Бібліотека №119

14.04.2023

 
       На занятті творчої майстерні «Мисли кольорово» відвідувачі бібліотеки № 119 виготовляли святковий оберіг «Великодній віночок». Кольоровий папір, ножиці, клей і найголовніше - бажання та фантазія - юні майстри і майстрині залюбки створювали свої оригінальні сувеніри.
 
 
 
 
 
     Натхнення дітям додала цікава розповідь бібліотекарів про походження Великодніх свят, значення символів і кольорів великодніх писанок. Тож зробленими власноруч поробками читачі прикрасять свої домівки з вірою та надією на щасливе майбуття.
 
 

13.04.2023

 
Пізнавальну народознавчу годину «Барви Великодня» провели працівники бібліотеки № 119 для учнів початкових класів.
Література про звичаї та традиції свята, мультимедійні презентації «Великодні мотиви» і «Святкування Великодня в країнах Європи», філворд-загадка «Писанковий дивокрай» - діти дізналися багато цікавинок про улюблене свято. А створені на майстер класі великодні листівки-долоньки, сповнені надії на Перемогу, стануть для наших мужніх захисників підтримкою та привітаннями від щирих дитячих сердець.
 

06.04.2023

 
До світу української народної казки запросили юних читачів працівники бібліотеки № 119 для дітей. Голосні читання казок, літературний квіз «Хто багато читає, той багато знає», book-гра «З якої казки?», філворд «Відгадай героя» - школярі пригадували улюблені казки, разом з бібліотекарями обговорювали прочитане, робили висновки, адже кожна казкова історія вчить любити рідну землю, творити добро, боротися проти зла і прагнути справедливості.
 
 

05.04.2023

  У Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки працівники бібліотеки № 119 провели для школярів урок безпеки.
 
 
 

  Відеопрезентація «Обережно – міни!», буктрейлер за посібником «Мінна безпека не без ПЕКа» та «Безпечний Пекосвіт», створений бібліотекарями, повчальна вікторина «Мінна безпека: факт чи фейк?», філворд «Тривожна валізка», розмальовки хороброго песика Патрона – діти дізналися про основні правила мінної безпеки.
 
 
 
  А диктант від Патрона, організований на Українському радіо і який рекомендували бібліотекарі, ще раз нагадав юним читачам, що дотримання цих простих правил рятує людське життя.

 
 

30.03.2023

 
Під час Всеукраїнського тижня дитячого читання у бібліотеці № 119 для дітей відбулася літературна мандрівка, присвячена сучасній українській письменниці, художниці Марині Павленко з нагоди її ювілея.
Відеопрезентація «Авторка зі шкільної програми», подорож сторінками творів письменниці, детективна гра-вікторина «Ні дня без таємниць» за мотивами книги «Русалонька з 7-В, або прокляття роду Кулаківських» - відвідувачі бібліотеки читали, грали, міркували.
 

29.03.2023

 
Весняні канікули – це чудова нагода для дітей відвідати бібліотеку № 119 та пізнавально провести дозвілля, зокрема, у День фокусника.
Фокуси люблять усі - і дорослі, і діти. Адже фокус - це маленька магія, яку при великому бажанні можна зробити самому. Цікаві фокуси з карточками «Дотепчики», «Чарівний конверт», магічні експерименти з водою та монетками, фокус «Пінна лавина», математичні фокуси «Кубики» та «Трикутник чисел», кумедні мультфільми, література про фокуси для дітей - юні читачі разом з бібліотекарями залюбки опановували секрети професії ілюзіоніста.
 

22.03.2023

 
Всеукраїнський тиждень дитячого читання для читачів бібліотеки № 119 розпочали «Авторські читання» за участі відомої письменниці, мовознавиці Лесі Мовчун.
Щире спілкування з авторкою, презентація її нових творів, участь у мовних вікторинах та головомовках з журналів «Крилаті», де Леся Мовчун працює головним редактором, автограф-сесія та спільна світлина на пам’ять - зустріч ознайомила дітей з творчістю письменниці, залучила їх до читання, до цікавинок української мови та показала, яку важливу роль відіграє книга у житті людини.
 

14.03.2023

    Метелики – найпрекрасніший витвір живої природи. І коли, як не в День метелика, є нагода більше дізнатися про ці дивовижні створіння. Тож заняття творчої майстерні «Мисли кольорово!» у бібліотеці № 119 було присвячене саме метеликам.
 
 

   Література про метеликів, яку підібрали бібліотекарі, хвилинки-цікавинки «А чи ви знаєте, що метелики…», пізнавальна відеопрезентація «Живі квіти - метелики», майстер клас «Різнобарвні метелики» - атмосфера у бібліотеці була така ж емоційно яскрава, як і різнокольорові крилаті комашки.
 
 

    Безліч запитань, які виникли у читачів і на які вони з бібліотекарями шукали відповіді, стали дуже доречними цього дня, адже 14 березня відзначається також Міжнародний день задавання питань. Одже не втомлюємося відкривати для себе захопливий світ природи, а створені власноруч метелики нехай принесуть дітям тільки позитив, радість і щастя, попри війну та повітряні тривоги.


 
 

09.03.2023

 
День народження Тараса Шевченка – це свято українського народу, що нагадує про невичерпну любов до Батьківщини, нездоланність та нескореність долі. І з нагоди цього урочистого дня працівники бібліотеки № 119 запросили юних читачів до чудового поетичного світу Великого Кобзаря, адже його поезії назавжди увійшли в дитяче читання, їх слухають в дитсадках, вивчають у школах, читають у бібліотеках.
 
Уривки з повісті С. Васильченка «У бур’янах», з повісті-казки Є. Білоусова «Тарасове перо», із оповідання І. Андрусяка «Нечиста сила», презентації «Дитинство Тараса» і «Тарас Шевченко-художник», мультфільм «Як Тарас Шевченко став зіркою» із серії «Книга-мандрівка. Україна» ознайомили школярів із цікавими подіями життя і творчості письменника, із його унікальними талантами та показали, як прагнення самої людини часто вирішують її подальшу долю.
Натхненно діти читали вірші Тараса Шевченка про незрівняну красу природи рідної землі та мрії про її вільне щасливе майбуття. А завершилася зустріч словами відомої української поетеси Ганни Черінь: «І ми складаємо в цей день Тарасові поклін. Слова його святих пісень для нас - СВОБОДИ дзвін!».
 

06.03.2023

 
Імена, імена… Скільки їх у світі? Не злічити! Але як же вони прийшли у нашу мову? Як вони змінювалися протягом свого існування? Відповіді на ці та інші питання дали працівники бібліотеки № 119 на зустрічі з юними читачами з нагоди Дня цікавих фактів про твоє ім’я та Дня дудла (Дня замальовки).
Бібліотекарі провели пізнавальний інтерактивний урок, на якому школярі дізналися про історію виникнення імен, значення своїх імен, подивилися анімаційний фільм «Як Клечалиця принесла імена» із циклу «Легенди України». Гра-вікторина «Літературні імена»; естафета «Знайди пару», в якій учні на швидкість знаходили другу половинку іменам казкових та мультиплікаційних героїв; ескіз-асоціація «Малюю своє ім’я» - діти не тільки долучилися до читання, а і відчули себе креативними художниками та створили свої унікальні і неповторні імена в стилі дудл.
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter