Іменини, іменини всі книжки святкують нині..

 

                                                  «Іменини, іменини всі книжки святкують нині..»

 У рамках Всеукраїнського тиждня дитячого читання в нашій бібліотеці була проведена низка цікавих масових заходів. Головна мета всіх заходів – заохочення дітей до систематичного читання, популяризація найкращої дитячої літератури.
Для дошкільнят та учнів перших класів провели бесіду «Автор однієї казки» (до 115-річчя від дня народження П.Єршова) з переглядом цієї казки. А наші читачі з 4-го класу СШ №264 мали змогу перевірити свої знання, взявши участь у цікавій та веселій вікторині «Сонячна країна добра» за творами Всеволода Нестайко, яка присвячена 80-річчю письменника. СШ №307 нам допомогла провести старший науковий співробітник дому-музею Пономаренко Ганна Зотівна. Подорож вилилась в емоційну, ліричну розповідь про долю великої людини, яка викликала бажання у присутніх продекламувати вірші Шевченка. А книжкова виставка про життя та творчість поета з репродукціями його картин додала наочності. Заочну подорож «Скарби Шевченкового дому» для учнів 6 кл.
Діти-інваліди дитячого садка-школи «Мрія» були запрошені взяти участь у поетичній сторінці «Мандруємо світом поезії». На прикладі поезії Л.Українки, П.Воронька, О.Олеся, Л.Костенко діти вчилися розпізнавати поетичний твір, змагались у виразному читанні віршомовних творів. Підсумком стало бажання зустрітись з сучасним поетом. Також під час Тижня дитячого читання були організовані книжкові виставки, присвячені поетам-ювілярам Д.Білоусу, Л.Костенко, М.Рильському. 

 

 alt
 alt
 alt
 alt
 
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter