Бібліографічна продукція

 

Світ пам`ятає про Чорнобиль

 
Час плине невпинно. Спливають роки, сплітаючись у десятиліття, а чорний день Чорнобильської трагедії залишається великим горем для нас – українців.
 

Представляємо вашій увазі інформаційну довідку присвячену Чорнобильській катастрофі.

 
 

Юрій Кодратюк – геній з Полтави (2016)

 

Шановні читачі!

 
Пропонуємо Вашій увазі пам’ятку, присвячену видатному українському вченому, інженеру, одному зі світових геніїв космонавтики – Юрію Кондратюку (справжнє прізвище - Олександр Шаргей).
 
Зокрема, саме за його схемою відбувся політ американських астронавтів на Місяць.
 
 

Ми приходим у світ для любові (2015)

 
Ім'я Ганни Чубач відоме дорослим і дітям всієї України. Авторка більше двадцяти  поетичних збірок і  майже 200  пісень  полонила читачів своєю простотою і чарівністю, при-родністю і справжністю почуттів. Її вірші вражають тонким, лагідним ліризмом. Особливо їй вдаються твори про кохання, материнство, рідну землю.
 
 
 

У дитячих віршах відкриваю себе (2015)

 
Вірші Ганни Чубач вже понад 15 років використовуються як навчальний матеріал у підручниках шкіл України. Вона автор близько 60 книжок для дорослих і дітей, понад 300 ліричних пісень, музичної абетки «Алфавітні усмішки», композитором якої є Олександр Білаш, музичної казки «Пані Киця» та багатьох ілюстрованих оригінальних абеток.

 
 
 

Світ у краплині води (2015)

 
Дорогі шанувальники природи!

Ви, мабуть, здогадуєтеся, що краще всіх про чарівні явища води знає Капітошка, герой мультиплікаційних фільмів. Вода – найпростіша і звична речовина на планеті. Але в той же час вона таїть в собі безліч загадок.   

У цій листівочці Капітошка (по секрету) не тільки розкриє вам деякі цікаві факти про воду, але й порадить, які книги допоможуть відповісти на усі ваші «Чому».

Сподіваємось, що це видання, у рамках проекту «З природою живи в дружбі – буде вона тобі в службі»,  стане в нагоді учням молодшого шкільного віку та їх батькам для самоосвіти і дозвілля.
 
 
 

Свєшніков Ігор Кирилович (2015)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Пилип Орлик - укладач першої Конституції України (2015)

 
Шановні читачі!

Вашій увазі пропонуємо пам’ятку, присвячену Гетьману України (у вигнанні), автору першої української конституції, борцю за свободу і незалежність України, політичному діячу, дипломату,  мужньому і справедливому Пилипу Орлику.

Минуло вже 343 роки від дня його народження і 305 років від створення Конституції, а його подвиг буде жити вічно у наших душах і у нашій пам'яті.

 
 
 

Чарівний світ Катерини Білокур (2016)

 
Шановні читачі!

Пропонуємо Вам пам’ятку, присвячену Катерині Білокур - народній художниці України, геніальній особистості, незвичайній жінці, не од світу цього селянці-художниці, яка все життя присвятила квітам, увічнюючи їх на полотнах, вважаючи їх очима Землі, вінцем краси, своїми дітьми.
 
Її творчість належить до найкращих надбань української культури ХХ століття. Картини Катерини Білокур зігрівають душу, випромінюють добро, радість і щастя. В них присутня якась казковість і чарівність...

 
 
 

Загадковий світ фентезі Марини та Сергія Дяченків (2015)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Соня Делоне – українська Коко Шанель (2016)

 
Бібліографічний нарис «Соня Делоне - українська Коко Шанель» підготовлений за загальносистемним проектом «Українці в контексті розвитку європейської цивілізації» та до 130-річчя з дня народження відомої в світі французької художниці-графіка українського походження.

Мета видання – висвітлення матеріалів про життєвий та творчий шлях представниці напрямку арт-деко (футуризм, орфізм, симультанізм), дизайнера, модельєра, яка увійшла в історію як ключова фігура паризького авангарду XX століття і зовсім не відома в себе на батьківщині.

 
 
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter