Добруч, Оксана. Більше ліків - за нижчими цінами

   Добруч, Оксана. Більше ліків - за нижчими цінами : мережа соціальних аптек для власників "Картки киянина" розширюється : [в т. ч. в Деснянському р-ні по вул. Мілютенко, 34] // Хрещатик. - 2013. - 5 черв. (№ 77). - С. 2 : фото.
 
Більше ліків — за нижчими цінами
Мережа соціальних аптек для власників "Картки киянина" розширюється
 
  Доступні ліки для киян — пріоритетне завдання міської влади. В цьому напрямку столиця активно працює, й у місті реалізується низка соціальних проектів. Так, рік тому вразливим категоріям містян розпочали видавати “Картку киянина”, яка передбачає значні знижки на певні ліки. Нині ж для власників цієї картки з’являються нові можливості — знижка до 40 % на всі лікарські засоби.
  Власники “Картки киянина” можуть придбати лікарські засоби вітчизняного та закордонного виробництва зі знижкою у десяти аптеках КП “Фармація” (по одній у кожному районі).
  Нагадаємо, в цих аптеках для власників “Картки киянина” встановлена спеціальна ціна, яка на 10–40 % нижча від роздрібної вартості ліків в мережі аптек КП “Фармація” на всі лікарські засоби (в тому числі ті, які відпускаються за рецептом лікаря). Для відпуску цих ліків встановлять певну норму. Зокрема на підставі пред’явлення картки відпускатимуться рецептурні лікарські засоби в кількості, зазначеній в рецепті, а безрецептурні — одна упаковка кожного лікарського засобу при зверненні.
  Знижки в цих аптеках суттєві — наприклад, якщо придбати ліків на понад 300 грн, то знижка становитиме майже 80 грн.
  “Однією з найважливіших складових проекту “Картка киянина”, безумовно, є отримання, купівля медикаментів та обслуговування в лікувально-профілактичних установах. Тому нині в кожному районі відкриваються аптеки “Фармація”, де утримувачі картки матимуть суттєві знижки на весь асортимент лікарських засобів. Міська влада й надалі сприятиме нарощенню потужності мережі комунальних аптек, аби всі кияни мали можливість купувати необхідні ліки за прийнятними цінами”,— зазначив заступник голови КМДА Віктор Корж під час відкриття однієї з соціальних аптек.
  До слова, обслуговування власників “Картки киянина” нині відбувається в 60-ти аптеках. За знижками в розмірі 25–30 % відпускаються медикаменти з майже 100-та найменуваннями.
  
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter