Бібліографічна продукція

 

Українські жінки – письменниці ХІХ – початку ХХ століття


   Про українську жінку сказано і написано немало. Муза, Кохана, Мати, велика Трудівниця. Завжди оберігала свій рід український. І не раз їй доводилося ставати войовницею за гідність українського імені, за майбутнє України. Соціальні контрасти, закріпачення села, чужинецький гніт тяжко відбилися на жіночій долі. З великим уболіванням розповіла про це українська класична література. Ніякий інший народ не мав стільки жінок-письменниць, ияк Україна. Це і Г.Барвінок, М.Вовчок, О.Кобилянська, О.Пчілка, Л.Українка та  інші письменниці славної України.

  Наш бібліографічний покажчик складено на основі періодичних, довідкових видань та літератури, яка знаходиться в фондах центральної бібліотеки №141 Деснянського району м. Києва.


 

 

Рекомендаційний список "Життям зневажив рабство" (П.А. Загребельний) (2011 рік)

Рекомендаційний список "Життям зневажив рабство" (П.А. Загребельний)  (2011 рік)
title
 
 

Письменники Східної України (2012)

Бібліографічний покажчик „Письменники Східної України”, підготовлений за проектом „Відкриваємо Україну”, 2010-2012. Ч. 3 „Подорожуємо Кримом  та Східними областями України”.
Мета видання – висвітлення матеріалів про життя та творчість майстрів художнього слова Східної України 19-21 століття.
Матеріали подані за місцем народження літераторів та згруповані за трьома місцевостями: Донеччина, Луганщина, Харківщина.
Матеріал подано за період з 1908 по 2011 рік.
Відбір матеріалу закінчено в лютому 2012 року.
Покажчик розрахований на бібліотечних фахівців, студентів, учнів та широке коло читачів, які хочуть ближче познайомитися з літературними здобутками письменників Східної України.

 
 
 

Азбука здоров’я (I півріччя 2011)

Азбука здоров’я (I півріччя 2011)

У поточному бібліографічному списку «Азбука здоров’я» користувачі знайдуть відповіді на хвилюючі їх питання стосовно здоров’я, методів його закріплення та профілактики захворювань організму.

Мета цього бібліографічного списку — донести до кожного користувача  важливість збереження свого здоров'я.

Пропонований список включає 49 назв статей з періодичних видань, що надійшли до фондів бібліотеки в першій половині 2011 року.

Матеріал в списку згруповано за рубриками, в середині рубрики за алфавітом прізвищ авторів.

Бібліографічний список розраховано на широке коло читачів.

Переглянути


  

 

Дитячі письменники Чернігівщини (2011)

Дитячі письменники  Чернігівщини


У списку зібрано деякі найцікавіші, на наш погляд, видання творів письменників Чернігівщини 1987 -2007 рр., що є у фонді бібліотеки.

Переглянути

 

Письменники, які прославили Північну і Центральну Україну (2011)

Письменники, які прославили Північну і Центральну Україну

Україна... Земля  благословенна, щедра не лише родючими чорноземами, буйними лісами, а й талановитими митцями.
Чимало видатних постатей у царині національної та світової літератури були уродженцями Північної та Центральної України.

Інформаційний список „Письменники, які прославили Північну і Центральну Україну” складено згідно проекту Деснянської ЦБС „Відкриваємо Україну”.

Мета списку – представити читачам імена найбільш уславлених літературних діячів, колискою яких є Північна та Центральна Україна, зацікавити життям та творчістю видатних земляків.

Переглянути

 

 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter