Бібліотека ім. Ю. Гагаріна

27.01.2011

Заняття лекторію з мистецтва „Палітра” в бібліотеці для дітей
ім. Ю. Гагаріна – це завжди відкриття.
Ось і сьогодні, учні 7-х класів 218 середньої школи з задоволенням здійснили віртуальну подорож до Лаври. Науковий співробітник лекторію Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Кабанець Євген Павлович розповів про роль Києво-Печерської Лаври у розвитку давньоруської культури, про прекрасні взірці українського бароко, рукописи стародрукованих книг, колекцію тканин і вишивок, що можна побачити у музеях і фондах, розташованих на території Лаври. Особливий інтерес у учнів викликала колекція з дорогоцінних металів, стародавні гравюри. А бесіда бібліотекаря біля виставки „Ввійди і ти у цей собор” довела, що книга - це той скарб, без якого не відбудеться жодна подорож.

 

Мелодії барв і ліній

15.12.2010

Мелодії барв і лінійalt

  Ось і зима завітала до нас зі справжньою завірюхою! А в бібліотеці сьогодні затишно і тепло. Як у казці, буйно розцвіли райдужними фарбами дивовижні квіти самобутньої української художниці Катерини Білокур.
  І нехай це тільки слайди, але завдяки використанню сучасноїтехніки, розгорнутої виставки та чудової розповіді наукового співробітника Національного музею українського народного декоративного мистецтва Шадських Анни Олександрівни, учні сьомих класів середньої школи № 218 відкрили для себе, яким радісним буває світосприйняття природи. Самє про Білокур Пабло Пікассо казав: «Якби у нас був художник такого рівня, ми змусили б весь світ говорити про неї». Дуже виразно охарактеризував життєвий і творчий шлях художниці вірш Ліни Костенко, якій пролунав у фіналі : „Я вибрала Долю собі сама. І що зі мною не станеться - у мене жодних претензій нема до Долі - моєї обраниці.”

 

Читацький старт - з дитячого садочку

15.11.2010

Читацький старт - з дитячого садочку
 
 І чого тільки немає у бібліотеці! І іграшки, і мультики, і лялькові будиночки...Але,  головне, звичайно, книги. Великі та маленькі, з чудовими і яскравими малюнками та великими літерами, книги-іграшки та розмальовки...Читацький старт - з дитячого садочку  „Голоснічитання” у затишній „Кімнаті казок” відчинили малюкам двері у чарівний світ казок. Можливо, це той місточок, який назавжди зв’яже їх з книгою.

 

 

Зустріч з ветераном

12.05.2010

Зустріч з ветераном 

alt  Зустріч з ветераном Великої Вітчизняної війни Бондаренко Анною Іванівною стала особливо важливою подією і для учнів 6-х класів 152 середньої школи,  і для співробітників бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна.

Детальніше...

 

Замки України

22.04.2010

Замки України

    Замки західної України — одна з найцікавіших пам'яток історії України.
  Замки західної України — одна з найцікавіших пам'яток історії України. Тому чергове заняття лекторію з мистецтва „Палітра” в бібліотеці для дітей ім. Ю. Гагаріна, (у рамках проекту Деснянської ЦБС „Відкриваємо Україну”), було присвячено цій темі. Учні 6-х класів 218 середньої школи  здійснили віртуальну екскурсію до найцінніших пам'яток Закарпаття: замку Паланок (Мукачівський), з його легендарними колодязями та підземними ходами, та романтичного Невицького замку зі зворушливими оповіданнями  про Погань-Дівку. І, звичайно ж, не утрималися від подорожі до Свіржу ( 40 км від Львова), де знімали художній фільм «Три  мушкетери».Використання  аудіо та відео матеріалів , Інтернет ресурсів та книг зробили цю подорож  яскравою та виразною.

 

 


                                            

 

 

 


 

 
Більше статтей...
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter