Бібліотека №115

07.06.2016

«Я б у поліцію пішов…»
 
Галас, сирени, мигалки, метушня та біганина у бібліотеці! Викликайте поліцію! Але вона і є причиною усього цього. Представники патрульної поліції Києва завітали до нашої бібліотеки аби познайомитися із нашими юними читачами та пересвідчитися, що вони є свідомими до своєї та чужої безпеки.
 
Кожен поліціант підтвердить, що вчитися безпечної поведінки слід змалку, а превентивні заходи часто продуктивніші, ніж ліквідація наслідків катастрофи. Тож, не пропускаючи жодної шаленої дитячої голови, поліціанти розтлумачували нам, як не нашкодити собі та іншим.
Збуджені та приємно схвильовані такою зустріччю діти засипали наших гостей питаннями про премудрості та тонкощі поліцейської справи. А захисники нашої безпеки щедро розповідали про своє нелегке ремесло, про те як виглядає день поліцейського, про те з чого складаються його обладунки, про допомогу, яку поліція надає громадянам, про боротьбу із правопорушниками та їх виховання.
Увесь публічний простір у будь-який час належить нам усім. Аби ми почувалися у ньому вільно ми маємо бути впевненими у його безпеці. Поліція ж озброїла нашого читача найкращим та найдієвішим захистом – знаннями.
 

06.06.2016

«Як жити з батьками»
 
«Як жити з батьками» навчила сьогодні наших читачів психолог центру сім’ї та жінок.
Конфлікт поколінь – це вічна тема, яка є болючою та незручною для кожного з нас. Непорозуміння  батьків і дітей триває вічність, вирішити її прагнуть науки, митці та літератори.
 
Про оборонні позиції, перемовини та перемир’я у цьому конфлікті говорили сьогодні вихованці літнього табору ЗОШ № 312 з психологом Наталією Федорівною.
І, варто сказати, що у результаті відвертої групової розмови, відповідь на складне питання було знайдено – любов та турбота – це головне у будь-яких стосунках між людьми. Стосунки батьків та дітей – це не натягнутий дріт, а найміцніший зв’язок, усі перепони якого лише скріпляють його.
 

03.06.2016

Ура!!! Канікули!!!
(бібліотечна мандрівка)
 
Літній шкільний табір ЗОШ № 312 знайшов сьогодні затінок у стінах бібліотеки №115.
Дружній та згуртований загін потрапив до читальної зали на екскурсію періодичними виданнями «Ось яка родиночка у нашого «Барвіночка», бібліотекарка Пухно Алла зробила для читачів огляд-рекомендацію корисної для навчання та приємної для відпочинку літератури на літо.
 
 
 
Далі, розпорошившись по залах бібліотеки діти поринули у творчість та розваги. Мультофіли позаймали зручні місця літнього кінозалу бібліотеки і зосередилися на перегляді мультиплікаційних серіалів.
 
 
 
Найкраще літо та найгарячіші канікули малювали у читальній залі молодшого відділу обслуговування читачів. Подивіться, що з того вийшло і яке воно дитяче безтурботне літо на смак і колір на наших фото
 
 
 
Спраглі до довгоочікуваних у цьому році сонячних променів та свіжого повітря озброїлися крейдою та пішли забарвлювати наш ганок
 
 
 
Літня програма бібліотеки розмаїта та багата. І це лише початок, тож, не пропустіть найцікавіше.
 

02.06.2016

День без заборон у бібліотеці

 
Вітаємо всіх із Міжнародним днем захисту дітей та першим днем палкого літа!
 
Саме цього дня бібліотека влаштувала своїм читачам свято свободи та бешкету – день без заборон та обмежень. Саме цього дня у нас було по-справжньому гаряче.
Діти окупували бібліотеку! Увесь персонал мав здатися та підкоритися настрою загального святкового шалу. У нас не лишилося жодного куточка, куди б не ступила прудка нога нашого юного читача. Діти дослідили книгосховище, зайняли кафедри бібліотекарок, носилися усіма приміщеннями бібліотеки, грали в ігри, малювали, галасували, жартували, шаленіли. Посеред усієї метушні островом відпочинку став стіл, на якому розгорнулося чаювання за усіма традиціями країни див.
 
Приємно, що бібліотека не лишилася без дарунків. Талановиті вихованці ОКЦ «Дивосвіт» фантастично розмалювали піч постійної народознавчої експозиції нашої бібліотеки. Дякуємо усім, хто прийшов, також за сонце, літо і канікули, якими ви заповнили увесь бібліотечний простір.
 Школа закінчилася і ми запрошуємо вас із самого ранку на територію свободи.
 
Літо з книгою – сезон оголошено відкритим!
 

01.06.2016

Хай щастя посміхається дитині під чистим небом в рідній Україні

Бібліотека наввипередки поспішила привітати своїх читачів із їх професійним святом – Днем захисту дітей, - який світова громада відзначає кожного 1 червня. Разом із Школою мистецтв № 3 ми влаштували для користувачів нашої бібліотеки святковий концерт.
 
Талановиті вихованці школи мистецтв підготували до свята спеціальну програму. На концерті звучали бандура, флейта й гітара, розливалися пісні, виступали майстри словесного жанру. Маленькі глядачі отримали велике задоволення, а маленькі артисти зірвали овації.
 
Діти – це велика радість, а задоволені діти – це велике щастя. Аби плодити це щастя ми завжди намагаємося вдовольняти нашого читача.
 
 
Вітаємо всіх із святами, канікулами та літом, яке вже на носі.
 

18.05.2016

Скарбниця мистецтва
(віртуальна подорож музеями світу)

З 1977 року увесь світ 18 травня святкує Міжнародний день музеїв. Вітаємо усіх музейників та шанувальників історії та мистецтва!
 
Чудовому святу була присвячена чергова зустріч клубу «Дивовижний світ мистецтва». Цього разу ми говорили про скарбниці, які зберігають культурні багатства людства – музеї.
 
Учасники клубу дізналися, що історія колекціонування тягнеться ще з античного періоду, про те, що основу багатьох музейних колекцій складали книжки, про кримінальні таємниці збору великих музейних колекцій, побачили найбільші, найвідвідуваніші та найдивніші світові музеї. Приємно вразило, що про українські музеї нашим читачам розповідати не довелося, адже з більшістю з них вони знайомі.
 
Програма до дня музеїв ще не завершена, до кінця тижня ви ще маєте змогу встигнути відвідати святкові заходи влаштовані винуватцями свята.
 
Дізнаватися нове завжди цікаво, тож не оминайте музеї та бібліотеки!
 

28.04.2016

Останній робочий день квітня перед травневими святами у бібліотеці був ударним. У нас відбулося відкриття українського народознавчого куточка.
Куточок української культури та народних традицій розташувався у залі абонементу старшого відділу обслуговування читачів, де для вас відкриваються двері старовинної української хати. Атмосферу давнини, що була реальністю пращурів, створюють експонати експозиції, які ми ретельно збирали протягом 4-х місяців.
 
На експозиції представлені оригінальні предмети одягу, побутовий посуд, господарське приладдя, рушники, хустки, народна творчість. Кожен із представлених експонатів має свою історію та є частиною загальної історії українського народу, його світогляду та культури. Тут ви побачите різноманітні знаряддя для прядіння: прядку, гребені, мотовило. Зверніть увагу на колекцію старовинних рушників. Традиційно у кожній хаті на видному місці висіло кілька видів рушників: «утирач», «стирок», «покутник», «божник». Окремо зберігалися ритуальні рушники. Про значення того чи іншого виду рушника та про колористику й орнаменталістику, представлену на них, ви можете довідатися у бібліотеці.
 
На побіленій печі вас зустріне привітна господиня, вбрана у традиційний український костюм, яка береже затишок нашого маленького музею. Усіх цікавих та уважних відвідувачів своєї хати вона радо пригостить цукерками.
 
На відкритті бібліотекарка Ольга Володимирівна провела для перших відвідувачів куточка  авторську екскурсію предметами експозиції і оживила кожен з них, прочинивши їх історію створення, призначення, придбання бібліотекою, нерозривно пов’язаною з їх колишніми власниками. Екскурсія буде повторюватися за потребою і проханнями наших читачів.
 
Народознавча експозиція працюватиме в бібліотеці постійно. Вивчати історію та культуру можна не тільки в книжках, предмети та візуальні матеріали часто говорять гучніше за тексти. Приходьте та поринайте у власну історію.
 

13.05.2016

Тварини стали темою чергового заняття гуртка з англійської мови нашої бібліотеки. Дошкільнята пригадали усіх тварин, з якими мали знайомство по селах та домашніх господарствах своїх бабусь та дідусів.
 
Англійською мовою ми повторили усіх мешканців зоопарків.
 
 
Найцікавішим стало те, що на занятті гучніше за все звучала мова звірів. Голосно вигукуючи «му», «бе», «га-га» діти підспівували пісеньці про ферму.
 
Схвилювала та збентежила дитяча мультиплікаційна розповідь про притулок для тварин.
Піклуватися про тварин важливо на будь-якій частині земної кулі, а спільну мову, якщо постаратися, знайти не важко, навіть з тваринами.
 

23.05.2016

Родинне свято «Ми – першокласники, ми – однокласники»
 
Наближається найщасливіша для дітей пора. Йдеться не лише про літо. Скоро кінець навчального року! Особливими ці дні є для тих, кому цей навчальний рік став першим знайомством зі школою, навчанням, для кого став першим кроком у світ великої освіти.
 
Сумлінно провчившись цілий рік першачки ЗОШ № 312 влаштували у бібліотеці гучне та веселе прощання з букварем.

 
Перед батьками, друзями та випадковими гостями бібліотеки святково вбрані діти демонстрували вміння та навички, які здобули протягом року. Танцями, співами, віршами, загадками діти веселили та радували численну публіку. Згадувати літери довелося і дорослим, яких на виконання освітніх обов’язків викликала сцена.
 
Рік не минув марно, тяжкими зусиллям та нелегкими стараннями 1 клас було подолано. Можна рухатись далі, але засвоєний та переможений цього року букварик лишиться другом на все життя.
 

01.06.2016

Київ та кияни очима дітей
 
30 травня, бібліотека №115 делегувала своїх представниць до «Українського дому» на церемонію нагородження щорічного міського конкурсу дитячого малюнку «Київ та кияни очима дітей» аби привітати наших районних мисткинь та митців.
 
 
Конкурс «Київ та кияни очима дітей», який цьогоріч увінчало гасло «Я і мій Київ», об’єднав читачів  бібліотек восьми районів Києва, а також вихованців художніх студій,творчих об’єднань та гуртків. Більше 100 дитячих робіт потрапили на розгляд журі, а далі у виставковий простір «Українського дому», де з 30 травня до 14 червня їх можете побачити і ви.
 
Переможців визначали у трьох вікових категоріях: 5-8 років, 9-12 років, 13-16 років. У кожній категорії було обрано окрему роботу, яка отримала відзнаку глядацьких симпатій, та визначено малюнок на гран-прі конкурсу. Усім переможцям на урочистому нагородженні було вручено грамоти та призи. Для учасників конкурсу, їх родичів, вболівальників та гостей виставки було влаштовано святковий концерт.
Пишаємося та щиро вітаємо із призовими місцями наших талановитих деснянців Яцюк Вероніку, Проценко Давида і Мірошниченко Яну.
Виставка «Я і мій Київ» стала ще одним подарунком киянам до свята нашого міста. Приходьте на виставку аби побачити Київ таким, яким він віддзеркалений у оці дитини.  

 

 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter