У Деснянському районі пройшов чемпіонат Євразії за версією GPA/GPF

Вихідними у Деснянському районі на базі ВРУФК пройшов чемпіонат Євразії з пауерліфтингу та окремих дисциплін за версією GPA/GPF. Деснянський район на змаганнях представляли три команди. Наші спортсмени неодноразово піднімалися на п’єдестал, завоювавши шість перших та одне друге місце. Відтак, переможцями змагань стали: пауерліфтинг — Олександра Мороз зайняла перше місце у ваговій категорії до 60 кг серед тінейджерів (15 років) (СК «Надія» ЦФЗН «Спорт для Всіх»); Галина Пархоменко (СК «GYMFIT») зайняла перше місце у ваговій категорії до 60 кг серед ветеранів; жим штанги лежачи — Євген Шарабура (КДЮСШ № 14) зайняв перше місце у ваговій категорії до 60 кг серед тінейджерів; Олексій Степанчук (КДЮСШ № 14) зайняв перше місце у ваговій категорії до 60 кг серед OPEN (19 років) та виконав норматив майстра спорту; Олександр Монастирський (КДЮСШ № 14) зайняв перше місце у ваговій категорії до 75 кг серед тінейджерів та виконав норматив майстра спорту; Павло Кравченко (СК «Надія» ЦФЗН «Спорт для Всіх») зайняв перше місце у ваговій категорії до 82,5 кг серед тінейджерів; Олександр Репянчин (КДЮСШ № 14) зайняв друге місце у ваговій категорії до 82,5 кг серед тінейджерів та виконав норматив кандидата в майстри спорту.