Бібліографічна продукція

 

Володимир Хавкін - великий філантроп (15.03.1860 – 26.10.1930)

Шановні  Деснянці!
 
Вашій увазі пропонуємо буклет  присвячений відомому бактеріологу, імунологу та епідеміологу – Володимиру Хавкіну згідно проекту «Україна в контексті світової цивілізації».

 

Міжнародній премії Андерсена - 60


 
Міжнародну премію імені Ханса Крістіана Андерсена вручають за видатний внесок у дитячу літературу найкращим письменникам і художникам-ілюстраторам дитячої книги.

Якщо Ви бажаєте дізнатися більше фактів про життя та діяльність видатного данського письменника, завітайте до нашої бібліотеки. 

 
 

Вивчаємо англійську разом


2016 рік в Україні оголошено роком англійської мови. А тому вивченню англійської мови має приділятися більше уваги. На виконання цього завдання Деснянською ЦБС було започатковано відповідний проект.
 
Пропонуємо Вашій увазі рекомендаційний список літератури з вивчення англійської мови для маленьких читачів та їх батьків.
 
 
 

Дивовижний світ мистецтва


«Усі діти – художники.
Проблема в тому, щоб
 лишитися художником,
коли стаєш дорослим»
Пабло Пікассо
 
Читацьке призначення:
Учні 5-6-х класів та усі охочі дізнатися більше про мистецтво, навчитися орієнтуватися у світі живопису або просто поділитися власними роздумами враженнями та відчуттями.
 
 
 

Засекречений конструктор Челомей Володимир Миколайович


Вебліографічна довідка представляє  Інтернет-ресурси  про життя та діяльність видатного українського вченого, механіка, генерального конструктора ракетно-космічної техніки, дійсного члена АН СРСР та Міжнародної академії астронавтики, двічі Героя Соціалістичної Праці Челомея Володимира Миколайовича. Оскільки його діяльність була переважно спрямована на створення великого оборонного щита СРСР – він був глибоко засекреченою людиною. І тільки зараз ми відкриваємо це ім’я. Завдяки таким людям Україна може вважатися одним з провідних лідерів космонавтики.
 
 
 

Іван Андрусяк - сучасний український письменник і перекладач


До вашої уваги пропонується пам’ятка, присвячена сучасному українському письменнику, літературному критику, перекладачу Івану Андрусяку, яка складена в рамках патріотично-культурологічного проекту Деснянської ЦБС «Українці в контексті розвитку світової цивілізації».
 
 
 

Вивчаємо мову - граючись


Шановні батьки, пропонуємо вам книги:
 
- які допоможуть вам дати дітям перші навички англійської усної мови: навчити слухати і розуміти мову та вести  бесіду на найпростіші теми;
 
- призначенні для інтенсивно-прискореного вивчення англійської мови дітьми молодшого віку;
 
- навчальні посібники, які містять конкретні матеріали для навчання читання й письма в 1 класі середньої школи;
 
- граматичні довідники, а також додаткові тренувальні вправи до уроків з ігровими моментами та живими діалогами;
 
- книги, в яких широко використовуються живі діалоги та ігри, цікавий дидактичний матеріал, ілюстрації.
 
 
 

Часодії. Знайомтесь: Нова книга!


Вітаємо у нашій бібліотеці!
 
Презентуємо нового сучасного українського автора Наталю Щ́ербу, яка пише в жанрі підліткової фантастики та фентезі.
 
Пропонуємо всі частини роману автора із циклу «Часодії».
 
Звичайна дівчинка-підліток Василина несподівано дізнається, що її рідний батько — впливовий маг Ефлари, світу, створеного особливою часовою магією. Батько забирає доньку до себе, і дівчинка опиняється в самому серці небезпечної гри часодіїв, фей і лютів.
 
 
 

Скліфосовський Микола Васильович (видатний український хірург)


Шановні Деснянці!
 
Вашій увазі пропонуємо пам’ятку, присвячену видатному українському та російському хірургу, анатому, вченому, який один із перших запровадив  асептику та антисептику  у хірургічній практиці, сприяв жіночій медичній освіті, організації медичного факультету при університеті  в Одесі – Миколі Васильовичу Скліфосовському, згідно  проекту «Україна в контексті світової цивілізації».
 
 
 

Сучасна українська дитяча проза


Шановні друзі!
 
Анотований список літератури «Сучасна українська дитяча проза» складений у рамках проекту бібліотеки № 119 для дітей «Маленькі кроки у світ великої літератури».
 
 
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter