Нові надходження Список нових надходжень за 3 квартал 2016 року

Список нових надходжень за 3 квартал 2016 року

 

Сняданко, Н.  "Фрау Мюллер не налаштована платити більше" / Н. Сняданко. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2013. - 304 с.
 
Коротке повідомлення кримінальної хроніки в ранковій газеті може стати саме тим поштовхом, який спонукає людину по-новому глянути на своє життя.
 
Христина і Соломія разом вирушали до Берліна на пошуки щастя. Тіло однієї з них тепер лежить на бруківці, обведене крейдою. Але що підштовхнуло молоду жінку на цей крок? Можливо, нерозділене почуття до своєї подруги?
 
«Це книга про досвід, причому досвід неочевидний. Сюжетно вона про заробітчанок, але мені хотілося показати, що заробітчанство – це не завжди велика сентиментальна драма, не тільки трагедія загальнонаціонального масштабу. Це іще може бути приватний, суб’єктивний і досить цікавий, корисний досвід - суто людський, суто емоційний» — Наталка Сняданко.
Бронте, Ш.  "Городок": роман / Ш. Бронте ; пер. с англ. Л. Орел, Е. Суриц ; примеч. Л. Орел. - Москва : Эксмо, 2010. - 606 с.
 
Это - `Городок`. Книга, официально считавшаяся в свое время `самым скандальным романом Шарлотты Бронте`. Прошли многие годы, многие десятилетия. `Городок` давно уже утратил налет скандальности, давно уже признан классическим произведением XIX столетия, но по-прежнему остается поистине уникальным образцом женской - в лучшем смысле этого слова - прозы и первой книгой англоязычной литературы, раскрывающей `большие тайны маленьких городков`. Теперь это привычно для миллионов читателей. Тогда это только начиналось...
Денисенко, Л. "Відлуння : від загиблого діда до померлого" : роман / Л. Денисенко ; передм. Г. Гузьо. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2013. - 320 с.
 
Марта так пишалася своїм корінням, а отримала діда-нациста, якого понад 60 років ховали від рідні, аж доки не поховали зовсім. Дівчина вирішує, що її минулому потрібен адвокат, і вирушає збирати докази маршрутом Берлін-Житомир. Хай там що, вона шукатиме відповіді у відлунні подій Другої світової війни і знайде ключик до дверей власного майбутнього.
Акунин, Б.  "Смерть на брудершафт" : роман-кино. Фильма девятая. Операция "Транзит" ; Фильма десятая. Батальон ангелов / Б. Акунин. - Москва : АСТ : Астрель, 2011. - 445 с.
 
В повести рассказывается об отправке из Швейцарии в знаменитом запломбироанном вагоне личности, призванной изменить ход истории…”Батальйон ангелов” посвящен трагической истории первого в России женского батальона смерти.

Кокотюха, А. А. "Червоний" : роман / А. А. Кокотюха ; худож. Н. Переверзєва ; передм. В. Кіпіані. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2014. - 317 с.

 
Їм закидають масові вбивства вчителів. Бандерівцям місце в ГУЛАГу, де вони… можуть бути корисними. Замість скніти в таборах ватажок повстанців Данило Червоний наводить там лад! І нехай він планує втечу, йому, героєві чи бандиту, єдиному до снаги приборкати ув’язнених злодіїв. Як це було, розкажуть три свідки: міліціонер, чекіст і ворог народу. Не шукайте Червоного ані серед мертвих, ані серед живих, шукайте серед овіяних легендою…
Балабко, О. В.  "Київ, Іринінська, Лифарям..." : повість за листами митця / О. В. Балабко ; передм. Н. Асєєвої. - Чернівці : Букрек, 2011. - 187 с. : іл., портр.
 
Розповідь про постать видатного танцівника і хореографа ХХ століття киянина Сергія Лифаря, який майже тридцять років очолював балет Гранд Опера в Парижі, написана на основі матеріалів із архіву митця у Києві. Це більш як шістдесят листівок, знімків, інших документів, надісланих і переданих Сергієм Лифарем рідним після втечі зі кордон 1923 року. Також особисті речі й документи батька артиста, Михайла Яковича, і його другої дружини Марії Михайлівни Лифар (у дівоцтві Дяченко). Якраз у її нащадків, родини Дяченків-Асєєвих, і зберігався цей ніде не оприлюднений і недосліджений архів.
Шкляр, В. "Чорне Сонце" : збірка / В. Шкляр. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2015. - 298 с. - (Золотий письменник України).
 
Трагічні події на Донбасі очима бійців полку «Азов». Головний герой, двадцятивосьмирічний юнак, який щиро любить свою країну, прагне нової долі для неї і намагається робити все для цього, навіть ризикуючи власним життям...
Лишега, О. "Поцілунок Елли Фіцджеральд" : есеї, переклади, вірші / О. Лишега. - Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2015. - 240 с. - (Доросла серія).
 
Ці есеї і переклади розкривають духовні шукання автора. Книжка зацікавить усіх, для кого, за висловом Володимира Єрмоленка, «мислити і жити — це два береги однієї річки». Адже це передовсім пропозиція альтернативного мислення або запрошення у світ, де слова «Людина», «Любов», «Природа» вимовляють із такою ж повагою і трепетом, як і слово «Бог».
Корсак, І. "Вибух у пустелі" : роман / І. Корсак. - Київ : Ярославів Вал, 2015. - 235 с. - (Сучасний бестселер України).
 
З перших сторінок роману ми поринаємо в часи Другої світової війни та повоєнний період, в період, коли США, Німеччина та СРСР змагалися між собою за винайдення атомної бомби. Кістяківський брав участь у створенні ядерної зброї разом з американцями, адже був впевнений в тому, що робить це задля того, щоб протистояти фашизму німецькому чи російському. Що з цього вийшло? Відповідь – на сторінках роману.
 
"Така неблизька, каменюччям всипана дорога від того досвіткового осіннього ранку, коли денікінці зовсім ще молодим тебе лапнули, як голодний шуліка малосиле курча…"
Лаури, Б. Карла Бруни : "тайная жизнь" / Б. Лаури ; пер. с фр. М. Н. Приморской. - Москва : РИПОЛ классик, 2011. - 239 с. : портр.
 
Книга журналистки L'Express Бесмы Лаури наделала много шума и стала бестселлером во Франции. Разразился скандал: поговаривали, что люди из Елисейского дворца пытались выкупить весь тираж ещё до его поступления в магазины. Карла Бруни-Саркози — первая леди Франции — предстаёт в весьма нелестном свете. Расчётливая сука, озабоченная лишь собственным имиджем, амбициозная , ревнивая и хитрая бестия. Перед нами журналистское расследование, с показаниями «очевидцев» и допросами «потерпевших»: бывших любовников Бруни, друзей, одноклассников и даже няни — всего около сотни человек…
Українська жінка у визвольній боротьбі, 1940-1950 рр. : біографічний довідник. Вип. 1 / упоряд. Н. П. Мудра. - Львів : Світ, 2004. - 192 с. : портр. - Включ. покажч. імен.
 
Книга присвячена жінкам, молоді роки яких припали на жорстокі часи зіткнення на українській землі ворожих сил - шовінізму, фашизму й більшовизму. Їх були тисячі - відомих і невідомих, видатних і звичайних, тих, що віддали Україні свою молодість і життя. У довіднику вміщено близько 900 коротких біографічних даних про жінок, які були закатовані по тюрмах, засуджені на каторжні роботи у таборах ГУЛАГу, не здались живими ворогові, перебуваючи в лавах УПА.
Українська жінка у визвольній боротьбі, 1940-1950 рр. : біографічний довідник. Вип. 2 / упоряд. Н. П. Мудра. - Львів : Світ, 2006. - 192 с. : портр. - Включ. покажч. імен.
 
Книга присвячена жінкам, молоді роки яких припали на жорстокі часи зіткнення на українській землі ворожих сил - шовінізму, фашизму й більшовизму. Їх були тисячі - відомих і невідомих, видатних і звичайних, тих, що віддали Україні свою молодість і життя. У довіднику вміщено близько 900 коротких біографічних даних про жінок, які були закатовані по тюрмах, засуджені на каторжні роботи у таборах ГУЛАГу, не здались живими ворогові, перебуваючи в лавах УПА.

 

 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter