Нові надходження Список нових надходжень за 2 квартал 2016 року

Список нових надходжень за 2 квартал 2016 року

 

Чемерис, В. Л. Трагедія гетьмана Мазепи: роман-есе / В. Л. Чемерис. - Харків : Фоліо, 2015. - 475 с. - (Історія України в романах). - ISBN 978-966-03-5144-8

 
У новому романі В. Чемериса описуються ті часи, коли європейці називали Україну — з подивом і пошаною — країною гордих козаків, а гетьмана Мазепу — іхнім вождем. Ця людина — одна із найцікавіших знакових постатей української історії. Борець за інтереси України, майстер дипломатичних ігор, він поставив на карту все і програв найголовнішу гру свого життя та помер на чужині. А ще ця книжка про романтичні пригоди Мазепи, улюбленця жіноцтва і чи не єдиного справді обдарованого поета і музиканта серед українських гетьманів, про його кохану — юну Мотрю Кочубей, яку він називав «моя остання любов, але перша справжня».
 
Жадан, С. В. Господь симпатизує аутсайдерам: збірка : 10 книг віршів / С. В. Жадан. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2015. - 507 с.
 
Поезія Сергія Жадана давно стала своєрідною візитівкою сучасної української літератури. Ця книга - 10 поетичних збірок під однією обкладинкою - найповніше на сьогодні видання творів найулюбленішого українського поета. Плисти на хвилях літер, пірнати у вир слів, жадібно хапати повітря й слухати. Вірші, від яких хочеться плакати, радіти, співати, сміятися й думати.

Горбунова, В. Виховання без нервування: як упоратися з упертюхами, плаксіями, розбишаками, крикунами та хитрунами : майстер-клас для мам і тат / В. Горбунова; дизайнер обкладинки М. Пащевська. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2014. - 399 с.

 
Зрозуміла книга про те, як батькам зробити дітей щасливими і при цьому самим не з`їхати з глузду. Спираючись на свій досвід психолога-консультанта, авторка на прикладі реальних історій та випадків з життя пише про причини різних проблем у поведінці дітей і дає чіткі зрозумілі поради, які дозволять батькам зберегти нерви.


Льюїс, К. С. Хроніки Нарнії: срібний трон / К. С. Льюїс ; пер. з англ. І. Ільїна, О. Кальниченка, К. Воронкіної. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2014. - 253 с.

Нарнія — дивовижна країна, де живуть чаклуни, фавни, гноми, а звірі можуть розмовляти. На прохання Аслана Юстас і його подруга Джил вирушають у небезпечну подорож у глибокі темні печери на самісіньке Дно Світу, щоб знайти викраденого сина короля Каспіана. Дітям доведеться зустрітися з відьмою, жахливою і небезпечною, як сама смерть.
 
 

Вишневський, Я. Л. Повторення долі: роман / Я. Л. Вишневський ; пер. з пол. Т. Чужої. - Київ : Махаон-Україна, 2013. - 330 с.

 
Світ роману різнобарвний, як саме життя. Доля п’яти братів переплітається з долями жінок, знайомих, друзів і односельців. Особливу увагу автор приділяє двом із братів — Марцінові й Блажею, протиставляючи жертовність егоїзму та водночас розмірковуючи над неоднозначністю цих людських рис. Потужним лейтмотивом крізь увесь роман проходить доля непересічної жінки, народного філософа і душі гірського села — старої Сєкєркової. Завдяки цій постаті роман набуває особливого аромату й ваги, ніби живлячись соками польської землі.
 
Дракермен, П. Французьке виховання: історія однієї американської мами в Парижі / П. Дракермен ; пер. з англ. В. Наріжної. - Київ : Критика, 2013. - 319 с.
 
«У мене виникло рішуче бажання з’ясувати, що саме французькі батьки роблять по-другому. Це буде таке собі батьківське розслідування. Чому французькі діти не розкидають їжу?Чому їхні батьки не горлають не своїм голосом ?Яка ж це невидима сила є у французів,що перетворює маленьких монстрів на цивілізованих людей?Чи можу я змінити програму в себе в голові і застосувати цю силу до свого чада?» (П. Дракермен)

 

Рутківський, В. Джури козака Швайки: історична трилогія для дітей. Т. 1 / В. Рутківський ; худож. М. Паленко. - Вид. 5-те. - Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2014. - 334 с.

 
Усі ми знаємо імена Северина Наливайка, Богдана Хмельницького, Івана Мазепи. А ким були найперші козаки? Звідкіля вони взялися? На ці запитання ти знайдеш відповідь у новому гостросюжетному історичному романі Володимира Рутківського — одного з найблискучіших сучасних українських дитячих письменників. Його дивовижні герої — Грицик та малий волхв Санько, юний богатир Демко Дурна Сила, його мама-велетка, невловимий козак Швайка зі своїм вірним вовком Барвінком та їхні численні друзі — з честю виходять із найскладніших ситуацій. А небезпека чигає на кожному кроці, а надто, коли ти зважився підняти шаблю на могутню татарську орду, а за твоєю спиною — майже нікого...

Коллекция романов Ридерз Дайджест: Сесилия Ахерн, Софи Кинселла, Єлин Хилдербранд, Джилл Мєри Лєндис ; пер. с англ. / С. Ахерн и др. - Москва : Издательский Дом Ридерз Дайджест, 2007. - 479 с.

 
В этом сборнике объединились четыре истории о судьбах очень разных женщин. Трейси, владелица старинного отеля, недавно похоронившая неверного мужа. Адрианна, молодая женщина, поступившая на работу в шикарный ресторан на время туристического сезона. Саманта, выпускница Кембриджа и дорогой адвокат, волею судеб ставшая на время домашней прислугой. Мадди, с детства пытающаяся узнать правду о своем прошлом. Их объединяет одно – каждая встретила на своем пути любовь, но их путь к счастью оказался непростым. Окунитесь в завораживающий мир любви!

 

 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter