Нові надходження Список нових надходжень бібліотеки №115 для дітей за 1 квартал 2019 року

Список нових надходжень бібліотеки №115 для дітей за 1 квартал 2019 року

 

 

Юр'є, Ж. Велика книжка кролячих історій [Текст] /  Женев'єва Юр'є ; пер. з фр. Володимира Германа ; худож. Лоїк Жуанніго. – Київ : Рідна мова, 2018. – 352 с. : іл. – (Шедеври дитячої літератури рідною мовою).


В одній кролячій родині підростають милі, але дуже непосидючі кроленятка – четверо синів і донечка. Вони й на мить не вгомоняться й раз у раз потрапляють у дивовижні пригоди. Якщо ти ще не познайомився з цією незвичайною сімейкою – мерщій розгортай книжку. На тебе очікують неймовірні історії!


 
ДіКамілло, К. Пригоди мишеняти Десперо, а точніше – Історія про мишеня, принцесу, трохи супу та котушку ниток [Текст] : повість / Кейт  ДіКамілло ; пер. з англ. Володимира Панченка ; худож. Ігор Олейніков. – Київ : Рідна мова, 2018. – 207 с. : іл. – (Шедеври дитячої літератури рідною мовою).

У мишачому сімействі, що живе в стародавньому королівському замку, народилося мишеня на ім'я Десперо. На відміну від своїх родичів, він мав хоробре і шляхетне серце, а ще любив читати і слухати музику. Одного разу він побачив принцесу Горошинку і закохався в неї. А коли підступні пацюки хитрістю заманили принцесу в похмуре підземелля, Десперо, немов лицар у сяючих обладунках, врятував її від неминучої загибелі.

 
Госсінні, Р. Пригоди малого Ніколя [Текст] : оповідання / Рене Госсінні, Жан-Жак Сампе; пер. з фр. Зої Борисюк та Олени Борисюк ; іл. Жана-Жака Сампе. – Київ : Рідна мова, 2019. – 543 с. : іл. – (Шедеври дитячої літератури рідною мовою).

Одного разу французький художник Жан-Жак Сампе створив серію гумористичних малюнків, а його товариш – письменник Рене Ґоссінні, вирішив написати до них тексти. Ось так і з’явилися на світ веселі оповідання про кумедного хлопчика на ім’я Ніколя та його друзів. Відтоді ці книжки мандрують світом, знаходячи все нових і нових прихильників. Адже читати без сміху історії, які розповідає про себе Ніколя, просто неможливо!

 

Воронина, Л. Пригоди голубого папуги [Текст] / Леся Воронина ; мал. Катерини Штанко. – Київ : Знання, 2018. – 56 с. : іл.


Якщо ви любите історії, сповнені шалених пригод і небезпек, дивовижних таємниць та зустрічей, – ця книжка для вас! Книга містить три оповідання української письменниці: «Хлюсь та інші», «Пригоди голубого папуги», та «Таємниця Чорного озера». Для дітей молодшого шкільного віку.

 

Гербіш, Н. Мандрівки з Чарівним Атласом: Гринвіч [Текст] / Надійка Гербіш ; мал. Богдани Бондар. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2018. – 71 с. : іл. – (Ілюстровані історії та казки).


Якось братик і сестричка Лука й Терезка гортали в кабінеті свого дідуся-географа атлас, навіть не здогадуючись, що він – чарівний. Несподівано для самих себе діти вирушають у захопливу мандрівку з Чарівним Аталасом. Вони опиняються у місті Лондон, де і починаються їх пригоди...


 
Рутківський, В. Щирик зі Змієвої гори [Текст] : казкова повість / Володимир Рутківський ; іл., обкл. Іви Михайлян. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2018. – 256 с. : іл.

Історії Володимира Рутківського – як оповідки улюбленого дідуся: добрі, захопливі, з пригодами і веселощами. А ще це завжди велика любов до природи і всього живого, навіть якщо це живе – великий пазуристий кровожерливий хижак, як у повісті «Щирик зі змієвої гори». Раз на 400 років прокидається дракон під горою і починає своє полювання…


 

Бернет, Ф. Таємний сад [Текст] : роман / Френсіс Бернет ; пер. з англ. Олександра Мокровольського ; мал. Оксани Тернавської. – Київ : Рідна мова, 2018. – 302 с. : іл., портр. – (Шедеври дитячої літератури рідною мовою).


Сім’я головної героїні переїжджає з далекої екзотичної Індії до Туманного Альбіону. Тут дівчинка опиняється в незвичній для себе ролі: їй треба навчитися не тільки наказувати, а й просити. Так, поступово егоїстична дівчинка перероджується, відкриває в собі здатність розуміти й любити інших людей, змінюється на очах, а разом із нею зазнає перетворень і весь навколишній світ…


 

Девідсон, С. Атлас динозаврів [Текст] / Сюзанна Девідсон, Стефані Тернбул, Лаура Паркер ; пер. з англ. Аліни Мішти. – Київ : КМ-БУКС, 2018. – 144 с. : іл., фотоіл., карт.


Ілюстрований атлас динозаврів містить найновіші відомості про спосіб життя та звички давніх рептилій, знайомить з рідкісними знахідками і відкриттями палеонтологів. У книзі представлена докладна інформація про різні види динозаврів, подані детальні зображення тварин. Видання буде цікавим для учнів середнього та старшого шкільного віку.


 
Слейтер, К. Розумник [Текст] : повість / Кім Слейтер ; пер. з англ. Ганни Лелів. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2018. – 232 с.

Ця детективна розповідь, написана від імені особливого хлопчика, нікого не залишить байдужим. Це історія, від якої – як не раз повторює сам головний герой – «тріскає серце». За цю книжку британська письменниця Кім Слейтер отримала десять літературних нагород. Запрошуємо юних читачів та всіх охочих зануритись у яскравий, таємничий і захопливий світ дитячого детективу!

 

Макущенко, М. Темний бік будинку [Текст] : роман / Марина Макущенко. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2018. – 328 с. – (Наше фентезі).


Книга про домовиків, які долають зло та рятують стару архітектуру міста Києва. Письменниця та мисливиця за враженнями записала цю історію після того, як особисто обійшла усі кімнати, зазирнула в пічки та кутки будинків, провела інтерв'ю з істориками та попрацювала в архівах, вивчаючи історію та міфи Києва. 
Грьонтведт, Н. Е. Суперліто [Текст] : повість / Ніна Елізабет Грьонтведт ; пер. з норв. Наталі Іваничук ; іл. Аліни Стефурак. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2018. – 344 с. : іл.

У книзі йдеться про дівчинку на ім’я Уда, яка повертається після канікул з новим щоденником і новими історіями про своє суперліто. Дівчинка подорослішала – і в неї тепер купа справ: випускний у молодшій школі, канікули в літньому таборі, пригоди і... закоханість? Сторінки щоденника швидко заповнюються: Уда записує туди свої вагання й сумніви і переконується, що щасливі й нещасливі миті в житті завжди поруч.
 

Бойн, Д. Хлопчик у смугастій піжамі [Текст] : роман / Джон Бойн ; пер. з англ. Віктора Шовкуна. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2018. – 192 с.


У центрі сюжету роману  9-річний хлопчик на ім’я Бруно, який разом зі своєю родиною мусить переїхати з Берліна в інше місце, де його батько заступить на службу. Новий дім не подобається Бруно, тут часто смердить димом, а краєвид за вікном дивний: ферма, на якій живуть сумні чоловіки у смугастих піжамах. Єдина його розрада – спілкування та дружба з хлопчиком з цієї «ферми». Але їх розділяє колючий дріт. Зворушлива, щемка й страшна притча про Другу світову війну.

 

Гейман, Н. Американські боги [Текст] : роман / Ніл Гейман ; пер. з англ. Галини Герасим і Олеся Петіка. – Київ : КМ-БУКС, 2018. – 696 с.


Знаменитий роман англійського письменника, за який він був відзначений престижними літературними преміями «Хьюґо» та «Небьюла». Роман належить до фентезійного жанру. Сюжет розвивається навколо битви старих і нових богів десь в центрі Сполучених Штатів. Волею випадку в епіцентрі подій опиняється вчорашній в’язень, а нині безробітний Тінь, який з в’язничної камери потрапляє прямісінько на похорон власної дружини. Але по дорозі додому Тінь знайомиться з доволі дивним і ексцентричним старим, який називає себе паном Середою, а насправді є не ким іншим, як Одіном.


 

Сухомлинський, В. О. Я розповім вам казку... [Текст] : філософія для дітей : зб. творів / Василь Олександрович Сухомлинський ; передм., уклад. Ольги Сухомлинської. – Харків : Школа, 2018. – 574 с. : портр.


Книга видана з нагоди 100-річчя автора. Це видання – найповніша на сьогодні збірка творів для дітей талановитого педагога, чудового вихователя Василя Сухомлинського. Творчий спадок Василя Олександровича буде корисним і цікавим для всіх: вчителів, батьків та дітей.

 
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter