У Деснянському районі відкрили кабінет медико-психологічної допомоги та реабілітації учасників АТО

 
 
У Деснянському районі відкрили кабінет медико-психологічної допомоги та реабілітації учасників АТО
   У Деснянському районі на базі Консультативно-діагностичного центру на вул. Закревського, 81/1 почав працювати кабінет медико-психологічної допомоги та реабілітації учасників АТО та членів їхніх родин.
   Як інформує Деснянська РДА, в кабінеті працюють лікарі-психологи, які пройшли спеціальне навчання за методиками вітчизняних та американських фахівців. Кабінет працює тричі на тиждень: у понеділок — з 9.00 до 15.00, у середу та четвер — з 16.00 до 20.00.
«Сьогодні працівники закладів охорони здоров’я, освіти, управління праці та соціального захисту населення, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, інших структурних підрозділів Деснянської РДА вдосконалюють роботу з психологічної реабілітації учасників АТО. Над впровадженням якісних, результативних реабілітаційних послуг нашим захисникам та їхнім близьким працює професійна команда лікарів, соціальних працівників, психологів. Створення кабінету медико-психологічної допомоги — ще один крок у наданні допомоги українським військовослужбовцям та членам їхніх родин»,— каже голова Деснянської РДА Вадим Онуфрійчук.
   Також Департамент охорони здоров’я КМДА вже розробив «Дорожню карту щодо надання медичної допомоги учасникам АТО та членам їх сімей» і «Пам’ятку для киян—учасників бойових дій у зоні проведення АТО».
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter