5.05.2016

Напередодні  Дня пам”яті та примирення й державного свята – Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій і війні 5 травня в ЦРБ ім. П. Загребельного відбулась презентація книги «Європа 45» за проектом «Павло Загребельний: золоті сторінки творчості».  В ці травневі дні ми віддаємо шану всім тим воїнам, хто звільняв Україну та Європу від нацистської експансії та згадуємо всіх тих, хто загинув в роки ІІ-ої Світової війни.
 
У події, які відбувалися в Європі під час ІІ-ої Світової війни, ми поринули за допомогою  презентації для користувачів  бібліотеки роману Павла Архиповича Загребельного «Європа 45».
 
В своєму романі автор виступив від цілого покоління письменників-прозаїків, тих кому в 1941 році було 16-17 років, хто в цьому далеко ще не зрілому віці, з першого дня війни пішов на фронт, а коли повернувся до мирного життя, то взявся за перо, бо занадто багато було в нього на серці…
 
Жива пам’ять війни і сьогодні. Болючі рани душі не відпускають ветеранів та «дітей війни»… Важлива  пам’ять  про ці суворі події  і для нащадків тих, хто пережив війну, - тому такі твори дуже  актуальні в наші дні.
 

 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter