ЦРБ ім. П.А. Загребельного
      Режим роботи:
Понеділок    10.00 – 20.00
Вівторок      10.00 – 20.00
Середа         10.00 – 20.00
Четвер         10.00 – 20.00
П`ятниця    10.00 – 17.00 (Інтернет-центр 10.00-15.00)
Субота         вихідний
Неділя         11.00 – 18.00
Останній понеділок місяця - санітарний  день 
 

Адреса:
02217, м.Київ
вул. Драйзера, 6,
тел. для довідок: 546-45-49, 546-90-15, 0961343157

e-mail: library141@ukr.net
 
Адміністрація:
Директор ЦБС:
Оврас Тетяна Миколаївна: 547-23-29
 
Заступник директора:
Чернишева Наталія Анатоліївна: 546-90-44
 
 

 
title
Фонд бібліотеки універсальний, налічує понад 60,0 тис. примірників книг, брошюр, понад 1,3 тис примірників періодичних видань, та інших носіїв інформації, якими користуються близько 10,0 тисяч користувачів.
 

 Рік відкриття бібліотеки: 1988

 


 
 
До Ваших послуг:
 
В порядку експерименту в  бібліотеці  з 28 лютого 2012 року відбувся  ремоделінг  - зміна структури відділу обслуговування. Результатом змін стала можливість особисто знайомитися та користуватися майже всім книжковим фондом бібліотеки , який розташований в одній залі. Зручність в пошуку необхідної літератури та інформації  в концептуально новому відділі забезпечать чергові бібліотекарі.

Для вас організовані  окремі зони: зони відпочинку, дитяча зона, зона для роботи з літературою та іншими документами безпосередньо в бібліотеці, комп’ютерна  зона з підключенням до Інтернет ресурсів, та  конференц-зал.

 
До послуг користувачів сектор реєстрації, сектор художньої літератури, сектор галузевої та навчальної літератури, сектор періодичних видань, дитячий куточок.

title
 
 
 
У секторі реєстрації можна отримати всю інформацію про бібліотеку, правила користування бібліотекою, списки нових надходжень, познайомитися зі всіма послугами, що надає бібліотека. Ведеться електронна реєстрація користувачів.
 
 
 
title

   
Години Вашого дозвілля можуть бути заповнені читанням. Для освіти та самоосвіти Вам допоможе спеціальна література з природничих, технічних, гуманітарних наук. Також створені комфортні умови для задоволення інтелектуальних та духовних потреб.
 
 
 
 
 
Тут можна працювати з найкращою довідковоюalt, учбовою та пізнавальною літературою, брати участь в різних акціях та заходах, які організовує бібліотека. Бібліотека знайомить користувачів з широким спектром поточних та ретроспективних газет, журналів різної тематики.
 
 
 
 

 alt 

Затишний дитячий куточок, де маленькі користувачі, що завітали до бібліотеки зі своїми батьками, знайдуть літературу для своїх уподобань. 

 


 
 
 
 title
В Інтернет-центрі Вас навчать працювати в пошукових системах  Інтернету. Досвідчені фахівці  проведуть  заняття-тренінги для користувачів різного віку.
 
 
 
 
 
 
 

В бібліотеці систематично проводяться Дні Нової книги.


 
Бібліотека пропонує:
-взяти додому необхідні видання;
 -залишити заявку на відсутнє видання;
-познайомитися з книжковими виставками;
-стати друзями бібліотеки.

Особливу увагу фахівці бібліотеки надають обслуговуванню людей з певними вадами, інвалідів війни, людей похилого віку. 

 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter