Бібліографічна продукція

 

Сашко Дерманський сучасний український письменник і перекладач

Шановні читачі!

До вашої уваги пропонується пам’ятка, присвячена сучасному українському дитячому прозаїку та поету Сашку Дерманському, яка складена у рамках просвітницько-культурологічного проекту бібліотеки № 119 «Маленькі кроки у світ великої літератури».

 
 

Святослав Вакарчук - відомий український музикант і громадський діяч

Шановні  Деснянці!

Вашій увазі пропонуємо буклет, при-свячений українському музиканту, вокалісту, лідеру рок-гурту «Океан Ельзи», композитору, громадському діячу, заслуженому артисту України, народному депутату України 6-го скликання (від 2007 до 2008), кандидату фізико-матиматичних наук (2009) Святославу Вакарчуку.

 

Особливе дитинство особливих дітей

Шановні батьки та діти!

У сім’ї народився малюк… Він не схожий на інших. Як буде зростати «особлива» дитина?

Вашій увазі пропонуємо рекомендаційний анотований список художньої літератури та статті із цієї теми для дітей з обмеженими можливостями – учнів 1-2 класів та організаторів дитячого читання.

 
 

«Білий ферзь»

Шановні читачі!

Для корисного і цікавого проведення дозвілля при відділі обслуговування користувачів працює  клуб  любителів гри у шахи «Білий ферзь».

 
 

Жіночий клуб „Іванна”

Для залучення до бібліотеки жінок, зокрема середнього віку при бібліотеці імені С. Олійника у 2011 році був заснований жіночий клуб „Іванна”.

 

"Пам’ять героїв стукає в наші серця"

Шановні  Деснянці!

Вашій увазі пропонуємо буклет  присвячений пам’яті тих, хто загинув  на Майдані – героям «Небесної сотні».

 

Амвросій Максиміліанович Бучма (1891-1957)

Шановні  користувачі!

Пропонуємо вашій увазі пам’ятку, присвячену Амвросієві Максиміліановичу Бучмі, українському акторові театру і кіно, режисеру. Пам’ятка розроблена до 125-річчя від дня народження митця.


 

Національномий історико-меморіальний заповідник «Бабин Яр»

Шановні  Деснянці!
 
Вашій увазі пропонуємо буклет, присвячений Національному істори-ко-меморіальному заповіднику «Бабин Яр».

 

Володимир Хавкін - великий філантроп (15.03.1860 – 26.10.1930)

Шановні  Деснянці!
 
Вашій увазі пропонуємо буклет  присвячений відомому бактеріологу, імунологу та епідеміологу – Володимиру Хавкіну згідно проекту «Україна в контексті світової цивілізації».

 

Міжнародній премії Андерсена - 60


 
Міжнародну премію імені Ханса Крістіана Андерсена вручають за видатний внесок у дитячу літературу найкращим письменникам і художникам-ілюстраторам дитячої книги.

Якщо Ви бажаєте дізнатися більше фактів про життя та діяльність видатного данського письменника, завітайте до нашої бібліотеки. 

 
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter