ЦРБ ім. П.А. Загребельного

10.08.12

8 серпня  ЦРБ № 141 відвідала делегація по обміну досвідом працівників культури Літинського району Вінницької області. 
Під час зустрічі директор ЦБС Курило Т.І. ознайомила гостей з роботою бібліотек Деснянської ЦБС, та провела ексурсію бібліотекою.
Члени делегації відмітили, що в  бібліотеках Деснянської ЦБС є багато корисних  напрацювань, якими слід обмінюватися.
 

 

26.06.2012


 Літнє сонце, грози, грім,
        Літо, ти прекрасне всім!    
   
 

Канікули в школі,  але у книжок «канікул» немає. Книжки «працюють» весь рік, а  влітку з особливим  натхненням розважають , навчають своїх читачів. Щоб підтримати «літню ініціативу» наших книжок, колектив бібліотекарів Центральної бібліотечної системи Деснянського району  вирішив облаштувати літні читальні зали в паркових та зелених зонах нашого району.

Цікаві книжки та журнали, свіже повітря.

Що може бути краще в літню спекотну погоду!

Користувачем літньої читальної зали може стати будь-який перехожий, який бажає поринути у книжковий світ, та отримати незабутні враження про спілкування з книгою на природі  в гарну червневу погоду.

Спілкування  маленьких та дорослих читачів…

Кожен  читач  знаходить  для себе  нове  коло  знайомих, люблячих книги, журнали та  зелену зону нашого міста.

Запрошуємо відвідати наші літні читальні зали під відкритим небом
до  31 серпня:

Бібліотека № 115 для дітей

Майданчик розташований  в парку біля Деснянської районної в м.Києві адміністрації (пр. В.Маяковського,29)

Працює щоп’ятниці  – 11:00-14:00 
 
 
Бібліотека ім.Ю.Гагаріна для дітей

Літня читальна зала працює  біля кінотеатру «Росія» (вул. Мілютенко, 19)

Працює  щоп’ятниці 11:00-13:00

 
 
Бібліотека № 119 для дітей,  бібліотека ім. С.Олійника

Літня читальна зала  на дитячому майданчику біля храму Святих Адріана та Наталії (пр. Лісовий,32)

Працює  щосереди 12:00-14:00
 
 
 
Центральна районна бібліотека № 141

Майданчик розташований в парку біля Деснянської районної в м.Києві адміністрації

(пр. В.Маяковського,29)

Працює  щочетверга  – 11:00-14:00
 
 
 
 
 
 
Бібліотека ім. В.Кучера

Майданчик розташований біля кінотеатру «Росія» (вул. Мілютенко, 19)

Працює  щонеділі 15:00-17:00 до 31 липня

 
 
 

 
 

08.06.12

Подаруй радість дітям
31 травня в інтеграційному Центрі для біженців на Троєщині  з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту  дітей відбулося свято «Подаруй радість дітям». В підготовці та проведенні заходу в рамках проекту «Пізнай, прийми і руку простягни» взяла участь і ЦРБ №141. Святковий захід розпочався екскурсією по етнографічній майстерні, де були підготовлені експозиції прикрас та  одягу,  які виготовлені руками майстрів-аматорів різних національностей: афганців, нігерійців, лівійців та інших,  які знайшли другу батьківщину в нашої гостинної Україні. Далі пройшов дитячий ранок,  мета якого виховання небайдужої до чужої біди, толерантної особистості, відкритої для сприйняття інших культур. Пісні, танці, вірші, конкурси, вікторини, флеш-моби,  показ мод, подарунки… Не дивлячись на різноманіття мов скрізь панували радість, весілля та взаєморозуміння. 
alt 

alt 

alt 

alt 

alt 

alt
 

 

 

24.04.2012

Книга і комп’ютер, бібліотека і діти. Що в цих поняттях є позитивною взаємодією, а що негативно впливає на подальший розвиток молодого покоління.

Такі проблемні питання Центральна бібліотека намагалась вирішити, організувавши зустріч з  Дипломант Міжнародної асамблеї фантастів «Дитячий Портал» 2006 року, лауреат ІУ премії Всеукраїнського конкурсу романів, кіносценаріїв і п’єс  «Коронація українського слова» 2009 року  Єсауловим Олександром Юрійовичем ,  яку допомогло провести видавництво «Зелений пес» .

Презентуючи свої видання для дітей із серії  «Заекрання» та «Дитячий детектив», автор спробував у формі казки або детективу, розповісти про місце комп’ютера  та комп’ютерних технологій у житті дитини, але разом з тим, застерегти їх від надмірного проведення часу з електронним другом і на прикладі героїв своїх книг показав до чого це може призвести.

З радістю і великим ентузіазмом діти і дорослі прийняти участь в грі-вікторині, а переможці отримали призи – книги з автографом автора. 

alt

alt

alt 

alt 

alt 

alt 

 
 

12.04.2012

12  квітня в конференц-залі бібліотеки № 141  відбулась історична година «Сергій Павлович Корольов. Життя та надзвичайна доля», присвячена до дня авіації і космонавтики та до 105-річчя від дня народження Корольова С.П., українського вченого, конструктора ракетно-космічних систем.

alt

Користувачі прослухали огляд літератури  книжкової виставки, прийняли участь в історичній вікторині. Відвідувачі із зацікавленістю  подивились документальну кінострічку «Недосяжна луна» про захоплююче змагання двох систем і двох конструкторів - Вернера фон Брауна (США) і Сергія Корольова (СРСР)  та фрагменти художнього кінофільму «Укрощение огня».

 
Більше статтей...
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter