Бібліотека ім. В. Кучера

23.04.2019

 «Чорнобильський вітер у душах» 
Інформаційна година
                                                         
       26 квітня минає 33 роки від дня страшної трагедії – вибуху на Чорнобильській АЕС. В бібліотеці відбулась інформаційна година «Чорнобильський вітер у душах» для юнацтва.
     Користувачам бібліотеки була представлена тематична книжкова виставка, присвячена причинам та наслідкам Чорнобильської катастрофи. Читачі мали можливість переглянути документальні відео-матеріали: «Чорнобиль – причини трагедії», «Життя тварин у Чорнобильській зоні».
 
 

    Вже давно віддзвеніли чорнобильські дзвони, а ми все ще пам’ятаємо тих, хто пішов у вогонь і ціною власного життя зупинив вогневу стихію, що вирувала над аварійним енергоблоком.   
                                      

 
 

21.04.2019

«Обіймемо Землю красою й любов'ю!»
Поетичний зорепад
 
 «Блакитні простори, зелені ліси –
Ніде не знайти такої краси…   
Ти наша домівка, планета Земля    
Ти гарна зблизька, й красива здаля.»
Безносенко Д.
 
      До Міжнародного дня Землі у бібліотеку завітали члени клубу «Золотий вік» на поетичний зорепад «Обіймемо Землю красою й любов'ю!».
      Гості заходу з цікавістю ознайомились з презентованою бібліотекарем тематичною виставкою «Моєї Вкраїни квітуча Земля», переглянули мультимедійні матеріали: «День Землі» та «Сім природних чудес України», прослухали уривки віршів відомих поетів, присвячених природі рідної землі.        
 
 
 
       Присутні пригадали страшну і трагічну екологічну катастрофу для України і всієї людської спільноти – аварію на Чорнобильській АЕС, хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв-ліквідаторів наслідків трагедії. Учасники заходу поділилися думками про те, як зробити питну воду чистішою, а вулиці Лісового масиву більш охайними.  
      Бережімо нашу Землю! Всюди, на кожному кроці, всі разом і кожний окремо…
 
 

11.04.2019

«Здоров’я жінки – запорука кожної родини»
 Зустріч з лікарем мамологом
                                                                     
     В останні роки жінки часто чують про необхідність обстеження у лікаря-мамолога. Але найчастіше багато хто не знає, чим саме може допомогти мамолог і чи так вже необхідно до нього звертатися.
 
 

    У Всеукраїнський тиждень громадського здоров'я в бібліотеці відбулася зустріч користувачів з лікарем – мамологом Йолкіною Іриною Володимирівною.
 
 

      Учасники заходу дізналися про те, що своєчасна діагностика кардинально підвищує шанси зупинити прогресування хвороби, як  проводити обстеження молочних залоз самостійно.
Тематична розкладка літератури доповнила цікавими матеріалами розповідь.
Сучасні жінки знаходьте час для себе та дбайте про своє здоров'я.


 
 

25.03.2019

«Визначні місця Великобританії та  Японії»
Віртуальна подорож

           В бібліотеці ім. В. Кучера відбулась віртуальна подорож «Визначні місця Великобританії та Японії» за проектом «Бібліотека як освітній простір» для юнацтво гуртка «Діалог культур».
 
 

         Співробітники навчально-культурного центру «Схід – Захід» ознайомили учасників заходу з презентацією англійською та японською мовами «Визначні місця Великобританії та Японії», а література доповнила цікавими матеріалами їх розповідь.
 
 

      Під час майстер-класу школярі вчилися  проводити короткі інтерв’ю англійською мовою та створювали комікси в японському стилі героїв аніме.
      Завершився захід дружнім чаюванням за японським звичаєм.

 
 

20.03.2019

«Екологія: ми відповідальні за майбутнє!»
Еко-година
 
У бібліотеці відбулась еко-година «Екологія: ми відповідальні за майбутнє!» , який провела викладач Київського університету імені Бориса Грінченка Саньковська Ірина з учнями ЗЗСО №218.

У напрямку екологічного виховання школярів відбулась жвава дискусія, про підрахунки економії води, втрати електроенергії у міській квартирі за місяць, збору та утилізації відпрацьованих елементів живлення…
Зробили висновки на користь свідомого вибору продукції місцевих виробників. Із задоволенням обирали учні дизайн екологічної торби для покупок.
Тематична розкладка література доповнила цікавими матеріалами розповідь.
 
Більше статтей...
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter