Бібліотека ім. Ю. Гагаріна

Що приховує штрих-код?

Шановні користувачі!

Пропонуємо Вашій увазі інформаційну довідку про штрих-код.

 

Два крила надії

Шановні користувачі!

Вашій увазі пропонується поточна інформаційна довідка про Інгулу Галину.


 

Правила етикету країн Близького Сходу

Шановні користувачі!

Вашій увазі пропонується поточна вебліографічна довідка про правила етикету країн Близького Сходу. 

Запрошення до майстерні "Сонечко"

Шановні діти!

Запрошуємо вас до творчої майстерні "Сонечко"! Тільки тут ви вдосталь зможете експериментувати з різноманітними матеріалами та техніками; розвівати фантазію та творчі здібності, акуратність, терпіння і вміння доводити розпочату справу до кінця. А головне -створювати власними руками шедеври, які стануть об’єктом вашої гордості, оригінальним подарунком для мами, тата, бабусі  чи дідуся! Ви отримуєте задоволення, позитивні емоції та впевненість у своїх силах. Ми чекаємо на вас у першу та другу середу місяця.


 

Засекречений конструктор Челомей Володимир Миколайович


Вебліографічна довідка представляє  Інтернет-ресурси  про життя та діяльність видатного українського вченого, механіка, генерального конструктора ракетно-космічної техніки, дійсного члена АН СРСР та Міжнародної академії астронавтики, двічі Героя Соціалістичної Праці Челомея Володимира Миколайовича. Оскільки його діяльність була переважно спрямована на створення великого оборонного щита СРСР – він був глибоко засекреченою людиною. І тільки зараз ми відкриваємо це ім’я. Завдяки таким людям Україна може вважатися одним з провідних лідерів космонавтики.
 
 
 

Вивчаємо мову - граючись


Шановні батьки, пропонуємо вам книги:
 
- які допоможуть вам дати дітям перші навички англійської усної мови: навчити слухати і розуміти мову та вести  бесіду на найпростіші теми;
 
- призначенні для інтенсивно-прискореного вивчення англійської мови дітьми молодшого віку;
 
- навчальні посібники, які містять конкретні матеріали для навчання читання й письма в 1 класі середньої школи;
 
- граматичні довідники, а також додаткові тренувальні вправи до уроків з ігровими моментами та живими діалогами;
 
- книги, в яких широко використовуються живі діалоги та ігри, цікавий дидактичний матеріал, ілюстрації.
 
 
 

Світ у краплині води

 
Дорогі шанувальники природи!

Ви, мабуть, здогадуєтеся, що краще всіх про чарівні явища води знає Капітошка, герой мультиплікаційних фільмів. Вода – найпростіша і звична речовина на планеті. Але в той же час вона таїть в собі безліч загадок.   

У цій листівочці Капітошка (по секрету) не тільки розкриє вам деякі цікаві факти про воду, але й порадить, які книги допоможуть відповісти на усі ваші «Чому».

Сподіваємось, що це видання, у рамках проекту «З природою живи в дружбі – буде вона тобі в службі»,  стане в нагоді учням молодшого шкільного віку та їх батькам для самоосвіти і дозвілля.
 
 
 

Реформатор українського сценічного танцю

 
Шановні Деснянці!

Пропонуємо вашій увазі пам`ятку, присвячену українському танцівнику і хореографу, народному артисту СРСР, двічі лауреату Державної премії СРСР, Державної премії України ім. Т. Г. Шевченка Павлу Павловичу Вірському, ім’ям  якого у 2011році названо вулицю нашого району.

 
 
 

«Війною стрів мене цей світ»

 
Шановні читачі!
Вашій увазі представляємо пам`ятку із тематичного циклу «Друга світова війна очима українських поетів», присвячену українському письменнику-фронтовику, поету-лірику – Платону Вороньку.
 
 

Симоненко Василь

 
Симоненко Василь
(1935–1963)

Український поет, журналіст, лауреат Шевченківської премії
 

 
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter