Бібліотека ім. С. Олійника

Програма жіночого клубу „Іванна”

Шановні користувачі!

Вашій увазі пропонується програма жіночого клубу „Іванна” на 2017 рік.


 

Жіночий клуб „Іванна”

Для залучення до бібліотеки жінок, зокрема середнього віку при бібліотеці імені С. Олійника у 2011 році був заснований жіночий клуб „Іванна”.

 

Амвросій Максиміліанович Бучма (1891-1957)

Шановні  користувачі!

Пропонуємо вашій увазі пам’ятку, присвячену Амвросієві Максиміліановичу Бучмі, українському акторові театру і кіно, режисеру. Пам’ятка розроблена до 125-річчя від дня народження митця. 

Запорозький батько

 
Дмитро Іванович Яворницький
(1885 - 1940)
Каталог виставки

 
 
 

Битва за Україну в художніх творах

  Події Великої Вітчизняної війни відображені в українській літературі ХХ століття глибоко й різнобічно, в усіх своїх проявах: армія й тил, партизанський рух та підпілля, героїзм та зрада, велич та драматизм Перемоги.
  Автори військової прози, як правило фронтовики, в своїх творах спираються на реальні події, на власний фронтовий досвід. Головною лінією їх творів проходить солдатська дружба, фронтове братство, труднощі похідного життя, героїзм та дезертирство.
  З нагоди 70-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників, в рамках проекту „Треба жити й пам’ятати” укладено рекомендаційний список „Битва за Україну в художніх творах”
 

Гендерна рівність – запорука розвинутого суспільства

Шановні користувачі!
 

 
 
  Вашій увазі пропонується пам’ятка „Гендерна рівність – запорука розвинутого суспільства”.
 

 
 

Вона творила людям на радість

Шановні користувачі!
 
 
  Вашій увазі пропонується пам’ятка „Вона творила людям на радість”, присвячена 105-й річниці від дня народження народної художниці України, лауреата Державної премії УРСР ім. Т. Г. Шевченка Марії Оксентівни Примаченко.
 
 

“Смішного слова чарівник”(2013)


 
 
Бібліографічний нарис “Смішного слова чарівник” присвячений 105-й річниці від дня народження українського письменника – гумориста Степана Івановича Олійника, ім’ям якого названа наша бібліотека.
 

Дмитро Омелянович Мілютенко (2013)

 
Шановні Деснянці!
Пропонуємо вашій увазі пам’ятку, присвячену Дмитрові Омеляновичу Мілютенку, українському  радянському акторові театру і кіно, педагогу, народному артисту Узбекистану, УРСР, СРСР.
 

Біла дача Антона Павловича Чехова (2012)

 
Читацьке призначення: для всіх категорій користувачів.

Мета виставки: висвітлити ялтинський період життя та творчості А.П. Чехова.. Розповісти про один з важливих міжнародних культурних центрів ХХ століття – будинок Чехова в Ялті, його мешканців та гостей. 

 
 
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter