08.05.2024

 
Коли на грудях небайдужих розцвітають червоні маки, коли у пам’яті разом з іменами героїв зринають імена загиблих цивільних, ми точно знаємо, що відзначає світ. У День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні ЦРБ ім. П. А. Загребельного відбувся літературно-історичний кіносеанс «Драма про війну очима дітей».
Чимало письменників та письменниць описали у своїх творах реалії та жахи Другої світової війни. Однак найбільш влучно це вдалося зробити тим, хто вирішив показати трагічні події минулого очима дітей. Серед них  романи «Хлопчик у смугастій піжамі» Дж. Бойна та «Крадійка книжок» М. Фр. Зузака.
Під час зустрічі підлітки дізналися історію написання цих книжок, факти з життя та реальні історичні події, які були покладені у їхню основу.
Також юні відвідувачі переглянули уривки з кіноадаптацій книг, які розчулили їх до глибини душі. Адже вони побачили чимало паралелей з подіями сучасної російсько-української війни.

Долучилися до заходу відвідувачі гуртка образотворчого мистецтва «ARTMILA», заполонивши залу Галереї мистецтв червоними маками в знак подяки тим, хто боровся за свободу та перемогу над нацизмом.

Головне – пам’ятати свою Батьківщину, не забувати традиції та культуру рідного народу й берегти в серці те, що надихає на життя. Перемогли фашизм, переможемо і рашизм!
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter