Треба жити і пам'ятати

Патріотично-просвітницький проект «Треба жити і пам'ятати»
(до 70-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників (28.10.1944).
 
Мета проекту:ознайомлення широкого кола користувачів з трагічними та героїчними подіями тих років, виховування почуття патріотизму і любові до Вітчизни, почуття вдячності до тих, хто виборов довгоочікуваний мир на українській землі.
 
В рамках проекту  бібліотеками планується використання всіх ресурсів бібліотеки та ЦБС в цілому, залучення ветеранів Великої Вітчизняної війни, вихованців музичних шкіл, центрів дитячої та юнацької творчості, учні середніх шкіл. Також організація та проведення: книжкових виставок, тематичних розкладок, історичних відео-годин, бесід-діалогів, медіагодин-споминів, бібліографічних оглядів, літературно-музичних вечорів, виставкок дитячих малюнків та ін., створення бібліографічної продукції, супровід масові заходів  документальними відеоматеріалами, аудіо записами, демонстрацією художніх фільмів та  ресурсів Інтернету.
 
18 грудня в ЦРБ №141 пройшов загальносистемний День інформації, присвячений підсумкам роботи за проектом. Всі  бібліотеки району представляли свою роботу у вигляді слайд-презентації:
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter