Про надання статусу скверу земельній ділянці на вулиці Меліоративній

Київська міська рада. Про надання статусу скверу земельній ділянці на вулиці Меліоративній, навпроти контрольно-перепускного пункту Банкнотно-монетного двору Національного банку України у Деснянському районі м. Києва : рішення № 482/1346 від 14 травня 2015 року // Хрещатик. - 2015. - 17 черв. (№ 85). - С. 7.
 

Про надання статусу скверу земельній ділянці на вулиці Меліоративній, навпроти контрольно-перепускного пункту Банкнотно-монетного двору Національного банку України у Деснянському районі м. Києва

Рішення Київської міської ради № 482/1346 від 14 травня 2015 року

Відповідно до статті 19 Земельного кодексу України, пункту 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самовря­дування в Україні», статті 7, статей 51-53 Закону України «Про природно-заповідний фонд України» та з метою раціонального ви­користання і збереження зелених насаджень, а також враховуючи численні звернення громадян, Київська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати земельній ділянці площею 2 га на вулиці Ме­ліоративній, навпроти контрольно-перепускного пункту Бан­кнотно-монетного двору Національного банку України у Деснянському районі м. Києва статус скверу.

2. Внести зміни до «Програми розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року», затвердженої рішенням Київської міської ради від 19.07.2005 № 806/3381 та продовженої на період 2010-2015 років рішенням Київської міської ради від 27.11.200 № 714/2783 (таблиця 2 «Озеленені території за­гального користування міста Києва, що відповідають типо­логічним ознакам та планувальним вимогам»), додавши земельну ділянку, визначену пунктом 1 цього рішення, до переліку скверів Деснянського району міста Києва.

3. Київському комунальному об'єднанню зеленого бу­дівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київ-зеленбуд» виконавчого органу Київської міської ради (Ки­ївської міської державної адміністрації) здійснити організа­ційно-правові заходи щодо оформлення та благоустрою земельної ділянки площею 2 га на вулиці Меліоративній, навпроти контрольно-перепускного пункту Банкнотно-мо­нетного двору Національного банку України у Деснянсько­му районі міста Києва.

4. Це рішення Київради офіційно оприлюднити в комуналь­них засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань екологіч­ної політики.

Київський міський голова В. Кличко
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter