29.03.2023

 
Ми часто зустрічаємося з проблемою гендерної нерівності, проблемою подолання гендерних стереотипів. Тому для молоді важливою стала зустріч у бібліотеці ім. С. Олійника з психологинею БФ «Рокада», яка провела тренінг «Сім’я. Сімейні цінності».
 
Читачі почули про рівність усіх людей та цінність кожного, як особистості, про почуття власної гідності та необхідності захищати свої права. У тренінгу були пояснені терміни «стать», «гендер», «дискримінація». Проведена арт-терапія з клаптиками тканини.
Хлопці та дівчата разом з бібліотекарями обговорили та запропонували своє бачення сімейних цінностей. Відповіли на запитання в анкетах на дану тему. Приємно вразило те, що молодь мислить прогресивно, а отже просунувшись у розумінні рівних прав і можливостей жінок і чоловіків, вони зможуть побудувати своє життя залежно від уподобань, здібностей, інтересів, прагнутимуть розкрити свій потенціал.

Дякуємо психологині за допомогу пристосовуватися до сьогоденних реалій і настроюємось на позитив. З нетерпінням чекаємо наступні зустрічі!
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter