Нові надходження Список нових надходжень ЦРБ ім. П.А. Загребельного за 2 квартал 2019 року

Список нових надходжень ЦРБ ім. П.А. Загребельного за 2 квартал 2019 року

 

 

Франкл, В. Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі [Текст] / Віктор Франкл ; пер. з англ. Олени Замойської. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2017. – 160 с.


Віктор Франкл – всесвітньо відомий психіатр, психотерапевт, філософ. У 1942 року він потрапив до концтабору, де на нього чекали голод, приниження, хвороби, постійна загроза життю. Аналізуючи свою поведінку та поведінку інших в’язнів, Франкл віднайшов стратегії, що утримують людину над прірвою, захищають розум від божевілля та надають сенс життю. Свій жахливий досвід виживання він описав у книжці, яка допомогла мільйонам людей віднайти себе та змінити життя.


 

Європейська інтеграція [Текст] : навч. посіб. / за ред. М. І. Макаренка, Л. І. Хомутенко. – Київ : Центр учбової літератури, 2018. - 344 с. – Включ. бібліогр. – Включ. покажч. імен.


У посібнику аналізується сутність ідеї європейської інтеграції, її еволюція протягом століть; досліджено ключові теорії та концепції європейської інтеграції, проведено їх змістовне зіставлення; розглянуто передумови й історію розвитку Європейського Союзу, процес поглиблення та розширення європейської інтеграції, сучасні тенденції розвитку; висвітлено характерні риси правової системи ЄС, головні інститути ЄС, їхні функції, повноваження та механізми взаємодії в рамках загальної інституціональної системи, проаналізовано засади спільних політик ЄС, особливості країнових моделей ЄС, їх спільні та відмінні риси; висвітлено також особливості соціально-економічних відносин України та ЄС, можливості реалізації євроінтеграційних прагнень України.
Видання призначене для викладачів і студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, а також фахівшв-практиків у галузі європейської інтеграції, міжнародних економічних відносин, усіх зацікавлених осіб, які досліджують проблематику сучасних інтеграційних процесів.

 
Вахонєва, Т. М. Авторське право і суміжні права в Україні [Текст] : навч. посіб. / Тетяна Миколаївна Вахонєва. – Київ : Дакор, 2019. – 576 с. – Включ. бібліогр.

Автор пропонує ознайомитися із основними інститутами авторського права і суміжних прав, а саме: дослідити юридичну природу авторських та суміжних прав; проаналізувати основні юридичні ознаки та особливості створення об'єктів авторського права і суміжних прав; визначитися із правовим статусом суб'єктів авторського права і суміжних прав; охарактеризувати зміст відповідних правовідносин; вивчити можливі способи правової охорони та захисту авторських та суміжних прав за законодавством України.

 

Горбатюк, В. Музичні адреси Києва [Текст] / Віра Горбатюк, Алла Вишневська. –Харьков : Видавництво "НТМТ", 2018. – 192 с. : іл., портр.


Задум «Музичних адрес Києва» виник ще в 1982 році, коли Київ святкував свій 1500-річний ювілей. Знаменна подія відгукнулася в серці, мабуть, кожного киянина бажанням чимось корисним послужити рідному місту. Матеріали для книги продовжували записуватися аж до 2016 року. Ця безцінна архівна скарбниця золотого культурного фонду нації і сьогодні не втратила актуальності. Навпаки - вона повинна викликати підвищений інтерес багатьох небайдужих людей до історії і проблемам захисту стародавнього міста від руйнування і хижацького знищення унікальних пам'яток.

 

Лис, В. С. В'язні зеленої дачі [Текст] : роман / Володимир Лис. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. – 270 с. : портр. – Від Золотого письменника України.


Як же не хотілося молодому економістові Юрку їхати в той невідомий Вербівськ! Та хіба можна відмовити самому Іванові Банчуку, першому секретареві тамтешнього райкому партії? Ще й це дивне попередження від незнайомки… Чому вона сказала, що там він потрапить до жорстокої банди? Пророцтво справдиться через роки, в незалежній Україні, коли вже солідний бізнесмен Юрій отримає анонімного листа із вимогою відновити сумнозвісну зелену дачу. Чоловік іще не здогадується, що невдовзі він, той-таки Банчук і лікарка Таїса, яка попереджала про небезпеку, перетворяться на в’язнів цього будинку. Бо у долі свої розрахунки і рахунки, за якими треба платити...


 
Мельниченко, Є. І. І засяє сонце [Текст] : роман / Єлизавета Мельниченко. – Київ : Український пріоритет, 2018. – 207 с.

Книга створює зубасту пародію на олігархічне сьогодення і одночасно розвертає читача до минувшини і тих простих істин, що властителі – лишень тимчасові фігури, а загарбники – зáйди на нашій землі, константою ж для України як держави вже більше тисячі років залишається дух українства і розуміння, що саме ми – господарі на своїй землі.


 

Талан, С. Матусин оберіг [Текст] : роман / Світлана Талан. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. – 286 с. - Від фіналіста конкурсу "Коронація слова".


Олеся рано стала сиротою. Листи — ось і все, що лишилося їй від мами. Дівчинка живе лише цими листами. Тільки вони і подруга Карина допомагають Олесі пережити труднощі: пияцтво батька, жорстокість мачухи, ненависть зведеного брата. Одного разу Олеся приїздить із Кариною до Сєвєродонецька і там зустрічає Ігоря. Два серця єднаються в танці кохання. Але настає буремний 2014 рік, Ігор йде добровольцем в АТО... Чи зустрінуться закохані знову? Доля наготувала їм випробування часом та відстанню. Та справжнє кохання здатне подолати все…


 

Шкляр, В. М. Треба спитати у Бога [Текст] : новели, есеї, спогади / Василь Шкляр. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. – 318 с. : портр.


Ця збірка містить новели та оповідання Василя Шкляра, написані переважно у 1970-х роках. Цікаві колоритні характери, захопливі події та спостереження за людськими вчинками занурюють нас у самобутній світ раннього Шкляра. До книжки також увійшли неординарні, напрочуд відверті спогади автора про видатних письменників, з якими він був у дружніх взаєминах.


 
Барнс, Дж. Історія світу в 10 1/2 розділах [Текст] : роман / Джуліан Барнс ; пер. з англ. Ганни Яновської. – Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2019. – 352 с.

Десять з половиною розділів про химерний світ і важливі речі, які нас оточують.
Усесвітній потоп з погляду… жука, який випадково опинився на ковчезі. Праведник Ной, який заливає горе алкоголем та страждає від депресії. Людина, що врятувалася з «Титаніка», і людина, яку з’їв кит. Актор-мандрівник, котрий шукає натхнення в джунглях. Модель нового Раю, схожого на супермаркет. Пекло, що має вигляд парку атракціонів…

 
Джонс, Д. В. Будинок безлічі шляхів [Текст] : для серед. шк. віку / Діана Вінн Джонс ; пер. з англ. Андрія Поритко. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2018. – 328 с. – (Дивовижні світи).

Нова книжка Діани Вінн Джонс «Будинок безлічі шляхів» є продовженням «Мандрівного замку Хаула» та «Повітряного замку», і в ній зустрічаються герої з усіх трьох книжок.
У гірському королівстві старий король і його донька укладають каталог своєї гігантської бібліотеки. Королівський чарівник занедужав, тому на допомогу їм приходить Чарліна - вперта дівчинка-підліток, яка майже нічого не вміє, лише читати книжки. І тут починається найцікавіше...
 

Пулман, Ф. Рубін в імлі [Текст] / Філіп Пулман ; пер. з англ. Джона Гнатова ; іл. Михайло Александрова. – Київ : Nebo Booklab Publishing, 2018. – 322 с. : іл. – (Таємниця Саллі Локгарт).


Саллі шістнадцять років, і вона надзвичайно гарна собою. Її знання літератури, мов та музики залишають бажати кращого, зате вона вміє вести бізнес, хвацько скакати на коні і без промаху стріляти з пістолета. Коли при загадкових обставинах гине її батько, Саллі залишається одна в туманному Лондоні. Вона в небезпеці, хоч і не підозрює про це. Як згущується смог над містом, так згущується таємниця, від розгадки якої залежить її життя. А виною всьому зловісний секрет, укладений в рубін...

 

Элиот, Дж. Мидлмарч. Ветер перемен [Текст] : роман / Джордж Элиот ; пер. с англ. Екатерины Коротковой, Ирины Гуровой. – Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2019. – 864 с.


Дві сестри, дві протилежності. Скромна і сувора Доротея і легковажна красуня Селія - такі різні і несхожі один на одного, але обидві мріють про кохання. Хто міг подумати, що саме Доротея, не настільки яскрава, але пристрасна, яка шукає ідеалу натура, зможе завоювати серця відразу двох чоловіків? Своє життя вона вирішила розділити зі священиком, містером Кейсобоном, який був набагато старший за неї. Дівчина хотіла стати відданою дружиною і опорою чоловікові. Але вона жорстоко помилилася в своєму виборі. І тільки юний і талановитий Вілл, племінник її чоловіка, людина з непростою долею і сильним характером, зумів пробудити в ній справжні почуття. Якими шляхами Доротеї доведеться прийти до свого справжнього щастя? І яку ціну вона готова заплатити за любов? ..


 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter