У місті з'явиться три ОСНи

Знаменський, Віталій. У місті з'явиться три ОСНи : [в Деснянському р-ні на просп. Лісовому, 10 з'явиться ОСН (орган самоорганізації населення)] // Хрещатик. - 2017. - 7 берез. (№ 26). - С. 16.

У місті з’явиться три нових ОСНи

У четвер на пленарному засіданні Київради депутати створили три органи самоорганізації населення. А саме: «Будинковий комітет «Проспект Лісовий, 10» (Деснянський), «Будинковий комітет «Дружба, 32» і «Будинковий комітет «Вулиця Шота Руставелі, 12» (Печерський район).

Передбачається, що ОСНи створюватимуть умови для участі жителів у вирішенні питань місцевого самоврядування, організовуватимуть на добровільних засадах участь киян у заходах щодо ремонту приміщень загального користування. Також ОСН мають контролювати надання мешканцям ЖКП та якість проведених у будинку ремонтних робіт. Окрім того, ОСН опікуються громадянами похилого віку, інвалідами, сім’ями загиблих воїнів, малозабезпеченими та багатодітними сім’ями, і можуть вносити пропозиції до Київради щодо покращення забезпечення цих категорій громадян.
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter