Новий сучасний мамограф запрацював у Консультативно-діагностичному центрі по вул. Драйзера, 19

Ніколаєнко, Руслана. Новий мамограф для мешканок Деснянського району : [новий сучасний мамограф запрацював у Консультативно-діагностичному центрі по вул. Драйзера, 19] // Вечірніій Київ (телепрограма). - 2015. - 25 черв. (№ 25). - С. 2.
 
Новий мамограф для мешканок Деснянського району
За потреби пацієнтів обстежуватимуть у три зміни
Руслана Ніколаєнко
 
    Новий сучасний мамограф запрацював у Кон­сультативно-діагностичному центрі Деснянсько­го району столиці по вул. Теодора Драйзера, 19, — він дає змогу швидко і безкоштовно проводити діагностику онкозахворювань мо­лочних залоз. Рентгенівський мамографічний цифровий комплекс «МАДИС» придбаний і встановлений коштом міського бюджету для 90 тисяч мешканок району. Апарат сучасний, українського виробництва, відповідає всім вимогам і здатний обстежити 20 і більше па­цієнтів щодня, а коштує 1,3 млн грн.
    «Мешканці району отримали черговий циф­ровий мамограф.У випадку звичайного рентге­нівського дослідження на застарілому обладнанні доводилося купувати плівку за 130 гривень.а для сучасного мамографа харківського виробництва така плівка не потрібна. Дані можна заносити на компакт-диск, що коштує 2 гривні,тобто дуже вигідно. А щодо дозування, вважаю: ушкодження, які отримує організм від онкологічного захворю­вання, набагато гірші, ніж від променів під час дослідження», — повідомив «Вечірці» заступник голови КМДА з питань медицини та охорони здоров'я Михайло Радуцький.
За даними чиновника, статистика з онкозах­ворювань молочних залоз у жінок працездатного віку в Києві дуже сумна. Причина — погана про­філактична робота і виявлення недуги на пізніх стадіях. Цей мамограф допоможе у діагносту­ванні хвороби на ранній стадії. Адже пацієнтки, прооперовані на початковій стадії онкології, за статистикою, мають шанс зберегти здоров'я і життя, народжувати дітей.
    «На жаль, онкозахворювань дедалі більшає. І жінки віком понад 40 років потребують по­глибленої діагностики, — зазначив мер Києва Віталій Кличко під час відвідування Центру. — Встановлений мамограф відповідає всім сучасним вимогам. Для бюджету обстеження коштує значно дешевше і проводиться швидше, а для мешканців району — безкоштовно».
Мер запропонував керівництву Діагностич­ного центру розглянути можливість обстеження пацієнток утри зміни. Для цього необхідно за­просити на роботу додатковий персонал, і тоді замість двох змін апаратура працюватиме утри — з 8-ї ранку до 8-ї вечора.
 
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter