ЦРБ ім. П.А. Загребельного

19.03.2018

«Сторінками творів Жуля Верна»
Географічний турнір

«Земля така велика, а життя таке коротке!
Щоб залишити після себе завершену справу,
знадобиться не менше 100 років»

Ж. Верн

У світі книг існують автори, за творами яких можна вивчати життя та різноманітні науки. Письменник-мандрівник Жуль Верн залишив після себе велику кількість романів, які можна використовувати у якості підручників з географії.

Саме цією особливістю творів автора і скористалися працівники ЦРБ, коли запропонували учням 8-го класу СШ№249 пройти шляхами героїв книг : «П`ятнадцятирічний капітан», «Діти капітана Гранта», «Навколо світу за 80 днів» і «20 000 льє під водою».

З багатогранною творчістю Жуля Верна відвідувачів познайомила бібліотекар, зробивши огляд літературного спадку автора. А сам географічний турнір містив питання, що стосувалися біографічних даних автора, технічних передбачень у його творах та мандрів несподіваними місцями планети Земля.

Школярі вправлялися у розрізненні представників флори і фауни континентів, за географічними координатами знаходили місця початку чи кінця подорожі, пригадували хронологію подій та з`ясовували вірогідність інформації.

Географічний турнір спонукав дітей звернутися до тексту романів та перечитати твори.
 

16.03.2018

«Дитина-читач – цінність ХХІ століття»
Семінар-практикум

«Якщо ви заглядаєте вперед
на все життя – навчіть людину»
Китайська мудрість

Слухачі курсів підвищення кваліфікації ІППО ім. Бориса Грінченка завітали до Муніципальної галереї мистецтв ЦРБ ім. П. А. Загребельного з метою дізнатися як вирішується проблема залучення до читання дітей молодшого шкільного віку у публічних бібліотеках Деснянського району.

Бібліотекарі підготували матеріал про особливості сприйняття інформації молодшими школярами, провели інтерактивні вправи, які наочно продемонстрували об’єми матеріалу, який може запам’ятати дитина під час читання. Змістовними були статистичні дані про кількість охоплених відвідувачів і літературу, якою цікавляться маленькі читачі.


Для вчителів початкових класів індивідуальним відкриттям стало різноманіття книг, які наповнюють бібліотеку: інформаційний огляд підготували спеціалісти сектору художньої літератури ЦРБ та поділились практичними порадами із залучення дітей молодшого шкільного віку до читання.

На завершення заходу слухачі взяли активну участь у вікторині, що була присвячена книгам-ювілярам 2018 року.
 

13.03.2018

«Любіть Україну!»
Кіно-мистецька година

13 березня в ЦРБ ім. П. А. Загребельного для користувачів середньої та старшої вікової категорії до Дня українського Добровольця пройшла творча зустріч з авторською групою та перегляд документального фільму «Любіть Україну!».

В заході взяли участь: президент Всеукраїнського культурно-наукового фонду Т. Г. Шевченка, племінчата прапраонука Т. Г. Шевченка по лінії сестри Катерини -  Красицька Людмила Олександрівна та професор-літературознавець Конончук Тетяна Іванівна.
Кінострічка, присвячена темі патріотизму добровольців та волонтерів в АТО, буде завжди цікавою та корисною для різних категорій глядачів.


Живе лиш той, хто не живе для себе, а для усіх виборює життя…
 

13.03.2018

«Вшануймо мужність і героїзм захисників незалежності!»
Жива книга
 
«І мужність у серцях гарячих б’ється,
Завжди готових з ворогом до бою,
Таких упертих і непереможних
Синів Вітчизни, хлопців-добровольців…»
Березень П.

Напередодні Дня українського Добровольця  в ЦРБ ім. П. А. Загребельного відбувся захід «Вшануймо мужність і героїзм захисників незалежності!» для юнацтва.

Відвідувачам бібліотеки був представлений тематичний перегляд періодичних видань, присвячених українським воїнам, які мужньо воюють на Сході України та фотовиставка робіт добровольця Антона Кіреєва, що розповідає про героїчні сторінки війни.
 
«Живою книгою» для юнаків та дівчат став доброволець, учасник бойових дій АТО- Депутат Київради Денис В’ячеславович Попов.
Виступаючий яскраво розповів про «справжнє обличчя» війни, з яким зустрівся, перебуваючи на фронті. Учасники заходу із зацікавленістю ознайомились з відео- матеріалами про бойові дії в АТО та зрозуміли ті істини про війну, які може передати тільки учасник та очевидець.
 
Україно! Вшануймо мужні подвиги українських захисників-добровольців!
 

06.03.2018

«Під музику Вівальді…»
Літературно-музична хвилинка
 
6 березня в ЦРБ ім. П. А. Загребельного відбулась літературно-музична хвилинка «Під музику Вівальді…» приурочена до 340-річчя від дня народження італійського композитора для користувачів різних категорій.

Читачам була представлена тематична розкладка літератури, яка ознайомила з творчим шляхом та біографією композитора.

Вівальді зробив великий внесок у розвиток інструментування. Один з найвідоміших творів композитора – перші чотири концерти циклу «Чотири пори року», а саме композиція з цього циклу «Весна» була прослухана користувачами.
 
Більше статтей...
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter