Бібліографічна продукція

 

Рідні голоси з далекого континенту (2013)

Українська літературна діаспора Австралії, 19-21 ст.

 
Бібліографічний покажчик „Рідні голоси з далекого континенту. Українська літературна діаспора Австралії, 19-21 ст., підготовлений за загальносистемним проектом "Щаслива Австралія – прекрасний край вічної весни" та знагоди 65-річчя поселення українців в Австралії.
 

Мистецтво української діаспори Австралії (2013)

 
Бібліографічний нарис „Мистецтво української діаспори Австралії”, підготовлений за загальносистемним проектом "Щаслива Австралія – прекрасний край вічної весни" та знагоди 65-річчя поселення українців в Австралії.

Мета видання – висвітлення матеріалів про  культурно-мистецькі осередки, які утворювали митці української діаспори для збереження і продовження форм українського національного мистецтва та репрезентації української культури в світовому просторі за допомогою театру, пісенної творчості, музики, танцю, живопису.

ПЕРЕГЛЯНУТИ
 

Австралія – terra incognita (2013)

 
Каталог–енциклопедія книжкової виставки
для учнів 5-9 класів

 

Австралія – королева Південної півкулі (2013)

Каталог книжково-журнальної виставки

(за проектом «Щаслива Австралія – прекрасний край вічної весни»)
 

Сумчасті тварини Австралії (2013)

Бібліографічна  довідка

 
 
Мета бібліографічної довідки – зібрання інформації про деяки сумчасті тварини Австралії.
Створена вона у рамках проекту Деснянської ЦБС  „Щаслива Австралія – прекрасний край весни ”.

 

Курчатов Ігор Васильович (2013)

          До 110-річчя від дня народження
Вашій увазі пропонуємо пам’ятку, присвячену  видатному вченому, засновнику і першому директору Інституту атомної енергії, одному з основоположників використання ядерної енергії в мирних цілях академіку Ігорю Курчатову, на честь якого названа вулиця нашого району.
 
 

Брондуков Борислав Миколайович (2013)

До 75-річчя від дня народження народного артиста України

Шановні Деснянці !

            Вашій увазі пропонуємо пам’ятку, присвячену чудовому радянському та українському актору, народному артисту Української РСР, який жив в с. Биківня, що територіально відноситься до Деснянського району -  Бориславу Миколайовичу Брондукову.
                                                                  ПЕРЕГЛЯНУТИ
 

Історія Кримських земель у творах українських та зарубіжних письменників (2012)

 

Інформаційний список «Історія Кримських земель у творах українських та зарубіжних письменників» складений бібліотекою № 119 у рамках проекту Деснянської ЦБС «Відкриваємо Україну», ч. 3 «Мандруємо Сходом та Південними областями України».

Мета списку – ознайомити читачів з історією Криму у творах українських письменників, що користуються попитом, а також у творах зарубіжних, зокрема російських, письменників, які незаслужено забуті.

 
 

Галина Миколаївна Малик (2012)

 

До вашої уваги пропонується пам’ятка, складена в рамках проекту Деснянської ЦБС „Відкриваємо Україну” і присвячена уродженці Південної України – відомій українській письменниці Галині  Малик.

 
 
 

„Море - це моє життя” (до195-річчя І.К. Айвазовського) (2012)

 

Мета вебліографічної довідки – зібрання інформації про життя та творчість відомого художника-мариніста  І.В. Айвазовського.

 
Збір матеріалу проведено за сайтами Інтернету.

Сподіваємось, що вебліографічна довідка стане в нагоді учням 7- 9класів та батькам для самоосвіти, бібліотекарям та вчителям - на допомогу у підготовці  до проведення масових заходів.  

 
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter