Нові надходження Список нових надходжень за 3 квартал 2017 року

Список нових надходжень за 3 квартал 2017 року

 

 

Киркевич, В. Г. Киев для романтиков / Виктор Киркевич. — Харьков : Фолио, 2016. — 506 с. : ил., портр. — (Библиотека киевлянина).


Книга Віктора Киркевича "Київ для романтиків" безумовно викличе у читачів велику зацікавленість. Автор вклав у неї свої енциклопедичні знання про Київ.

Він із захопленням розповідає про Андріївський узвіз і Аскольдову могилу, київські святі місця і Лисі гори (а їх, як відомо, в Києві цілих чотири), про Володимирську вулицю та Верхнє місто, про Печерськ і Липки, про радянське минуле міста і його сьогодення, доповнюючи свою розповідь київськими легендами і переказами, анекдотами, а також історіями свого знайомства з письменником В. Некрасовим, кінорежисером А. Сокуровим, художником Іллею Глазуновим таке інше.
Видання ілюстроване старовинними поштовими листівками з власної колекції автора, які дозволяють побачити, як змінився за останнє сторіччя Київ.


 
Филиппова., И. Париж в подарочной упаковке : записки жены Его Превосходительства / Ирина Филиппова. — 2-е изд., доп. и дораб. — Киев : Саммит-Книга, 2017. — 254 с. : ил.

Ця книга — збірка живописних оповідань про Париж від автора книги — дружини дипломата, яка мала нагоду бачити красу цього міста. Вона  з'єднала «подібно до мозаїки, історію Франції, високу моду і зустрічі з французькими зірками, гастрономічні традиції і правила етикету, затишні кафе і високу кухню, прилеглі замки і маловідомі унікальні музеї». Цікавий список адрес — захованих в глибині паризьких вулиць затишних ресторанів і визначних пам'яток, які опинилися поза популярних туристичних маршрутів. Безцінна знахідка для кожного, хто закоханий в Париж!

 
Берк, К. Х. Різдво з Першими леді : традиції оздоблення Білого дому від Жаклін Кеннеді до Мішель Обами / пер. з англ. Р. Фещенко, О. Вишневського ; передм. Д. Норвілл. — Київ : Видавнича група КМ-БУКС, 2017. — 159 с. : фотоіл. — Включ. бібліогр.

«Різдво з першими леді» — це книга про святкову магію, котра щороку запановує у Білому домі, про захоплюючу історію різдвяних прикрас та торжеств від Жаклін Кенеді до Мішель Обами. Ви дізнаєтесь про індивідуальний естетичний підхід до свята кожної леді — тут тема домашнього тепла та затишку Леді Берд Джонсон, яка намагалася втішити націю після трагічної смерті Джона Ф. Кенеді, і бажання Ненсі Рейґан відродити дитяче відчуття очікування чуда, і «червоно-біло-синє Різдво» Лори Буш, яке було покликане згуртувати націю. Книга, яка містить багато кумедних історій і сімейних фото президентів під час святкування зимових свят, описи приготування поробок і кулінарних рецептів перших леді, може стати чудовим подарунком і прикрасить святкові дні.


 

Корній, Д. Щоденник Мавки : роман / Дара Корній. — Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. — 302 с. : портр. — Від лауреатки конкурсу "Коронація слова".


Наче грім серед ясного неба стала для Магди зрада чоловіка. Все її життя миттєво розпалося, як картковий будиночок, мало не розчавивши її. Проте втрата себе колишньої стала для Магди водночас її новим народженням...  Відтепер вона — Мавка, чарівна й нещадна жінка, яка підкорює чоловіків і розбиває їхні серця, міцно зачинивши двері у власне...  Але, мабуть, сама доля вела Магду-Мавку крізь життєві перешкоди та пекло випаленої душі, щоб одного разу спекотними вулицями Києва привести до Нього...

 

Стогний, К. П. Озеро Исабаль, или Секретный код смерти : роман / Константин Стогний. — Харьков : Фолио, 2016. — 282 с. : портр. — (Заглянувший за горизонт).


Тема «кінця Світу» існує рівно стільки, скільки існує цивілізація. Нерозгадані таємниці стародавніх манускриптів із пророцтвами, ще не знайдені скарби, розповіді про контакти з позаземними цивілізаціями… Шукати відповіді на всі ці питання, які бентежать уяву людства, вивчаючи старовинні рукописи й карти, буде Віктор Лавров. Це вже третій пригодницький бестселер про загадкові і небезпечні подорожі українського журналіста.


 
Мак'юен, І. Амстердам : повчальна притча / пер. з англ. О. Смольницької. — Київ : Видавнича група КМ-БУКС, 2017. — 223 с. — Букерівська премія 1998 року.

Двоє друзів — успішний головний редактор популярної щоденної газети і визнаний композитор, що працює над «Симфонією тисячоліття», — укладають угоду про евтаназію: якщо один з них впаде в стан безпам'ятства і перестане себе контролювати, то інший зобов'язується його вбити ...


 

Моем, В. С. Розмальована вуаль : роман / Вільям Сомерсет Моем; пер. з англ. О. Гординчук. — Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. — 222 с.


Класика ХХ століття! Трагічна і приголомшуюча реалістичністю та відвертістю історія кохання та ненависті, омани та прозріння, яке приходить іноді занадто пізно…
Автор розповідає про зміни в світогляді молодої жінки — Кітті Фейн, яка вийшла заміж за свого чоловіка не від великого кохання, а просто через те, що на той час, коли треба було подбати про своє майбутнє, вона зупинала свій вибір саме на ньому.
Попереду — смертельна небезпека. І непевний шлях до світу, повного барв і нових відчуттів; світу, що так довго ховався від неї за розмальованою вуаллю ілюзій…


 

Кортанз, Ж. де. Фріда Кало : безжальна врода : роман / пер. з фр. І. Рябчія ; передм. І. Карпи. — Київ : Нора-Друк, 2016. — 191 с. — (Біографії). — Включ. бібліогр. — Примітки : с.174-185.


У біографії видатної мексиканської художниці Фріди Кало відомий французький письменник і журналіст Жерар де Кортанз відкриває перед читачами світ шалених почуттів, непримиренних пристрастей, безкомпромісної богеми та політичних інтриг. На сторінках цієї книжки постає вся суть Мексики — через образи її найвідоміших митців, її символи: Фріду Кало і Дієго Ріверу.


 
Лапена, Ш. Подружжя по сусідству : роман / Шарі Лапена ; пер. з англ. Ю. Максименко. — Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2017. — 288 с.
 

Анна й Марко в розпачі: поки вони були на вечірці в сусідів, хтось викрав із дому їхню доньку Кору. Поліція підозрює батьків у вбивстві немовляти, але через певний час викрадачі вимагають викуп — п’ять мільйонів доларів. Батьки Анни погоджуються допомогти. Гроші злочинцям має доставити Марко. Коли він приходить до тями від удару по голові, то розуміє: у нього немає ні грошей, ні Кори. Чоловік робить страшне зізнання, що докорінно змінює життя родини. І не тільки їхньої…


 

Гілленбранд, Л. Незламний : історія виживання, стійкості та звільнення під час Другої світової війни : роман / пер. з англ. О. І. Лобастової. — Київ : Видавнича група КМ-БУКС, 2017. — 501 с. — Премія американського інституту кіномистецтва 2014 року. — Найкраща документальна книга року за версією журналу "Time".


Головний герой цього біографічного роману Луї Замперіні — американський легкоатлет, учасник Олімпійських ігор 1936 року — під час Другої світової війни, ставши льотчиком, проходить через такі випробування, про які навіть читати моторошно. Виживши в умовах найжорстокіших знущань, принижень і голоду в японському таборі для військовополонених, у післявоєнний час Замперіні знаходить душевний спокій лише після того, як зустрічається з колишніми своїми катами і прощає їх. 
Ріггз, Р. Бібліотека душ : немає виходу з Дому дивних дітей : роман / пер. з англ. О. Любенко. — Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2017. — 477 с. : іл.

Абатон. Загадкове зникле місто, де в бібліотеці зберігаються душі великих дивних… Старовинна легенда нагадає про себе, коли в пошуках викрадених дітей Джейкоб, Емма і вірний Едісон, сплутавши сліди переслідувачам у сучасному Лондоні, вирушать до вікторіанської Англії. У небезпечній подорожі в нетрі Диявольського Акра — петлі поза законом, де дуже легко приховати вкрадене, — їх супроводжують похмурий перевізник Харон, спокушений перспективами кар’єрного зростання, і приручена Джейкобом порожнеча. Але тут, біля самого лігва потвор, на них уже багато років чекає той, хто вірить у повернення бібліотекаря…
 
Каллан, Дж. К. Бонжур, щастя! : як отримувати радість від життя / пер. з англ. Т. Заволоко. — Київ : Видавнича група КМ-БУКС, 2017. — 255 с.

Ця книжка — дарунок жінкам усього світу. У ній автор дає поради щодо того, як знайти та зберегти власний стиль, отримувати натхнення від звичайних речей та постійно перебувати в тонусі, додаючи трохи французького вміння насолоджуватися навіть буденним життям — joie de vivre.

 
Олів'є, Д. Що відомо француженкам : про кохання, секс та інші приємні речі / пер. з англ. В. Кучменко. — Київ : Видавнича група КМ-БУКС, 2017. — 254 с.

Упродовж багатьох століть француженки по праву вважаються богинями кохання і сексуальності. Деякі дослідники припускають, що цей статус вони отримали завдяки так званому поверхневому гламуру. Дебра Олів’є, автор книги «Що відомо француженкам», спробувала дізнатися, від чого залежать привабливість француженок та їхнє вміння спокушати. Це питання вона вивчала досить ґрунтовно, тож тепер переконана: французькі жінки можуть запропонувати світові щось значно суттєвіше, аніж рекомендації стосовно того, як краще себе піднести, чим можна спокусити…


 

Кох, Р. Принцип 80/20 : секрет досягнення більшого за менших витрат / пер. з англ. Н. Лавської. — 2-ге вид. ; Нове, покращене видання класики бізнес-літератури. — Київ : Видавнича група КМ-БУКС, 2017. — 336 с. : іл. — Включ. предм. покажч.


За 14 років з моменту першої публікації книга "Принцип 80/20" стала класикою ділової літератури і світовим бестселером. Її автор, успішний бізнесмен і "ледачий підприємець" (як називає себе сам Річард Кох), розповідає про те, як досягти більшого — з набагато меншими витратами зусиль, часу і ресурсів. Треба вміти сконцентруватися на найважливіших 20% вашого життя. Поступаючи так, ви будете керувати подіями, а не навпаки — і отримувати у багато разів більш позитивні результати, ніж раніше.

 
 
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter