і нещаслива любов осяює душу, залишається солодким болем-спогадом.  Коханням «хворіли» у всі епохи, тому про нього так багато написано, але повторень немає, бо неповторні самі люди і кожне кохання прекрасне і величне.

Вірші та пісні про кохання, які лунали на святі у виконанні учасників гуртів «Різнобарв’я», «Гомін» та «Діброва» нікого не залишили байдужими, адже це найкращі слова, що причаїлись у найпотаємніших глибинах сердець відомих поетів та композиторів. Саме кохання, любов – джерело творчого натхнення багатьох поколінь. До цієї одвічної теми завжди зверталися художники, скульптори, філософи, композитори.

В читальному залі була оформлена книжкова виставка „Любов – це душі найвищий злет”, з якою мали змогу ознайомитись всі бажаючі.
 
 
 

7.02.2016

ВЕСЕЛА-МАЙСТЕРНЯ
"Листівка до дня Валентина"
 
Незважаючи на те, що лютий — місяць холодний та морозний, ми все одно його любимо за те, що святкуємо в ньому світле та чарівне свято всіх закоханих — день святого Валентина. Цей день в нашій країні відзначають не так давно, але він став вже досить популярним, і всі ми залюбки поринаємо в атмосферу його чарівності.
 
До цього  чудового свята - працівники бібліотеки ім. В. Кучера та співробітники благодійної організації «Шлях до майбутнього провели  майстер-клас із виготовлення святкової листівки. В заході взяли участь діти із багатодітних родин та родин учасників АТО.

У читальному залі було представлено яскраву святкову виставку „Любов – це душі найвищий злет”, яку діти з цікавістю переглядали та знайомилися з книжковими новинками.
 
 
 

15.01.2016

Хай у вас святиться, веселиться святая йорданськая водиця
 
Хай свята водичка скропить ваші личка
і окропить ззовні, щоб були здорові!
Хай окропить хату, щоб в ній зла не знати!
Скропить всю родину, щоб жила щасливо!
Колись на світанні сам Христос хрестився в річці Йордані!


Днем Святого Водохреща закінчуються різдвяно-новорічні свята. 15 січня в  бібліотеці ім. В.Кучера на святкову зустріч «Хай у вас святиться, веселиться  святая йорданськая водиця» завітали учні 11 класу. Учасники заходу   зацікавлено слухали яскраву розповідь бібліотекаря Лисенко В.М., що Свято Водохреща відзначається 19 січня, має й іншу назву — Богоявлення.
 
Школярі під керівництвом Франчук Л.К. підготували і показали перед гостями уривки  з творів І. Котляревського «Наталка – Полтавка», І Нечуя-Левицького  «Кайдашева сім»я», М. Старицького «За двома зайцями». Їх із задоволенням подивилися люди літнього віку. А потім поділилися з учнями спогадами про те, як святкували свята зимового циклу за часів їх дитинства та юності.

 

20.12.2015

«Із неба в український край йде зимовий  Миколай»
 українські вечорниці в рамках проекту
«Два храми духовностю єдині».

Святий отче, Миколай!
Мою хату не минай!
Подаруй мені потіху
І торбину, повну сміху,
І здоров’я для родини,
Красну долю для Вкраїни!

Віра Багірова

Прихід Святого Миколая чекають не тільки діти, а й дорослі.

20 грудня він завітав у гості до  бібліотеки ім. В.Кучера на святкову зустріч «Із неба в український край йде зимовий Миколай». Підготувала і провела захід  бібліотекар Юрченко К.Л.
 
Протоієрей Ігор, священник храму святих мучеників Андріана і Наталії розповів про християнські свята грудня, народні звичаї, повір`я і обряди, про те,  як відзначали свята наші діди і прадіди і як гарно святкують  нині в Україні.Гості масового заходу, люди літнього віку від храму отримали подарунки.

В Україні жодне свято не обходиться без пісні,  тому на святкове дійство були запрошені  учасники народного хору «Гомін».  Гарні українські пісні у їхньому виконанні та вірші українських поетів додали святу чарівності, викликали у присутніх гордість за наш народ,  українську культуру і мистецтво.

Наостанок Святий Миколай побажав усім присутнім миру, здоров`я, достатку, гармонії у родинах і душі.
 

19.12.2015

“Весела майстерня”
майстер-клас
Зимонько чудова,
Зимонько завзята,
Ти щораз приносиш
Нам великі свята:
На Андрія — жарти,
Миколай — гостинці...
Ще й Різдво Христове —
Вогні на ялинці.

М. Баліцка  


Днем Святого Миколая розпочалися різдвяно-новорічні свята.  Скільки цікавих подарунків чекає на дітвору, різних солодощів, смакоти та блискучих прикрас? Кожна сім’я прикрашає свій будинок різнокольоровими кульками та пахучою ялинкою. А на ялинці чого тільки немає! В бібліотеці ім.В.Кучера готуються до свята по-особливому — для всіх бажаючих дітей з малозабезпечених сімей майстриня благодійної організації «Шлях до майбутнього» Ліннік Олена Володимирівна провела майстер-клас з виготовлення новорічних прикрас. Ними можна прикрасити ялинку,  зробити з них новорічну гірлянду подарувати рідними.
 
У читальному залі бібліотекарем Кулидою О.В. представлено яскраву святкову виставку „Різдво – новорічні передзвони”, яку діти з цікавістю переглядали та знайомилися з книжковими новинками.
 
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter