18.03.2024

 
#тижденьпоезії2024
У рамках проєкту «Крим: нескорена земля» ЦРБ ім. П. Загребельного продовжує знайомити громаду Деснянського району з історією та культурою півострова. Саме тому Національний тиждень читання поезії у бібліотеці розпочався літературною вітальнею «Поезія про Крим».
Під час зустрічі слухачі Університету Третього Віку довідалися, як письменники та письменниці усіх національностей за допомогою поетичного слова проявляли свою любов та захоплення Кримом. Його оспівували чимало видатних митців, серед яких най ґрунтовніші: українці Олександр Олесь та Микола Вінграновський, поляк Адам Міцкевич і, звісно, кримські татари –Номана Челебіджихана, Дженгіза Дагджи, Алі Черкеза та багато інших.
Особливу увагу приділили творчости Лесі Українки, адже саме на цій землі народилися такі її чудові твори: «Кассандра», «Над морем», «Кримські спогади».

Авдиторія насолодилася голосними читаннями відбірної поезії та її обговоренням. У літературній вітальні відвідувачі не лише змістовно провели вільний час, а й усвідомили красу та важливість Криму для українського народу.
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter