Бібліотека ім. В. Кучера

Бібліотека ім. В. Кучера Деснянської ЦБС м.Київ


title  

Бібліотека ім. В. Кучера  ЦБС Деснянського району м. Києва заснована в 1971 році в мальовничому мікрорайоні Лісовий масив, площа приміщення – 687,3 кв.м. яка є інформаційним центром і місцем відпочинку жителів мікрорайону. Наші фонди нараховують більше 39,5 тис. примірників книг, періодичних видань та аудіовізуальних документів.
 
На 01.01.2018 фонд бібліотеки складає 38,3 тис. документів.
 
Наші книжкові фонди завжди до Ваших послуг. Студенти та школярі можуть працювати в просторому читальному залі та Інтернет-центрі. До послуг усіх періодичні видання. Постійно діючі виставки, книжкові огляди, тематичні полиці на абонементі допоможуть відвідувачам зорієнтуватись в світі літератури. В бібліотеці працює Інтернет-центр з безкоштовним доступом користувачів в Інтернет. В мережі Інтернет вони зможуть знайти: освітні та пізнавальні ресурси, енциклопедії та словники, інформаційно – пошукові служби, довідкові ресурси та інше.
 

titletitle

 
В бібліотеці працює музей В.Кучера, де представлені матеріали, присвячені життю і творчості українського письменника Василя Кучера. Створена книжкова виставка книг, написаних письменником „Співець епічної музи”.

 
Якщо Ви маєте вільний час і хочете провести його з користю для себе, то Вас запрошує наша бібліотека.
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter