Чи знаємо ми, що таке демократія

12.10.2010

Чи знаємо ми, що таке демократія
„Великий дім – Держава,
лад у ньому - Закон”
  12 жовтня в бібліотеці № 119 для дітей для учнів 1-х класів була проведена бесіда „Чи знаємо ми, що таке демократія?” в рамках Європейського тижня місцевої демократії в Україні.
   Уважно юні читачі слухали бібліотекаря читального зала Карпинську Н. О., яка розповіла  про те, що люди завжди намагалися знайти такий устрій життя, який найкраще б поєднував у собі свободу, справедливість і порядок. Таким державним устроєм, як показала історія, може бути тільки демократія, а найголовніший у державі розвиненої демократії – закон.З інтересом діти пригадали казки, в яких розповідається про встановлення народної влади, зокрема „Чарівник Смарагдового міста” О. Волкова, „Три товстуни” Ю. Олеші.
   Бібліотекар Шевченко С.Ю.  провела  огляд літератури, представленої на книжково-журнальній виставці „Твої права і обов’язки”. Наприкінці заходу організаторами та  дітьми був зроблено висновок : «  Наш демократичний Дім – Держава Україна – ще будується. І всім громадянам, дорослим і малим, треба бути її будівничими, дуже уважно пильнувати, щоб будівля вийшла і міцна, і простора, і світла.»
 
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter