Нові надходження Список нових надходжень ЦРБ ім. П.А. Загребельного за 3 квартал 2018 року

Список нових надходжень ЦРБ ім. П.А. Загребельного за 3 квартал 2018 року

 

 

Алексієвич, А. Останні свідки [Текст] : соло для дитячого голосу / Світлана Алексієвич ; пер. з рос. Л. Лисенко. – Київ : ДУХ І ЛІТЕРА, 2016. – 365 с. – (Бібліотека спротиву, бібліотека надії). – Лауреат Нобелівськой премії 2015 року.


Друга книга славнозвісного художньо-документального циклу Світлани Алексієвич «Голоси Утопії». Спогади про Другу світову війну, про тих кому під час війни було 6-12 років - найменш заангажованих і водночас найвразливіших її свідків. Війна очима дітей виявилася ще страшнішою, ніж та, яку закарбував жіночий погляд у книжці «У війни не жіноче обличчя».
Книга друкується в новій авторській редакції.


 
Грішем, Дж. Фірма [Текст] : роман / Джон Грішем ; пер. з англ. Анжели Асман. – Київ : Видавнича група КМ-БУКС, 2017. – 528 с.

«Фірма» - бестселер за версією The New York Times.
Мітч Макдір - звичайний розумний хлопець. Попри те, що у нього не було батьків та серйозних статків, хлопцеві пощастило вступити до університету. Молодий чоловік розуміє, що наука допоможе йому вибитися в люди. Так і стається. Головний герой отримав запрошення від кращих юридичних компаній США. Здається, маленька фірма з Мемфіса навіть не зацікавить Мітча. Однак він обирає саме її...

 
Гук, Ю. Німа [Текст] : роман / Юлія Гук. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2017. –238 с.

Юлія Гук - молода вінницька письменниця - свій дебютний роман «Німа» вперше видала власним коштом накладом у 500 примірників. Із величезним захватом його сприйняли читачі й гаряче обговорювали в соціальних мережах. Адже тема його гостро соціальна -шлях молодої, творчої, талановитої людини у світі, де майже все продається й купується. І цього «майже» так мало, що зберегти власне «я» - уже не творче, а людське, -буває надзвичайно складно...

 

Корсак, І. На розстанях долі [Текст] : роман / Іван Корсак. – Київ : Ярославів Вал, 2017. – 333 с. – (Сучасний бестселер України).


У романі «На розстанях долі» автор відкриває читачам імена непересічних українців, чиї сліди та діяння притрушено порохом часу. Це книга про жорстоку дійсність, про трагедії, які  чинили російський більшовизм та фашистський нацизм при встановленні своєї влади на українських землях у роки Другої світової війни та повоєнні часи.
Свою розповідь автор будує на історичних матеріалах, документах, свідченнях історії, тому вона переконлива для читача, спонукає думати і співпереживати.

 

Маккалоу, Д. Брати Райти [Текст] / Девід Маккалоу ; пер. з англ. Н. Лавської. – Київ : КМ–БУКС, 2017. – 255 с. : 48 арк. фотоіл., портр. – Включ. алф. покажч.


Книга "Брати Райти" розповідає реалістичну драматичну історію про мужніх братів, які навчили світ літати: Вілбера та Орвілла Райт. Це дивовижна історія про те, як скромні власники велосипедної майстерні сконструювали та випробували перший в світі літак. Вони були людьми виняткової сміливості і рішучості, мали високий інтелект та були дуже допитливими. Не зважаючи на те, що брати Райти виросли в небагатій родині та отримали тільки шкільну освіту, це не зупинило їх здійснити свою місію та піднятися в повітря.


 
Максименко, Д. С.  Здоров'я дитини в сучасному інформаційному середовищі [Текст] : практична психологія / Д. С. Максименко. - Київ : Центр учбової літератури, 2018. - 224 с. - Включ. бібліогр.

Книга висвітлює проблему здоров’я і безпеки сучасних дітей і підлітків при взаємодії з джерелами масової інформації (телебаченням, журналами, інтернет-ресурсами, комп’ютерними іграми тощо) і буде корисна як фахівцям (педагогам, психологам, соціологам), так і батькам, які прагнуть допомогти дошкільникам і школярам залишитися здоровими і незалежними від небажаних впливів цифрового світу і медіапростору.


 

Малко, К. Нижче [Текст] : роман / Кіра Малко. – Київ : Нора–Друк, 2018. – 400 с. – (Читацький клуб). – Лауреат 3 премії Міжнародного конкурсу "Коронація слова"-2017.


Поліна стоїть перед трапом до круїзного лайнера в порту Гонолулу. Вона змінила крісло маркетингового аналітика у київському офісі на бігові туфлі офіціантки. Попереду - шість місяців короткого сну в тісній каюті нижче ватерлінії і бездоганного сервісу високо над водою, без вихідних. За бортом - мальовничі краєвиди, на борту - ярмарок нестримного споживання… Перед Поліною мерехтить пістрявий калейдоскоп з пейзажів і побіжних облич, і її закручує у вирі алкоголю, сліз і тисячі порожніх слів.


 

Мартін, Ч. Гора між нами [Текст] : роман / Чарльз Мартін ; пер. з англ. Т. Івченко. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. – 350 с.


У Солт-Лейк-Ситі вирує негода. В аеропорту скасували всі рейси, а пасажири опинились у полоні снігової бурі. Журналістка Ешлі Нокс, яка має встигнути на свою передвесільну вечерю, та хірург Бен Пейн, що поспішає на важливу операцію, вирішують летіти на невеликому приватному літаку. На Ешлі вдома чекає наречений, Бен сумує за коханою дружиною. Під час польоту пілот помирає від серцевого нападу, і літак зазнає катастрофи в одному з найбільш віддалених куточків США на висоті понад 3000 метрів. Пасажири, двоє ледь знайомих людей, залишилися сам на сам посеред засніжених гір. Допомоги чекати нізвідки. Вони повинні негайно вибратися звідси. Але для цього потрібні неймовірні зусилля.
Ця жахлива пригода змусить їх переосмислити своє життя і, можливо, відкрити серце для нового кохання…


 
Мицик, Ю. А. Як козаки Україну боронили [Текст] : історичні розповіді про запорізьке козацтво / Ю. А. Мицик, С. М. Плохій. - Київ : Кліо, 2018. - 368 с. : іл., портр.

Книжка містить захоплюючу науково-популярну розповідь про виникнення українського козацтва, його розквіт і занепад. Характеризуються звичаї козацтва, його військове мистецтво, релігійне життя, побут, устрій і функції Запорозької Січі, боротьба з зовнішніми ворогами, внесок козацтва в культуру українського народу. Також висвітлюється вплив традицій козацтва на ментальність і суспільно-політичне життя сучасних українців.

 
Слабошпицький, М. Ф.  Протирання дзеркала [Текст] : про час і про людей : спогади : Те, чого ви не прочитаєте в історії літератури / Михайло Слабошпицький. – Київ : Ярославів Вал, 2017. – 687 с. : портр. – Включ. покажч. імен.

Величезний пласт роботи Михайла Слабошпицького, який не втомлюється здійснювати вже багато років задля популяризації якісної української літератури, української мови, доповнився ще однією працею — книгою «Протирання дзеркала».
У новій книзі відомий письменник згадує іменитих людей, яких йому пощастило зустріти в житті, подробиці різних подій. У його повістуванні переплелися різні настрої — від зрозумілої кожному ностальгії за безповоротно далеким й аж до веселих, сповнених вибухової сили комізму епізодів.
 

Українські жінки у горнилі модернізації [Текст] / під заг. ред. Оксани Кісь. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2017. - 304 с. : іл. - Включ. бібліогр.


Ця дивовижна книжка — результат праці кількох відомих українських дослідниць, які відкривають «приховану» історію України широкому колу читачів. «Прихована» історія — це історія тих, хто не мав права голосу, хто не творив історію. Це історія жінок.
Зокрема, в книзі розміщено одинадцять розділів, присвячених аналізу подружніх стосунків в українській селянській родині, висвітленню емансипаційних процесів на Галичині, вивченню значення освіти жінок на зламі століть, гендерній політиці радянської влади, жіночому досвіду виживання під час Голодомору, в окупації, в таборах ГУЛАГу та досвіду боротьби у національному підпіллі.

 

Фолетт, К. Вушко голки [Текст] : роман / Кен Фолетт ; пер. з англ. Т. Івченко. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2017. – 350 с.


Читаючи цей роман, насамперед треба розуміти, хто такий Кен Фолетт і як саме він пише. Письменник величезну увагу приділяє історичній точності і відповідності окремих деталей описаному часу. Тому після прочитання залишається таке ж відчуття, як після перегляду старого фільму (ти починаєш трішки розуміти, як колись люди жили, в якому оточенні та в яких умовах). Цікаво читати його описи побутових речей та взаємозв’язків, які в той час існували в суспільстві Великої Британії. Сюжет місцями непередбачуваний, з неочікуваними поворотами, які тримають у тобі відчуття цікавості.


 

Чайлд, Л. Вечірня школа [Текст] : роман / Лі Чайлд ; пер. з англ. Д. Островської. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2017. – 350 с.


До відділення джихадистів у Гамбургу завітав несподіваний гість - саудівський кур’єр. Агент ЦРУ, що працює під таємним прикриттям, почув шепіт: «Америка хоче сотню мільйонів доларів…» За що? Чи за кого? Блискучий військовий Джек Річер та двоє його нових друзів - першокласний агент ФБР і провідний аналітик ЦРУ - повинні знайти зрадника. Якщо вони не знайдуть цю людину, світ постраждає від тероризму…


 

Шевченко, А. К. Гра : роман [Текст] / Анна Шевченко ; пер. з англ. В. Горбатька. – Київ : Нора–Друк, 2017. – 335 с. : портр. – (Читацький клуб)


Дія роману «Гра» відбувається на різних континентах. Двадцять п’ять років тому четверо друзів закінчили школу, пов’язані таємницею, що призвела до трагедії. Тепер вони зустрічаються, щоб завершити розпочату в юності гру. Правила ті самі, але учасники вже дорослі і ставки набагато вищі. Гравці змушені відкрити забуті сторінки історії: Кримської конференції 1945 року, де три світові лідери поділили світ і створили нову карту Європи після Другої світової війни.


 
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter