Бібліотека ім. Ю. Гагаріна

13.03.2012

До дня пам'яті  Т.Г.Шевченка у бібліотеці ім. Ю.Гагаріна для дітей пройшли Шевченківські читання „Сію слово...”, перегляди навчально – художньо –просвітницького кіносеріалу  „Тарас Шевченко. Заповіт” та книжково-ілюстративної виставки „Себе, як в дзеркало, бачу”, музична година „Зацвіла в долині червона калина”, вікторина „Шевченко у Києві”.

 

А 13 березня відбулась заочна подорож до Київського літературно-меморіального будинку-музею  Т.Г.Шевченка. Науковий співробітник музею Карпенко Ольга Васільївна розповіла учням 8-х класів 218 середньої школи не тільки про експозицію музею, але й про київські краєвиди, яки Шевченко малював, сподіваючись видати альбом, присвячений Києву, і про участь його у діяльності Кирило-Мефодіївського братства... А бібліотекарі, за допомогою книжкової виставки, допомогли усім присутнім згадати, скільки разів Шевченко бував у Києві і у яких творах він про це згадує. Окрім віршів Кобзаря у виконанні учнів , були переглянути фрагменти фільму „Тарас Шевченко. Заповіт”, прозвучали записи пісень «Думи мої», „Зоре моя вечірня”, «Реве та стогне Дніпр широкий». Чудовий емоційний настрій цьому заходу створила пісня „Шлях до Тараса” (сл. Ю.Рибчинського, муз. О. Осадчого).

В дні перемог і в дні поразок,
Щасливі дні і в дні сумні
Іду з дитинства до Тараса,
Несу думки свої земні.

Коли в душі моїй тривога,

Коли в душі пекельний щем,
Іду до нього, до живого
У всесвіт віршів і поем.

 

alt 

alt 

 
 

24.02.2011

Погостини "Масляна, Масляна, яка  ти мала"
(обряди Південної України)

Масляна - одне з найвеселіших і найяскравіших свят в річному календарі. Щороку в бібліотеці ім. Ю.Гагаріна для дітей, її зустрічають весело та смачно, роблячи акцент на особливостях святкування в якомусь окремому регіоні України. У цьому році усіх бажаючих запросили до Півдня України. Не обійшлося, як годиться, без святкового дійства з іграми, піснями, загадками.  І з „Колодкою”, прикрашеною стрічками та квітами, яку  дівчата в'язали і хлопцям до лівої руки. А парубки, з задоволенням, платили їм викуп подарунками. Багато було і рум'яних млинців з дірочками, і вареників. З’їли стільки, як говорили в народі, "скільки разів собака хвостом махне". Учасниками дійства були і бібліотекарі, і учні шостих класів 218 середньої школи, і вихованці музичної школи № 24, які своїм виступом, створили веселий і чудовий настрій.

 

alt 

alt 

alt 


 

26.01.2012

Майстер – клас „Бісерна фантазія”

Чи знаєте ви, що дуже сучасне та популярне зараз плетення з бісеру було ще 4 тисячі років тому? А які зараз способи виготовлення виробів? Плетення, нанизування, вишивання, ткання...Бажаєте дізнатися про все та навчитися щось робити? Майстер - клас – для Вас! Бо простір для творчості і фантазії – необмежений. У чому і переконалися учні Лісового масиву, які з захопленням прийняли участь у цьому заході. І їх батьки ще раз переконались, що бібліотека плюс Підлітковий клуб „Космос” – це творча спилка професіоналів, яка дбає про змістовне дозвілля дітей.
 alt
 alt
 alt
 alt
 alt

alt 

 

 

 

 

Хай завжди буду Я

1.06.2011 р.

І знов в бібліотеці свято: «Хай завжди буду Я»… Здогадались? -  присвячене Міжнародному дню захисту дітей! З ранку лунали пісні та веселий сміх.
З яким захопленням  діти брали  участь в шаховому турнірі «Я б в гросмейстери пішов» та в музичному конкурсі«Я так люблю співати!». Як старанно розучували  співаночку: «Мама Медуза, папа Медуз...» Чого тільки не було на святі : і естафета «Диво коло веселих та кмітливих», і  вікторина «Герої улюблених книжок»… а  наприкінці  дітей  чекав флешмоб: «Малюнки на асфальті». Фантазії митців була безмежна… Дійство  було обрамлено чудовим мелодійним  фоном, який створив педагог музичної школи № 24  Феджора Зенон Володимирович. 
 

 alt
 alt

 

 

 

Бібліотека для дітей ім. Ю.Гагаріна 6 травня 2011 р.

6.05.2011

  Пам’ять про Велику Вітчизняну війну завжди залишається з нами як високий зразок мужності, тяжкої ратної праці. В травневий період весняного буйноцвіття, напередодні Дня Перемоги, в бібліотеках Деснянської ЦБС щорічно відбуваються зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни.  Хто, як не вони, можуть краще розповісти про «сороковые, роковые». У цьому році читачі , разом з бібліотекарями, також   привітали ветеранів війни. У кожної бібліотеки свої  герої. Наприклад, читачам бібліотеки ім. Ю. Гагаріна випала велика честь шанувати  воїна-жінку Бондаренко Анну Іванівну.
  Анна Іванівна пройшла всю війну, працювала у військових госпіталях на найважчій ділянці - хірургічною медсестрою. Яка це позитивна людина, доброзичлива, приязна, з чарівною посмішкою! Але...„в памяти еще грохочут войны»…
  Шановна Анно Іванівно та всі  ветерани Великої Вітчизняної війни! Міцного Вам здоров'я і довголіття, добра і радості, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим!
 
Більше статтей...
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter