Нові надходження Список нових надходжень за 4 квартал 2016 року

Список нових надходжень за 4 квартал 2016 року

 

Алексієвич, С. О. Чорнобильська молитва : хроніка майбутнього: роман / С. О. Алексієвич ; пер. з рос. і післям. О. Забужко. - Київ : КОМОРА, 2016. - 285 с. - Лауреат Нобелівської премії
 

Роман, який вийшов 1997 року, створено на основі розлогих інтерв’ю з очевидцями та потерпілими від Чорнобильської трагедії: ліквідаторами та їхніми близькими, вимушеними переселенцями з уражених радіацією регіонів та самоселами "зони", посадовцями, від рішень яких залежали долі десятків тисяч людей, та дітьми, котрі знали, що народилися вже приреченими.


Вдовиченко, Г. Ось відкрита долоня : збірка / Г. Вдовиченко. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. - 205 с.
 

Оповідання, з яких складається книжка, – наче маленькі епізоди, незначні щоденні події, з яких і складається людське життя… Чоловіки й жінки, чужі та найрідніші, діти, брати і сестри… Вони даватимуть поради, чи, радше, пропозиції, які варто почути у швидкоплинному повсякденні. Вони тягтимуть три роботи в Італії та уникатимуть життєвих мелодрам. Вони гратимуть в історію на львівській площі Ринок і випадково передбачатимуть майбутнє.


Вдовиченко, Г. Маріупольський процес : роман / Г. Вдовиченко ; передм. В. Лиса. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2015. - 283 с. 
 

Усе як на війні: втрати, біль, знову втрати... Роману й Ользі судилися не найкращі часи для зустрічі. Полонений укр і сепаратистка – чи є гостріша суперечність у подіях літа 2014 року? Але безодня, яка здавалася нездоланною, поступово щезає. Бо в житті існує щось набагато важливіше за ненависть..


Зузак, М. Крадійка книжок : роман / М. Зузак; пер. з англ. Н. Гоїн ; іл. Т. Вайт. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. - 415 с.
 

Болючі спогади своїх батьків-емігрантів про такі несумісні речі, як дитинство, війна й Голокост, сучасний австралійський письменник Маркус Зузак поклав в основу історії про маленьку дівчинку Лізель Мемінґер, яка в страшні роки Другої світової, навчившись читати за посібником гробаря, збагнула силу Слів і, втративши все інше, вижила — завдяки лише цій силі.


Кокотюха, А. А. Повний місяць : роман / А. А. Кокотюха.  - Київ : Нора-Друк, 2015. - 368 с. - (серіяМорок)
 

Осiнь 1944 року. Подiлля. Лiнiя фронту вже далеко,  але спокою в тилу немає. У селищi Сатанiв страх перед гестапо змiнився боязню каральних операцiй НКВС. Мало того, округу тероризують озброєнi до зубiв банди кримiнальникiв та дезертирiв. Але й це ще не все: кiлька мiсяцiв по околицях на узлiссi знаходять тiла людей, загризених дикими тваринами. Люди кажуть, завiвся в тутешньому лiсi вовкулака…


Кідрук, М. Зазирни у мої сни : роман / М. Кідрук. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. - 523 с.
 

У дворічного Тео під час нескладної операції раптово зупинилося серце. Упродовж тридцяти шести секунд малюк тримався на межі між світом мертвих і живих. А тоді повернувся. Спливло два роки, перш ніж Мирон Белінський зрозумів, що його син повернувся не сам. Щось прийшло разом із Тео: учепилося і прослизнуло у свідомість, поки хлопчак перебував по той бік лінії, яку більшість із нас перетинає лиш один раз..


Кінг, С. Мізері : роман / С. Кінг ; пер. з англ. А. Рогози. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. - 382 с.
 

У житті успішного письменника Пола Шелдона була лише одна жінка, яку він щиро ненавидів, — героїня його мелодраматично-пригодницьких романів Мізері Честейн. «Убивши» нарешті Мізері й добряче відсвяткувавши початок нового етапу творчості, письменник на глухій дорозі потрапляє в автокатастрофу. Опритомнівши в будинку колишньої медсестри Енні Вілкс, своєї «найпалкішої шанувальниці», схибленої маніячки-вбивці, Пол Шелдон зрозуміє, що таке справжня ненависть, біль і жах і яку ціну має сплатити автор за своє творіння.


Львів. Кава. Любов : збірка / Н. Гурницька ; уклад., передм. Н. Нікалео. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. - 268 с.
 

Щемливі оповідання від найкращих українських авторів. Ця книга - про Львів. Про місто, яке хтось знає і любить, а хтось тільки відкриває для себе. про вузькі вулички і затишні кав'ярні, про середньовічну бруківку і старовинні споруди... Про любов, про життя. Про людей, які зустрічаються, розходяться, сподіваються, вірять, кохають, втрачають - і знову знаходять своє кохання.


Любка, А. Карбід, або Неймовірні трагікомічні пригоди однієї шляхетної людини і цілої зграї мерзотників, які дерлися через кордон водою, небом і суходолом, аж змусили героя опинитися в підземному царстві тіней : роман / А. Любка. - Чернівці : Книги - XXI, 2015. - 286 с.
 

Події пригодницького роману «Карбід» розгортаються впродовж паркого й тривожного літа 2015 року, коли у вигаданому містечку Ведмедів група ентузіастів вирішує збудувати Фонтан Єдності з Європою.Навіщо їм фонтан, чому за ними в’язниця плаче і за скільки в Україні можна придбати людську нирку — про все це автор пише з гумором і добірним песимізмом.


Рогашко, А. Осіннє Рондо місячної ночі : роман / А. Рогашко. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2015. - 205 с.
 
Львів. 1891 рік. Молодий журналіст Степан закохався в юну шляхтянку Софію, дочку ясновельможного пана Полонського. Батько дівчини, дізнавшись, що дочка закохана у безродного пройдисвіта, забороняє бачитися з ним. Та кохання сильніше за всі заборони, і молоді люди щовечора поспішають вузькими середньовічними вуличками Львова до старого ліхтаря. Але одного разу Степан не прийшов на побачення...

Положій, Є. В.  Іловайськ : розповіді про справжніх людей / Є. В. Положій. - Харків : Фоліо, 2016. - 378 с.
 

Незважаючи на документальний стрижень, "Іловайськ" не є результатом журналістських розслідувань та прагненням автора розкрити досі не з’ясовані факти щодо іловайської трагедії. Правда людського життя у романі вища за правду статистики. Його справжня мета – вшанувати загиблих в "Іловайському котлі", подарувати продовження їхнім життям – у слові, в пам’яті, у плині віків.


Сенцов, О. Г. Купите книгу - она смешная : ненаучно-популярный роман с элементами юмора / О. Г. Сенцов. - Харьков : Фолио, 2016. - 220 с.
 
Цікаво, а що зробили б ви, якби з'явився, скажімо, хтось і запропонував згадати одне - єдине бажання, яке виповниться? Герої цього роману думають не довго, бо важають цю пропозицію просто жартом. Ось і замовляє один вагон алмазів, другий - ціле поле конопель, ну а третій ... З третім складніше, адже він чомусь дуже серйозно поставився до такого неймовірного пропозицією. Як же розпоряджаються юнаки драми, що звалилися на них?

Блюменталь, К. Стів Джобс - людина, яка мислила по-іншому : біографія / К. Блюменталь ; пер. з англ. Ірини Бондаренко. - Тернопіль : Навчальна книга-Богдан, 2016. - 287 с.
 

Запаморочливі злети та не менш карколомні падіння комп’ютерного гуру Стіва Джобса описано в цій книзі. І все ж успіхів було куди більше. Тому людство і здригнулося від звістки про його смерть у 2011 році... Такі особистості приходять у наш світ, щоби радикально його змінити. Джобсові таке вдалося, унаслідок чого зараз живемо в ері комп’ютерів, згадуючи добрим словом піонерів цієї справи.


Мейс, Дж.  Україна: матеріалізація привидів / упоряд. Н. Дзюбенко-Мейс. - Київ : Кліо, 2016. - 688 с.
 
Титанічна праця Джеймса Мейса — відомого американського дослідника історії України, видатного громадського діяча - присвячена розкриттю цілісності, повноти історичної правди про найжахливіші сторінки тоталітарного минулого, яке до сьогодні паралізує політичне, економічне, освітнє, морально-етичне життя українського соціуму. У статтях, поданих у цьому виданні, проведено ґрунтовний аналіз причин невдач національно-визвольних змагань українців на початку XX століття, розкрито страхітливу механіку тоталітарної сталінської машини влади.

Роговцева, А. Н.  Свидетельство о жизни / А. Н. Роговцева  - Каменец-Подольский : Meridian Czernowitz, 2013. - 335 с.
 

Над книгою «Свидетельство о жизни» Ада Роговцева працювала близько 10 років. «Мене завжди оточували неординарні люди, змалечку, від самого дитинства, – говорить Ада Роговцева. – За життя назбиралося стільки всіляких історій, що у мене виникла потреба розшифрувати свої щоденники і  розповісти їх людям. Починаю я спочатку, з того, що пам’ятаю найпершим враженням.


Стафійчук, О. Книга порад карпатського мольфара / О. Стафійчук. - Київ : Самміт-Книга, 2014. - 194 c.
 

В книзі Ореста Стафійчука, в доступній формі, розповідається про унікальне явище в культурі народів Західної України - мольфарство, його історію та сьогодення. Орест Стафійчук є практикуючим мольфаром, тому книга насичена великою кількістю практичних порад, які Ви можете з користю використовувати в повсякденні.


Сенічкін, Р.  Сніданки : зима, весна, літо, осінь / ред.-упоряд. О. Заклецький. - 2-ге вид. - Київ : Самміт-Книга, 2015. - 208 с.
 

Книжка «Сніданки» має чотири розділи відповідно до чотирьох сезонів. Вона об’єднала рецепти корисних і смачних сніданків, кожен з яких Руслан Сенічкін випробував та особисто відтворив у своїй кулінарній рубриці. Ця книжка — найкращий подарунок для мами, сестри, дружини, доньки, бабусі — взагалі для всіх господинь!

 
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter