Столичні бібліотеки перетворюють на сучасні бібліохаби

Столичні бібліотеки перетворюють на сучасні бібліохаби [Текст] : [про створення бібліохабів у районах столиці, у т. ч. Деснянському районі] // Хрещатик. – 2019. – 3 груд. (№ 78). – С. 1 : фот.
https://khreschatyk.news/suchasna-alternatyva-bibliotekam-do-kintsya-roku-v-stolytsi-vidkryyut-dva-bibliohaba/
 
 
Столичні бібліотеки перетворюють на сучасні бібліохаби
 
Столичні бібліотеки поступово перетворюють на сучасні бібліохаби, де можна цікаво провести час з дітьми, почитати книжку людям з вадами зору, послухати цікаву лекцію, відвідати презентацію книжки, скористатися Wi-fi.

До кінця року в тестовому режимі в столиці відкриються ще дві сучасних бібліотеки: “Свічадо” в Святошинському районі і бібліотеку для дітей №115 в Деснянському районі. Про це повідомляє мер Києва Віталій Кличко у Фейсбуці.

«Друзі! Ми перетворюємо столичні бібліотеки на сучасні бібліохаби.

Протягом останніх двох років відкрили три таких бібліотечних простори. Це: Центральна бібліотека ім. Тараса Шевченка для дітей на проспекті Перемоги, бібліотека для дітей в Подільському районі на вулиці Межигірській і Центральна районна бібліотека ім. Тичини в Дніпровському районі», – написав мер.

Як зазначив Кличко, головна відмінність сучасних бібліотек від закладів радянської системи – доступ до Wi-fi, комп’ютери, якими можна користуватися безкоштовно. В бібліохабах створюють конференц-зали, зони для відпочинку, дитячі зони, аби кияни могли з користю проводити своє дозвілля.

Повідомляється, що у бібліотеці імені Тичини є й інклюзивні елементи для людей з порушеннями зору. Цей бібліохаб має два сеціальних комп’ютера, на яких можна збільшити шрифт для читання книг.
До кінця 2019 року планується відкриття ще двох сучасних бібліохабів, в тому числи дитячу бібліотеку, яка буде найбільшою в Києві з літнім майданчиком для читання.

«До кінця року в тестовому режимі відкриємо ще дві сучасних бібліотеки: “Свічадо” в Святошинському районі і бібліотеку для дітей №115 в Деснянському районі. До речі, остання – найбільша за площею бібліотека в столиці. Там буде навіть літній майданчик для читання книг.

І ми продовжуємо працювати, аби кожен район мав сучасну бібліотеку, де можна і цікаву лекцію послухати, і відвідати з дітьми майстер-клас чи презентацію книжки, скористатися безкоштовним інтернетом. Або усамітнитися в затишному місці і почитати книжку. Це будуть сучасні open space!», – повідомив Віталій Кличко.

В планах мерії в наступному році відкрити бібіохаб в Шевченківському районі та продовжити реконструкцію бібліотек в Голосіївському і Дарницькому районах столиці.

Друзі! Ми перетворюємо столичні бібліотеки на сучасні бібліохаби. Протягом останніх двох років відкрили три таких бібліотечних простори. Це: Центральна бібліотека ім. Тараса Шевченка для дітей на проспекті Перемоги, бібліотека для дітей в Подільському районі на вулиці Межигірській і Центральна районна бібліотека ім. Тичини в Дніпровському районі. Головна відмінність сучасних бібліотек від закладів радянської системи – тут цікаво та затишно, є доступ до Wi-fi, комп’ютери, якими можна користуватися безкоштовно. В бібліохабах створюють конференц-зали, зони для відпочинку, дитячі зони, аби кияни могли з користю проводити своє дозвілля. А у бібліотеці імені Тичини є й інклюзивні елементи для людей з порушеннями зору. Цей бібліохаб має два сеціальних комп’ютера, на яких можна збільшити шрифт для читання книг. До кінця року в тестовому режимі відкриємо ще дві сучасних бібліотеки: “Свічадо” в Святошинському районі і бібліотеку для дітей №115 в Деснянському районі. До речі, остання – найбільша за площею бібліотека в столиці. Там буде навіть літній майданчик для читання книг.І ми продовжуємо працювати, аби кожен район мав сучасну бібліотеку, де можна і цікаву лекцію послухати, і відвідати з дітьми майстер-клас чи презентацію книжки, скористатися безкоштовним інтернетом. Або усамітнитися в затишному місці і почитати книжку. Це будуть сучасні open space! У наступному році ми плануємо відкрити ще один бібіохаб в Шевченківському районі та продовжити реконструкцію бібліотек в Голосіївському і Дарницькому районах.
 
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter