Нові надходження Список нових надходжень за 1 квартал 2016 року

Список нових надходжень за 1 квартал 2016 року

 

Варич, М. В. Сьоме пророцтво Семіраміди : роман, повість, оповідання / М. В. Варич. - Київ : НВП "Поліграфсервіс", 2015. - 358 с.

 
Справжнє мистецтво  -  більше гра уяви, ніж наслідування життя. Цю думку підтверджує дебютна книжка Марини Варич «Сьоме пророцтво Семіраміди». До якої увійшли повісті та оповідання, написані в жанрі фентезі. Герої тікають від реальності в інші світи, які є у Всесвіті і всередині нас. У світи, в яких тіні живуть окремо від людей, а люди переймаються більше роздумами про свободу, час і сенс життя, ніж проблемою щоденного хліба.


Талан, С. Розколоте небо : роман / С. Талан. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2014. - 347 с.
 
В неї вистачило сил пережити голодомор, та чи вистачить снаги стати щасливою?
 

1930-ті роки. Варя виросла в заможній родині. Але прийшли лихі часи — почалася колективізація, а потім — голодомор... Хто зможе її врятувати?

Дереш, Л. Остання любов Асури Махараджа : роман / Л. Дереш. - Київ : Нора-Друк, 2013. - 226 с.

 
Остання любов Асури Махараджа» — алегорична історія про демона, який вирішив покинути розкіш нижніх світів заради любові до сліпої дівчини з України, що мешкає в самому серці Нью-Йорка. Протистояння напівбогів і демонів, демонстрації на Уолл-стріт і харизматичні проповідники, метафізичні запитання і смачні історії з лівообертальних світів (толерантна назва пекельних планет) — все це у новому романі Любка Дереша про любов, від якої тане серце.


Гордон, Н. Лекарь = Physician : ученик Авиценны : роман / Н. Гордон ; пер. с англ. и предисл. В. Полякова ; худож. А. Печенежский. - Харьков ; Белгород : Клуб Семейного Досуга, 2011. - 814 с.

ХI век. Сирота Роберт наделен даром целительства. Странствующий лекарь открывает ему секреты ремесла. В путешествиях он обрел славу и встретил любовь. Однако бродяга-знахарь не пара для богатой девушки. Прошли годы. Роберт стал любимым учеником Авиценны, ему обязаны жизнью правители государств, его боготворят, ему завидуют. И однажды он вновь встречает ту, с которой был вынужден расстаться...
 
 
Косян, М. В. Коли в місті N. дощить : роман / М. В. Косян. - Київ : НВП "Поліграфсервіс", 2015. - 364 с.
 
«Коли в місті N. дощить»   – перший роман – антиутопія молодої письменниці Марії Косян, який охоплює події від ХХIII до ХХIV століть. Складається він з трьох частин, кожна з яких оповідає про новий антиутопічний устрій, у якому живуть  ті ж самі герої . Кастова система, влада вождя та універсалізм, правління великого інквізитора та Великої  Матері… З чим іще доведеться зустрітися людині майбутнього?

Мойес, Дж. Последнее письмо от твоего любимого : роман / Дж. Мойес ; пер. с англ. Н. Пресс. - Москва : Иностранка, 2014. - 543 с.

 
1960 год. Англия. Дженнифер Стерлинг приходит в себя на больничной койке после жуткой автомобильной катастрофы. Она не может вспомнить ни обстоятельств аварии, ни своего богатого мужа, ни даже то, как ее зовут. Окружающий мир был чужим для нее до тех пор, пока она не наткнулась на письма, адресованные ей и подписанные просто буквой "Б". Их автор признавался Дженнифер в любви и умолял ее уйти от мужа.
 
Уже в XXI веке Элли, молодой репортер, находит одно из писем в архиве своей газеты. Она надеется, что журналистское расследование судьбы героев этого послания не только поможет восстановить ей пошатнувшуюся карьеру, но и подскажет, как найти выход из непростой ситуации в личной жизни…

 

Єщенко, М. Ю. Поговори зі мною : оповідання / М. Ю. Єщенко. - Київ : НВП "Поліграфсервіс", 2015. - 240 с.
 
Герої збірки Марини Єщенко «Поговори зі мною» закохуються, одружуються, народжують дітей, борються з несправедливістю, з автором, з суспільними шаблонами і власною лінню. І дуже рідко здатні почути й зрозуміти одне одного.

Сорока, Ю. В. Зустрінемось у Києві : вибрані твори / Ю. В. Сорока. - Київ : НВП "Поліграфсервіс", 2015. - 296 с.

 
Вибрані твори Юрія Сороки «Зустрінемося у Києві» присвячені похідним групам і діяльності націоналістичного підпілля в Києві в 1941 – 1943 роках. У книжці також вміщено кіносценарій про Олександра Довженка та одне з останніх інтерв’ю з Сергієм  Параджановим.

Гундорова, Т. Транзитна культура : симптоми постколоніальної травми : статті та есеї / Т. Гундорова. - Київ : Грані-Т, 2013. - 546 с. - (De profundis)

 
Сучасна література, Чорнобиль, меланхолія, популярна культура і кіч – такі теми нової книжки одного з найавторитетніших українських літературознавців, доктора філологічних наук, члена-кореспондента Національної Академії наук України Тамари Гундорової. Загалом книжка присвячена постколоніальним аспектам сучасної української культури, а центральним у ній є питання про «транзитну культуру». У книзі аналізуються твори Оксани Забужко і Юрія Андруховича, Ліни Костенко і Євгенії Кононенко, Сергія Жадана й Сашка Ушкалова, Івана Драча та Світлани Йовенко, Ірени Карпи і Михайла Бриниха.

 

Старовинні маєтки України : маєток як синтез мистецтв, архітектура садів і парків, поетика старовинної садиби : книга-альбом / текст, упоряд. іл. матеріалу О. Родічкіної. - Київ : Мистецтво, 2015. - 384 с. : іл., портр.
 
У виданні повно і всебічно розглядається історія розвитку старовинних маєтків і садиб, садів і парків від середньовіччя до початку ХХ століття на території України. Багатий образотворчий матеріал, свідчення мемуаристів, архівні дослідження, поетичні рядки дають можливість відчути зв'язок епох, оцінити працю видатних творців палацово-паркових ансамблів, ознайомитися як з широковідомими маєтками та парками України, так і з тими, що не збереглися до нашого часу

 

Творун, С. О. Українські обрядові хліби : на матеріалах Поділля / С. О. Творун ; Управління культури і туризму Вінницької обласної державної адміністрації ; Вінницький обласний центр народної творчості. - Вінниця : Книга-Вега, 2006. - 96 с. : іл.

 
На сторінках цієї книги читачі познайомляться з обрядовими хлібами, короваями, калачами, пирогами, коржами, що з давніх-давен випікають в Україні до календарних та родинних свят, а також з традиціями, віруваннями, обрядами, пов'язаними з культом хліба.Народні художні промисли України : Ukrainian Folk Arts and Crafts / ред. Г. Б. Мунін та ін. - Київ : ПП "Агентство по розповсюдженню друку", 2015. - 255 с. : іл

У даному виданні розкрито багатство видів та форм народних художніх промислів, талановито виконаних руками українських майстрів, зокрема таких як: вироби з розписом і різьбленням по дереву, розписні підноси, глиняні та керамічні горщики, порцеляна, ювелірні прикраси, зброя, художнє ткацтво й вишивка різних регіонів України.

 

 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter