04.06.2024

 
ЦРБ ім. П. А. Загребельного відзначила День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії росії, інфогодиною «Уламки дитинства».
Незважаючи на повітряну тривогу, на зустрічі юні відвідувачі познайомилися з книжками, які описують різний досвід дітей під час війни: хтось виїхав закордон, хтось перебуває в окупації, хтось ночує в коридорі, хтось чекає батьків з фронту.
Зокрема, ознайомилися з повістю «Привидуся» Оксана Давидова, що оповідає про дівчинку-привидку на ім’я Явдуся. Потойбічна істота допомагає окупованому українському містечку, здає позиції російських військових для ЗСУ. То що ж її мотивує? Явдуся виявилася ніякою не Явдусею, а привидом Лізи, яка загинула на початку повномасштабного вторгнення…
Справді, вчора дітвора йшла в школу, гралася на майданчику, читала книжки з батьками, а сьогодні… А сьогодні росія забрала їхні життя. Адже це війна і трапляються нещасні випадки. Ось чому разом з бібліотекарками діти пригадали правила поведінки під час повітряної тривоги та основи мінної безпеки. А надихнувшись зворушливою історією «Привидусі», юні відвідувачі вирішили створити ілюстрації до неї.
Аби вберегти наше «завтра» ми маємо щодня нагадувати дітям, що під час війни їхня безпека – понад усе! І зробити все, щоб жодну жертву російського терору не було забуто.
 
Знайшли помилку у тексті?
Будь ласка, виділіть її  та натисніть Ctrl + Enter