Бібліотека ім. Ю. Гагаріна

09.11.2017

«Серенади для дітлахів»
Григорія Фальковича
Зустріч з письменником

«…Всім дорослим людям знову
Треба вчить дитячу мову»

(Г.Фалькович)

Зустріч з письменником Григорієм Фальковичем, що відбулася в бібліотеці ім. Ю.Гагаріна для дітей, до Дня української писемності та мови, зібрала багато прихильників поета.

Разом з автором («дуетом»), діти з задоволенням декламували вірші, демонстрували свої малюнки до них, ставили пану Григорію багато запитань, особливо про його кумедних персонажів. А письменник ділився не тільки секретами творчості, але й секретами виразного читання.
А ще – презентував подарунковий варіант видання своїх віршів «Шалахмонеси» з унікальними малюнками художника Павла Фішеля, виконаними в стилі оформлення середньовічних манускриптів.

А хто ще не знає веселих і повчальних віршів Фальковича? Навіть тих, що цитують, як «народний фольклор»? «…Вони зранку не вітаються, манікюрами пишаються», «…В кожного життя своє. Тож радій тому, що є», «Я наївся досхочу – тільки дихаю й мовчу…», «…трохи інших декорацій, світла, музики, овацій»…Тоді вам треба до бібліотеки!

Чекаємо на вас!
 

02.11.2017

«Незвичайне декорування звичайних речей»
Майстер-клас

Майстер-клас з декорування пляшок, що відбувся у бібліотеці ім. Ю.Гагаріна для дітей, як завжди зібрав багато учасників творчої майстерні «Сонечко». Не дивно – адже  зараз канікули!
Та й техніка декорування пляшок виявилася настільки різноманітною, що багатьох чекали несподівані відкриття. За допомогою волонтера громадської організації «Божі діти» Наталії Гончарук, діти з задоволенням створювали оригінальні вироби.
А різноманітні варіанти оформлення пляшок юні майстри  змогли підглянути з книжок, які запропонували бібліотекарі.

Вкотре учасники заходу переконались, що бібліотека - місце не тільки для читання, а й для творчості. Бажаєте впевнитись в цьому – приходьте! У нас завжди цікаво!
 

27.10.2017

«Моральність в нашому житті»
Зустріч в рамках проекту «Два храми духовністю єдині»

«Оточуючі тебе події - це набір фарб,
твоя воля - кисть, твоє життя – полотно»

(Вікіцитата)

Чи знаєте ви, що таке «мораль» і «моральність»? З’ясувати ці поняття допомогла зустріч учнів 212 школи зі священнослужителями Свято Успенської Києво-Печерської Лаври ієромонахом Глібом, ієродияконом Піором та директором Фонду «Святих благовірних князів Бориса та Гліба» Володимиром Луб’янецьким, яка відбулася в бібліотеці ім. Ю. Гагаріна для дітей.
Школярів дуже вразили енциклопедичні знання гостей, їх звернення до книг, представлених на виставці. А цікаві приклади та пояснення, щодо загальноприйнятих в людському суспільстві уявлень про мораль так зацікавили присутніх, що спонукали до жвавої дискусії та обміну думками.

Сподіваємося, що всі учасники заходу надовго запам'ятають цю незвичайну зустріч та будуть керуватися у своєму житті передусім поняттям моральності. Адже, як сказав Шолом Алейхем:"Людина це те, ким вона хоче бути".

 

27.10.2017

«Врятуємо Чорне море»
Інтерактивне заняття
до Міжнародного дня Чорного моря

Я з морем одразу навік подружив
Хоча біля нього ніколи не жив.
Бо там на просторі, всі мрії мої
Про дальні походи, незнані краї.

В. Струтинський

Для четверокласників ЗНЗ №189 заняття гуртка юних любителів природи «Капітошка» розпочалося розповіддю про Чорне море у бібліотеці ім. Ю. Гагаріна для дітей.

Проект «Збережемо дивосвіт рідної країни» у переддень канікул - 27 жовтня, висвітлював важливу для України дату -  Міжнародний день Чорного моря, який відзначається щорічно 31 жовтня.
Інтерактивне заняття складалось із дослідів та спостережень, які демонстрували шляхи забруднення водних просторів сміттям. Учні дізналися про вселення у море перенесених видів з інших морів, про наслідки такого «сусідства». Експеримент з економією води під час чищення зубів сприяв розумінню учнями початкової школи важливості збереження води – єдиного і неповторного середовища існування річкових та морських мешканців.
Діти запропонували залучити всіх бажаючих допомогти морським просторам власними діями і вчинками та організувати проект «Не сміти!», де визвалися бути тренерами.

Цікаво і незабутньо провели час школярі!
 

19.10.2017

«Шкідливі звички. Як їх подолати?»
Заняття тренінг-класу «Гармонія»
 
Сьогодні тема шкідливих звичок актуальна як ніколи. Тому чергову зустріч у бібліотеці ім. Ю. Гагаріна для дітей в рамках тренінг-класу «Гармонія» вирішили присвятити саме цій проблемі.

За допомогою педагога з «Центру у справах сім’ї та жінок» Наталії Федорівни Овсієнко підлітки намагалися з’ясувати, чому деякі звички можуть мати негативні наслідки. Йшлося не тільки про куріння та алкоголь, але й залежність від мобільних телефонів та інших досягнень техніки. Торкнулися й теми поведінки в громадських місцях.

Книги, представлені на виставці «Актуальна тема», допомогли проілюструвати розповідь лектора та зацікавили багатьох присутніх.

Сподіваємося, що учасники заходу зробили головний висновок: «Своєчасне інформування попередить проблему».

Бажаєте переконатися?
Запрошуємо до нашої бібліотеки!
 
Більше статтей...
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter