ЦРБ ім. П.А. Загребельного

03.10.2023

 
До Дня захисників та захисниць України у ЦРБ ім. П. А. Загребельного відбулися авторські читання Олени Мокренчук.
У лавах ЗСУ є чимало талановитих людей і наша сьогоднішня гостя – яскравий тому приклад! Адже пані Олена не лише письменниця, а й майор Збройних Сил України, історик, прес офіцер. Сьогодні вона представила свою військову книгу для дітей «Аліска - фронтова лисичка». Через історію пухнастиків, авторка розповіла про бойові дії на Сході України, про трагедії та перемоги наших захисників, бійців 72-ої окремої механізованої бригади.  Говорила з дітьми про дружбу, відданість, самопожертву на війні, з особливою любов’ю згадувала своїх побратимів.
Олена Мокренчук також презентувала книжку-розмальовку «Україна –мрія» та попросила дітей написати чи намалювати в якій країні вони хочуть жити. Наприкінці зустрічі бібліотекарі разом з маленькими патріотами ЗЗСО №292 передали аплікації та обереги у жовто-синіх кольорах, тематичні малюнки та листи підтримки, які пані Олена люб’язно погодилася вручити нашим захисникам.
Дякуємо, пані Олені за подаровані книги для дітей «Україна –мрія» та книги для читачів бібліотеки!
 

27.09.2023

      До ЦРБ імені П. А. Загребельного вперше завітала сучасна українська письменниця, авторка короткої прози та дитячої літератури –  Ольга Швиденко!
 
 
 

     Літературна лекція-тренінг для юнацтва «Як стати письменником: щоденник у житті автора» минула в дружній атмосфері: відвідувачі із зацікавленням дослухалися до порад гості, ставили їй запитання й насолоджувалися літературною дискусією. Пані Ольга пояснила юним слухачам як щоденникові записи можуть стати відправним пунктом письменницької кар’єри. Адже творчий шлях таких всесвітньовідомих літераторів, як Ольга Кобилянська та Фредерік Стендаль, починався саме з написання мемуарів.
 
 

     З бібліотеки книголюби вийшли повними натхнення та маючи на думці головну настанову Ольги Швиденко: щоб стати письменником потрібно, писати, писати і ще раз писати!

 

19.09.2023

 
Багровіє листячко і темніє хмарка, бо до нас вже лине Осінь-золотавка! Саме тому ЦРБ ім. П. А. Загребельного влаштувала Осінні мовознавчі ігри для найменшеньких.
Наші ведучі перетворилися на мовознавчих гномиків й поринули з дітворою у вир осінніх розваг. Дітлахи обшукали всі закутки бібліотеки, переглянули найцікавіші книги та розгадали різноманітні ребуси. А ще – збагатили свій словниковий запас новими сезонними кольорами. Адже осінь і помаранчева, і багряна, і золота, і навіть цитринова!
Наприкінці захопливої мандрівки бібліотекою діти долучилися до осіннього майстер класу «Їжачок та його прикраси».
 

11.09.2023

 
До ЦРБ ім. П. А Загребельного завітала київська поетеса і просто чудова жінка – Віра Свистун, аби презентувати свою нову книжку «Жилибули».
Віршована казка про маленьких кумедних істот та їхні пригоди у великому світі припала до душі нашим юним відвідувачам. Діти насолоджувалися уривками з книжки та літературними забавками, які підготувала письменниця.
Від щирого серця ми дякуємо пані Вірі за співпрацю та подарований примірник «Жилибулів»!
 

08.09.2023

      Червоний, зелений і навіть білий! Яким тільки не буває смачнючий український борщ! До Дня борщу маленькі любителі попоїсти зібралися у ЦРБ ім. П. А. Загребельного аби віддати шану традиційній українській страві.
 
 
 

      Юним відвідувачам відкрилися усі тонкощі приготування класичного борщу, вони обговорили українські традиції й переглянули відео-легенду «Як українці борщ винайшли». Дітлахи пригадали історію виникнення цієї української страви та довідалися багато цікавих фактів про неї. Особливо дітям запам’яталося, що Тарас Шевченко любив борщ з карасями. Також дітвора дізналася про локальні спеціалітети борщу: він може бути з грибами, з вушками, з галушками, з імбирем, з пшоном, з вудженими грушками і навіть з вишнями!
 
 

    А ще діти спробували самостійно «приготувати» борщ за допомогою майстер-класу «Чарівний баняк»!

 
 
Більше статтей...
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter